نصب ویندوز بر روی تبلت با سیستم عامل اندروید

shvaleh

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من یک تبلت سامسوسنگ گلکسی 10.1 اینچ با سیستم عامل اندروید 3 دارم، خواستم بدونم آیا میشه سیستم عاملشو به ویندوز 7 یا 8
تغییر داد.
از دوستان اگه کسی در این مورد می تونه کمکی کنه ممنون می
شم راهنمایی کنه، چون شاید اکثر افراد این مشکلو داشته باشن.

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
روی گلکسی که بعید میدونم ؛ ولی در کل باید ARM ساپورت کنه که ویندوز ۸ نسخه RT توصیه میشه!

omidsina

عضو جدید
تبلت

تبلت

سلام بچه ها
من دچار یک مشکل هستم لطفا کمکم کنین یه تبلت چینی دارم که روش اندروید ورژن قدیمی هستش من میخوام روی اون تبلت ورژن جدید اندروید رو بریزم چطوری این کارو بکنم؟ میشه راهنمایی کنین؟ من منتظر پاسخم خیلی خیلی سریعع هم نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنین.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من دچار یک مشکل هستم لطفا کمکم کنین یه تبلت چینی دارم که روش اندروید ورژن قدیمی هستش من میخوام روی اون تبلت ورژن جدید اندروید رو بریزم چطوری این کارو بکنم؟ میشه راهنمایی کنین؟ من منتظر پاسخم خیلی خیلی سریعع هم نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنین.

سلام...
http://mobilesky.ir/limit-update-android-hardware/
باتشکر...

omidsina

عضو جدید

سلام ممنونم از راهنماییت
من روی تبلت چینی که ویندوز CE6 بود اندورید 2.2 ریختم ولی مشکلم اینه که وسط صفحه مینویسه که اکسپایر شده این ورژن. پس از نظر نصب نباید مشکلی باشه
ولی در حال حاضر میخوام یه ورژن 2.3 ر. بریزم روش ولی نمیدونم چطوری این کارو بکنم یعنی میخوام بدون اتصال به کامپیوتر از طریق رم میکرو اندروید جدید رو. بریزم میخوام این روش رو پیدا کنم.
لطفا راهنماییکنید.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ممنونم از راهنماییت
من روی تبلت چینی که ویندوز CE6 بود اندورید 2.2 ریختم ولی مشکلم اینه که وسط صفحه مینویسه که اکسپایر شده این ورژن. پس از نظر نصب نباید مشکلی باشه
ولی در حال حاضر میخوام یه ورژن 2.3 ر. بریزم روش ولی نمیدونم چطوری این کارو بکنم یعنی میخوام بدون اتصال به کامپیوتر از طریق رم میکرو اندروید جدید رو. بریزم میخوام این روش رو پیدا کنم.
لطفا راهنماییکنید.

سلام...
به نظرم شما بری و آندروید 4.1 رو نصب کنی بهتر هستش... چون خیلی سبکتر و بهتر هستش...
ولی اینکه چطوری از رم یا مموری نصبش کنی رو باید حسابی تویه اینترنت بگردی... این چیزها..چیزی نیست که راحت گیر بیاد..باید کلی بگردی و حسابی هم ریسک کنی...
باتشکر...