نرم افزار طراحی لوگو

mahtabnaderimc

عضو جدید
نرم افزار طراحی لوگو

همه می دانیم که مهم ترین نرم افزارها برای هر کار گرافیکی فوتوشاپ photoshop و ایلاستریتور illustrator هستند. اما کارکردن با این نرم افزارها برای طراحی لوگو ممکن است برای همه راحت نباشد. برای طراحی لوگو با فوتوشاپ یا ایلاستریتور نیاز به دانش تخصصی است. راه حل جایگزین استفاده از نرم افزارهای طراحی لوگو است. نرم افزارهای طراحی لوگو با داشتن تعداد زیادی تمپلت یا نمونه طراحی لوگو به شما امکان ویرایش و شخصی سازی آیکون ها را با توجه به نام شرکت شما می دهد.
نرم افزارهای طراحی لوگو
بیشتر این نرم افزارها معمولا به دسته بندی زمینه های فعالیتی، به شما امکان انتخاب از میان آیکون ها یا طرح لوگوهای مرتبط به زمینه شغلی شما را می دهد. به این صورت که اگر زمینه فعالیتی شما مرتبط با بهداشت است، وارد زیرمجموعه بهداشت شده و از بین نمونه طراحی های لوگو انتخاب کرده و سپس تغییرات لازم را با توجه به علاقه و نیاز خود ایجاد می کنید. معروفترین این نرم افزارها عبارتند از LogoMaker 4 ، Sothink Logo Maker، The Logo Creator، AAA Logo، و Logo Design Studio که در آن با کمی ذوق می توانید یک لوگوی خلاقانه برای خودتان طراحی کنید.
Summitsoft-Logo-Design-Studio

[h=2]امکانات نرم افزار طراحی لوگو[/h]از امکانات این نرم افزارهای لوگو امکان ایجاد لوگوهای وکتور است. امتیاز طراحی لوگوی وکتوری در مقابل طراحی لوگوی رستری این است که لوگوهای وکتوری امکان تغییر سایز و بزرگ نمایی وکوچک نمایی بدون کاهش کیفیت را دارند. بنابراین اگر بخواهید لوگو را روی یک کارت ویزیت یا یک پوستر تبلیغاتی چاپ کنید مشکلی از نظر کیفیت طراحی لوگو نخواهید داشت. نرم افزار The Logo Creator به شما امکان ساخت بنر را نیز می دهد. کیفیت بالای لوگو در این نرم افزارها چهره حرفه ای تری به لوگو شما می دهد. در این نرم افزارها می توانید طراحی لوگوی اسمی با حروف نام شرکت خود یا طراحی لوگوی شکلی با توجه به یک آیکون یا سمبل یا هر شکل نمادین دیگری داشته باشید.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا