نمونه های مدلسازی و رندرینگ:SKETCHUP

asegroup20

عضو جدید
3.jpg2.jpg اين پروژه در حال اجرا هست كه 194 متر زير بنا داره.لطفا نظر بدين.مرسي.

DECORATIV

عضو جدید
سلام.کسی تنظیمات کامل(اسکچاپ) v-ray رو داره؟اگه کسی داره لطف کنه برام بذاره ممنون میشم

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 66423 لطفا نظر بديد.البته اين نهايش نيست.

مشاهده پیوست 66459مشاهده پیوست 66460 اين پروژه در حال اجرا هست كه 194 متر زير بنا داره.لطفا نظر بدين.مرسي.

کارتون خوبه اما بهتره سایه ها رنگ گرم داشته باشن
الان انگار تو قطب رندر گرفتی یا این که برف اومده
اگر با kerkythea رندر گرفتی بهتره sky type رو روی background color یا fit image تنظیم کنید و از آبی غلیظ استفاده کنید

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

نورش خوبه ولی متریال ها اصلاً!
اون آجرایی که گذاشتی خیلی بزرگن به تناسب ساختمون!
انگار به جاای این که 10*20 باشن 40*20 هستن!

با رنگ سبز فسفری هم مفوافق نیستم
ماشین ها هم خیلی زیادن نهایت 2 تا بسه

dadashpoor

عضو جدید
نکته : ابتدا سبک کار خود را بیان کنید....در طراحی معماری هر خط یک معنا و هدف را دنبال می کند .یک معمار باید بداند چرا و به چه علت خطی را ترسیم و یا یک فضا را به چه عنوان خلق می کند . اگر سبک شما در معماری دیکانستراکشن می باشد درست است دست حرکت میکند خط امتداد می یابد و سپس رها میشود ولی فضا باید کاربرد داشته باشد شما نمی توانید معتی فضا را تغییر دهید یا نیمه کاره بگذارید .....
نظرم در حد همین اتود اولیه شماست: حجم خود ساختمان بجز فرم رو سقف قابل قبوله.....لطفا توضیح دهید هدف شما از ادامه دادن نوار منحی از سقف تا فضای تجاری جلوی ساختمان چیه ؟ پیش فضای ورودی بسیار خوب مشخص شده ولی فرم خوبی نداره فضای تجاریت جای کار داره اما بیشترین چیزی که از دید من در کارت عالی شدفرم ساختمان مسکونیت هست بجز فرم تاج سقف...نظر شخصی من بوود و قصدم توهین به کاری که بابت آن زحمت کشیدید نیست

با عرض سلام و آرزوی موفقیت
من زمانی که اون تاج طراحی کردم یک چنین چیزی روی تجایام داشتم سقف طبقه اول این کار فردا ریخته میشه نمونه هایی که اولیه بودن براتون میزارم اینم ببینید

ممنون از نظرت سبک کاریه من کلن دیکانس و فولده

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا نمیشه توی سایتهای اپلودهای عکس آپلود کرد . حتما باید توی سایت آپلود کنیم که احساس میکنم کمی کیفییت رو کم میکنه ... :surprised:

fa4t44.jpg

rahim.k

عضو جدید
با سلام این یه پروژه اجرایی که به زودی اجراش شروع میشه مدلش با اسکچاب و رندرش با IRENDER NXT3.5 خوشحال میشم نظر بدید

farzad67

عضو جدید
salam,khaste nabashid dost aziz.
be nazare man shoma hajmo khob dark kardi va poro khalihai hajmet khob dar omade ama agr yekhorde vaght bishtari roi material va noret mizashti behtar bod.
hamcheninsai kon vaghti elv to renderat mizari asemono bishtar dariabi!!
ba ehteram.

rahim.k

عضو جدید
salam,khaste nabashid dost aziz.
be nazare man shoma hajmo khob dark kardi va poro khalihai hajmet khob dar omade ama agr yekhorde vaght bishtari roi material va noret mizashti behtar bod.
hamcheninsai kon vaghti elv to renderat mizari asemono bishtar dariabi!!
ba ehteram.

با تشکر از نظر خوبتون در مورد مصالح بیشتر نظر صاحبکار بود

architect7551

عضو جدید
با سلام .آقای یگانگی من اسکچاپ نصب کردم و کرکش درسته اما نورهایی که داخل کارم میزارم .GI رو هم روشن می کنم.ااما نوری تو صحنه دیده نمیشه حتی شدت رو هم زیاد کنم backraund رو هم تیره کنم اما نور هاش کار نمیکنن. ممنون می شم یاد بدین

آخرین ویرایش:

dadashpoor

عضو جدید
;)سازه فضا کار با اسکچ اپ نظر فراموش نشه البته خودم میدونم تمیز کار نکردم حجم کار 130 مگابایت ( طراحی بر پایه حرف لاتین A)

asegroup20

عضو جدید
مرسی از راهنمایتون.برای tv ست رنگ دیگه ای رو در نظر گرفته بودم ولی مشتری این رنگی دوست داشت.اما در مورد مبلها که حق باشماست.عصرتون بخیر باشه.

asegroup20

عضو جدید
من یه سوالی برام پیش اومده.سیستم من ویندوز 7 - 64 بیت هستش و اسکچاپ 7 کار می کنم و وقتی حجم کار بالا میره سیستم هنگ می کنه.هر کی یه نسخه ای برای ما پیچید.آیا نسخه 64 بیت اسکچاپ تو بازار هست.یا باید تنظیماتی روش انجام بدم.مرسی.