نقش یک زن در انتقال سوشا به نروژ + عکس

love.1982

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]نقش یک زن در انتقال سوشا به نروژ + عکس[/h]
[h=3]دروازه بان جنجالی و خبرساز تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی به تیمی در نروژ منتقل شد که به خاطر این انتقال از یک زن تشکر کرد.[/h]
به گزارش قدس آنلاین، سوشا مکانی به تازگی قرارداد خود را با تیم میوندالن نروژ رسمی کرده است. دروازه بان ستبق پرسپولیس که از حضور در لیگ ایران محروم شده، بعد از پیوستن به این باشگاه، در اینستاگرام خود این خبر را رسمی کرد و متن زیر را برای عکسش با پیراهن این باشگاه نوشت :
« خوشحالم و افتخار اینو دارم که بتونم بهترین استارت رو داشته باشم برای رسیدن به پیراهن مقدس تیم ملی کشورم در راه رسیدن به جام جهانی. مرسی از خانم سمیرا سمیعی یکی از بزرگترین منیجر های دنیا که خیلی به من لطف کردند. امیدوارم بتونم جواب این همه لطف رو با عملکردم بدم. همچنین امیر سلطانی عزیز که واقعا مدیونتم. با آرزوی بهترین ها برای مردم عزیز کشورم. امیدوارم نماینده قابلی باشم در کشور نروژ. »
سمیرا سمیعی ، منیجر ایرانی است که در سال های گذشته ، چند چهره سرشناس فوتبال آلمان مثل توماس هسلر و لوتار ماتیوس را به ایران آورده است. او فرزند دکتر جراح و چشم پزشک سرشناس ایرانی است و نسبتی فامیلی هم باپروفسور سمیعی معروف دارد. او از سالها قبل نامی معروف در تاریخ فوتبال ایران است!
 

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهتر بود جای نروژ میرفت با تیم کوچه پس کوچه های تایلند قراداد میبست

مهم نیتشه!!!
 
بالا