نرم افزار های تدوین فیلم

mosiexpert

عضو جدید
با سلام دوستان من جدیدا علاقه خاصی به کار روی فیلم پیدا کردم از دوستانی که تمایل به تبادل اطلاعات دارن دعوت میکنم

نقدا نرم افزار معذفی کنیم
مثلا movie maker , primier , video studio

it_solver

عضو جدید
سلام. نرم افزار که خیلی زیاد هست اما معروف ها خوباش ایناست: (البته از نظر من)
corel DVD MovieFactoryAVS Video Editor
Corel VideoStudio Ultimate X6
MAGIX Video Pro X5

parsiandg

عضو جدید
سلام ، تدوین یا ویرایش فیلم بطور کلی به دو شکل حرفه ای و خانگی صورت میگیره . در حالت حرفه ای شما نیاز به سخت افزار ویژه گپچر و رندر دارید و پر واضحه که علاوه بر سخت افزار نرم افزار حرفه ای هم مورد نیازه که مجموع اینها نیازمند مورد سوم یعنی همون دانش فنی و نحوه استفاده از این مجموعه هست . نرم افزار های حرفه ای مثل ادوبی پریمایر و همینطور کاناپوس ادیوس از جمله پر کاربرد ترین در این مقوله هستند که هر دوی این نرم افزار ها در کنار نرم افزار افتر افکت و استودیوی مجازی ( ویرژوال استودیو) کاربرد بهتر و کار آمد تری خواهد داشت . ولی برای انجام ویرایش خانگی روی فیلم به هیچکدام از این برنامه ها و دانش فنی بالا نیاز نیست و با نرم افزار های ساده ای مانند پاور دایرکتور شرکت سایبرلینک و همچنین نرم افزارهایی مانند کرل مووی فکتوری و کرل ویدئو استودیو و ... به راحتی میتوانید ویرایش های ساده ای بر روی فیلمهای خانگی خود اعمال کنید . مانند برش ، صدا گذاری . اعمل افکتهای تصویری ، و درج متن در تصویر و نهایتا گرفتن خروجی برای انواع سیستم های پخش موجود با کیفیت مناسب .