نرم افزار ios ایرانی

paraxweb

عضو جدید
نرم افزار جامع صحیفه سجادیه برای تلفن های همراه رونمایی شد.

این نرم افزار در تلفن های اپل ، سیستم های آیپاد ، آیپد ، آیفون و نیز تلفن های همراه با سیستم عامل اندروید قابل استفاده است.


مدیرعامل شرکت پاراکس وب تولید کننده نرم افزار صحیفه سجادیه برای تلفن های همراه از امکان استفاده رایگان این نرم افزار خبر داد.

حسن طاهری در حاشیه مراسم رونمایی از این نرم افزار گفت: این نرم افزار برای تلفن های همراه و سیستم های آیفون،آیپد وآیپاد همچنین اندروید قابل استفاده است.

وی افزود: این نرم افزار در طرح اولیه ۱۷۴ مگابایت حجم دارد که در طرح های تکمیلی و تفکیک متن از صوت این حجم تغییر خواهد کرد.

طاهری با بیان اینکه این نرم افزار به دو زبان فارسی و عربی است ، گفت: در طرح جدید که تا پایان سال آماده خواهد بود صحیفه سجادیه به چندین زبان زنده دنیا ترجمه خواهد شد و در یک مناسبت مذهبی رونمایی خواهد شد.

وی افزود: نرم افزار رایگان صحیفه سجادیه اکنون حدود ۱۵ روز است که به صورت آزمایشی روی سایت قرار گرفته است و تاکنون بیش از ۵ هزار کاربر که نیمی از آنها از کشور عربستان بوده اند آن را برداشته اند.

طاهری گفت: دانلود رایگان نرم افزار صحیفه سجادیه در اپل استور و سایت شرکت به نشانی http://www.paraxweb.com امکان پذیر است.
 

Similar threads

بالا