نیاز به کمک فوری

persian_astro

عضو جدید
سلام دوستان من به دنبال یک تحقیق کامل در بارهی eepromو هر چیز دیگه ای در مورد اون میگردم می خواستم اگه میشه بهم کمک کنید.:surprised:

behnam_elec

کاربر بیش فعال
سلام دوستان من به دنبال یک تحقیق کامل در بارهی eepromو هر چیز دیگه ای در مورد اون میگردم می خواستم اگه میشه بهم کمک کنید.:surprised:

سلام عزیز دنباله چه نوعی میگردی؟
به عنوان مثال میتونی از sd/mmcکه مطالب زیاد و فراونی هم ازش هست پیدا کند و بنویسی چون اینها هم جزو eeprom ها محسوب میشن
بخدا تو خود خدای اگر اندکی به خود ایی;)

persian_astro

عضو جدید
دوست عزیز ممنونم که جواب دادین.راستش روم به دیوار من ترم بوقی هستم و هیچی در باره eepromها نمی دونم.ولی استادمون 6نمره از کل درس دیجیتال رو واسه این تحقیقها گذاشته شما هرچی دارین برام بزارین ممنون میشم.

behnam_elec

کاربر بیش فعال
دوست عزیز ممنونم که جواب دادین.راستش روم به دیوار من ترم بوقی هستم و هیچی در باره eepromها نمی دونم.ولی استادمون 6نمره از کل درس دیجیتال رو واسه این تحقیقها گذاشته شما هرچی دارین برام بزارین ممنون میشم.

سلام ببین دوست عزیزم
این مخففeasy erase programing
یه همچین چیزی هستش
نوعی از رام هست
فکر کنم تو دیجیتال با اون مواجه شدی
کاره سختی نیست باشه مطلبی پیدا کردم حتما برات میزارم تا کارت راه بیفته

نونو جون

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
منم روم به دیوار ترم اولی هستم و استاد ریاضی خیلی سخت گیری داریم و 5 تا سؤال داده و گفته اینها را حل کنید که من عین ... تو گل مونده توش موندم . تو رو جون خودتون یه کمکی بدین.ممنون:)

نونو جون

عضو جدید
بابا به خدا منم کمکتون می کنم . من خیر سرم دانشگاه صنعتی شریف درس می خونم. ولی ریاضی ام خیلی خوب نیست.البته سؤالاشون خیلی سخته .یک ایمیل بدین براتون سؤالاما بفرستم .کمک کمک کمک باید تا 22 /10 جواب بدم.

behnam_elec

کاربر بیش فعال
بابا به خدا منم کمکتون می کنم . من خیر سرم دانشگاه صنعتی شریف درس می خونم. ولی ریاضی ام خیلی خوب نیست.البته سؤالاشون خیلی سخته .یک ایمیل بدین براتون سؤالاما بفرستم .کمک کمک کمک باید تا 22 /10 جواب بدم.

سلام چطوری دوست عزیزم
بابا از تو دیگه بعیده این حرفا
من که افتضاح بودم تو دانشگاه به اقتضای رشتم که الکترونیک م
نشستم کار کردم یاد گرفتم
اگه مدار و ریاضیت ضعیف باشه که اصلا برق رو ول برو
اینو جدی گفتما
behnam_m_68@yahoo.com;)
به خدا تو خود خدای اگر اندکی به خود ایی