نظرتون درباره ی کنکور چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرتون درباره ی کنکور چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    7

ali-engineer

عضو جدید
کارشناسان عزیز لطفا نظر خودتون را درباره کنکور بدهید

متشکرم

نظر خودم : مزاحمت ، چوب لای چرخ گذاشتن، اسیری ، بی فایده ، تیک آپ کردن برای هیچی و بسیاری از اصطلاحات دیگر و .....

به نظر من هر کس کاره ای بشه باید خودش تصمیم بگیره نه دیگران !!!!!!

استعداد طرف مکمل فرد برای رشته مورد علاقه اش است و برای چی باید قریب به یکسال فرد حجم عظیمی از کتاب ها بخونه که می خواد در 4 ساعت به همه اون ها جواب بده آخه به این می گن بچه درس خون که چی طرف نمی دونه رشته چیه !

همه چیز بر می گرده به استعداد اگه استعداد و علاقه را داشته باشه مطمئنا موفقه .

ولی با کنکور می خوان استعداد سازی کنند !!!

طرف می خواد بره یک رشته تحصیلی (مثلا کامپیوتر) باید از سد کنکور بگذره چه بسا دروسی را که ربطی به رشته نداره باید بخونه چون اون هم ملاک برای انتخاب رشتشه واقعا !!!!!!!:(:(

که آیا موفق بشه یا نشه که اگه نشه استعداد کشی در حد اعلاست .:mad::mad::mad::(:(

حال از دوستان می خواهم نظرتاشون ذکر کنند.

DJ Trance

عضو جدید
خیلی چیز چرتیه
به جای اینکه دانشگاه رو سخت بگیرن تا توی ایران رشد فکری و علمی زیاد بشه کنکور رو سخت میگیرن که اصلا" تاثیری نداره
متشکرم تاپیک خوبیه

ali-engineer

عضو جدید
فعلا الان کنکور سخت گیر ترینه بعدش ورود به دانشگاه به قول بچه ها عین قیفه !!!!!!!

DJ Trance

عضو جدید
خواستم یکم خوش باشیم
عزیز یه وقت از دستم ناراحت نشیا
جالب بود ای کاش یه روز کنکور آسون شه دانشگاه سخت شه تا یکم کشورمون از نظر علمی ، فرهنگی و ... پیشرفت کنه
شب بخیر دوست عزیز

Vendetta

عضو جدید
اول یه سوال. کنکور رو بردارند به نظر شما چطور باید ورودی ها رو مشخص کنند ؟
برای 100000 نفر میخوان در سراسر کشور ادامه تحصیل بدن در مقطع ارشد. چطور باید وارد دانشگاه بشند اینها ؟

ali-engineer

عضو جدید
به نظر من هر کس در هر مقطعی که هست در همون رشته تحصیلی که می خواد ادامه بدهد آزمون استعداد سنجی حالا می خواد عملی باشه می خواد کتبی . بر اساس این الویت بندی کنند .

نظر شما چیه ؟