نرم افزار ایویوز(Eviwes)

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
نرم افزار ایویوز برگرفته از دو کلمه Views & Econometric به معنای مشاهدات سنجی (مشاهدات اقتصاد سنجی) می‌باشد. معمولاً برای داده‌های سری زمانی در آنالیزهای اقتصادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم افزار به وسیله نرم افزار مقداری کوچک (quantitative micro software) توسعه یافته و در حال حاضر به عنوان بخشی از (HIS) محسوب می‌شود. اولین نسخه آن در سال 1994 به جای micro TSP مورد استفاده قرار گرفت. و همچنین آخرین نسخه آن با شماره 7.2 در سال 2011 تهیه گردید.
این نرم افزار جهت آنالیز داده‌های متداول آماری و اقتصادی مانند: (آنالیز داده‌های پانل) و (تخمین داده‌های سری‌زمانی) کاربرد دارد و از فرمول‌های محاسباتی و تکنولوژیِ ارتباط بین‌داده‌ای همراه با تمرین‌های متداول ساده به صورت یک پکیج نرم‌افزاری تهیه گردیده است. شما می‌توانید به راحتی با استفاده از نوار ابزار و منوی این نرم‌افزار و با کمک گزینه‌های راهنما از آن برای توابع مورد نظر خود استفاده نمایید و به این ترتیب با باز کردن هر پنجره می‌توانید اطلاعات لازم را برای تهیه (فرمان مورد نظر خود) بدست آورید.​
این نرم‌افزار داده‌ها، ورودی و خروجی‌ها، نمودارها و جداول شما را سازماندهی می‌کند. در این نرم‌افزار هر کدام از این داده‌ها می‌توانند، کپی، ذخیره و یا کات شوند و در پنجره‌ای دیگر مورد استفاده قرار بگیرند.​
در ایویوز تمامی داده‌ها می‌توانند با هم در یک پوشه کاری (workfile) مورد استفاده قرار بگیرند. این نرم افزار جهت جلوگیری از شلوغ و گنگ شدن پوشه‌کاری به طور خودکار داده‌های غیر مهم را پاک می‌کند.​
از آنجا که کرک این نرم افزار همواره با مشکل مواجه است در این صفحه سعی میشود نسخه‌هایی از این نرم افزار را که به خوبی کرک گردیده و بدون مشکل کار میکند را قرار دهیم.
پسورد: www.bfec.ir

nedashiva

کاربر بیش فعال
سلام ممنون از قرار دادن نسخه 7 ایویوز ولی نسخه 7 یه مشکلاتی رو داره و یکیش اینه که موقع کار کردن یهو برنامه بسته میشه وخیلی اعصاب خورد کنه..... تازگی نسخه 8 هم اومده ولی من کرکشو پیدا نکردم واسه همین دانلودش نکردم من لینک دانلود رو اینجا قرار میدم اگه شما هم کرکشو بتونین پیدا کنین ممنونتون میشم

http://eviews.s3.amazonaws.com/EViews%208.zip

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از قرار دادن نسخه 7 ایویوز ولی نسخه 7 یه مشکلاتی رو داره و یکیش اینه که موقع کار کردن یهو برنامه بسته میشه وخیلی اعصاب خورد کنه..... تازگی نسخه 8 هم اومده ولی من کرکشو پیدا نکردم واسه همین دانلودش نکردم من لینک دانلود رو اینجا قرار میدم اگه شما هم کرکشو بتونین پیدا کنین ممنونتون میشم

http://eviews.s3.amazonaws.com/EViews%208.zip

ولی واسه من تا حالا موقع کار کردن بسته نشده خیلی خوب کار میکنه!:surprised:
ولی تشکر !