نکاتی برای فریلنسر موفق بودن

nedashiva

کاربر بیش فعال
http://blog.minikar.com/wp-content/uploads/2016/02/فریلنسر-موفق-.jpg کار کردن به عنوان فریلنسر ، فارغ از وجود هر گونه قوانینی که از طرف دیگران برای شما وضع ‌شود، یکی از ایده‌آل‌هایی است که خیلی‌ها ممکن است به‌دنبال آن باشند. شغل فریلنسرکلا یک دنیای آزاد پر از ایده و خلاقیت است که شما باید خود را در آن پیدا کنید و با سخت کوشی و خلاقیت خود در پروژه های خود کمال موفقیت را به دست آورید. و باید همیشه به یاد داشته باشید، برای اینکه بتوانید تمرکز کرده و ساعت‌ها کار کنید نیاز به خودکنترلی دارید. اما فریلنسر بودن ، مسائل مختلف زیادی دارد که اگر به‌درستی رعایت نشوند ممکن است نه تنها نهایتا شما را خشنود نکند، بلکه باعث ضرر و زیان مادی و از دست رفتن زمان‌تان شود. با رعایت کردن این نکات به عنوان یک فریلنسر موفق می توانید فعال باشید ودرآمد خوبی کسب کنید.
به عنوان یک فریلنسر مکانی مختص کار فراهم کنید!رعایت این نکته به مغزتان هشدار می‌دهد که وقتی پشت آن میز نشسته‌اید باید کار کنید، در غیر اینصورت زمان استراحت است . ساعات کاری منظم داشته باشیدو آخر هفته را استراحت کنید!
برای فریلنسر موفق بودن هدفگذاری و دستیابی به اهداف بسیار مهم است .داشتن هدف انگیزه ایجاد می کند. و اجازه می دهد تحت شرایط سخت نیز به جلو پیش بروید.
عضویت در گروه های متخصص و فریلنسر بسیارمی تواند به شما کمک کند . در نظر داشته باشید که بیشترفریلنسرهای موفق، افرادی هستند که با دیگران رابطه خوبی دارند و همچنین روابط زیادی با مردم دارند،
یک فریلنسر باید انعطاف پذیر باشد چرا که فریلنسری بالا و پایین دارد و این بستگی به بازار کار دارد و ممکن است بر وفق مراد شما نباشد.
به دنبال مشتریان جدید باشیدو برای خود تبلیغات کنید.هر ارجاع و تبلیغی که مشتریان برایتان انجام دهند، کمک بزرگی میکند که شما در زمینه کاری خود بعنوان یک متخصص جا بیافتید.
جایی برای عرضه ی کارهای خود ایجاد کنیدبرای حفظ مخاطبان بعنوان مشتریان آینده، باید نمونه هایی از کار خود را نشان دهید. درعوض یک مغازه، باید وبسایتی داشته باشید تا مهارتها و خدمات خود را در آن به نمایش بگذارید.
شما به عنوان یک فریلنسر برای به دست آوردن نگاه ها و توجه دیگران نسبت به کارتان به نام تجاری خوب و یک لوگو یا آرام زیبا که مرتبط با شغلتان است ، نیاز دارید.
همیشه در کار خود خلاقیت را لحاظ کنید و متفاوت بودن را در ذهن مشتری هایتان ایجاد نمایید. همیشه سعی کنید یک چیز خاص در محصولات و خدمات خود بگنجانید تا مشتریان ، علاقمند به استفاده از خدمات خاص شما شوند. در حال حاضربسیاری از روابط در شبکه های اجتماعی ساخته می شود با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید مشتریان بالقوه و حتی همکاران مناسبی برای شغل فریلنسری خود دست و پا کنید.

http://www.minikar.com
 

Similar threads

بالا