نظرتون درباره این عکسا چیه؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من هر مسئله ای باید ریشه ای باهاش برخورد بشه
این عکس ها بیشتر لج دراره تا مفید
باید فلسفه هر چیزو دونست تا بهش عمل کرد نه با چند تا پوستر بعضا افراطی که پا رو از حلال خدا هم فراتر گذاشته.
بیشتر مسائل جامعه مون همینطوریه .کار دست یه عده تند رو افتاده که به اینجا رسیدیم

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جوری ؟میتونید نقصاشو بهم بگید ممنون
.من خودم موافق حجابم چون متاسفانه تو جامعه ما عرف بر اینه که اگه یه ذره موی سر یکی بیرون باشه هزار جور تهمت دیگه هم بهش میزنن و اصلا به شخصیت خود طرف اهمیت نمیدن.ولی نقصای عکسای شما: مردم دیگه از شعار بدشون میاد .از حرفای قشنگ و بدرد نخور بدشون میاد. مثل ما مثل کسیه که توی یه تصادف بدنش داغون شده ما بجای اینکه زخم سرشو ببندیم داریم داریم ناخنشو سوهان میکشیم.

haniyeh-engineer

عضو جدید
سلام
اول بگم كه يه تعدادي از نظرات دوستان رو خوندم.. نه همه شو
در مورد عكس ها.. بعضي هاش خوب بود.. و ميتونه تاثيرگذار باشه..
اما بعضي هاش نه.. بيشتر از اينكه هدف طراح رو برسونه..شعارش پررنگتر بود و باعث ميشه كه كسي كه به فرض بدحجابه بيشتر جبهه بگيره.. يا همون بيوفته رو دنده‌ي لج..
نكته‌ي بعدي اينكه هدف شما خوب و قابل احترام.. ولي بايد خيلي بيشتر و بيشتر تلاش كنيد... به نظر من اون تصوير و طرح عكس و پوسترتون بايد بتونه با نگاه اول مخاطب رو جذب كنه و يه جورايي درگير خودش كنه..يه جور حس كنجكاوي و تامل.. در اينصورت اگه از متن يا حرف و سخني از ائمه و شهدا و .. استفاده بشه ميتونه تاثير خودش رو بذاره.. و اينطوري مخاطب كمتر جبهه ميگيره..

آخرین ویرایش:

haniyeh-engineer

عضو جدید
به طور مثال تصوير چهارم..
چون خواستي نظرمون رو بگيم، به نظر من كار ضعيفيه
اينكه اين حديث پيامبر(ص) رو بيان ميكنيد خوب و قابل تحسينه.. ولي با توجه به اينكه اگه همين الان در مورد هر موضوعي سرچ كني كلي عكس و پوستر قشنگ در مورد موضوعات فلان و فلان پيدا ميشه كه ديدن همه شون ميشه گفت امكان پذير نيست... پس بايد خوب و نسبتا حرفه‌اي روش كار شده باشه و فكر و ذوق وسليقه پشتش باشه كه مخاطب تمايل داشته باشه واسه‌ش وقت بذاره..