نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوسته من قزوین میخونه خیلی هم راضی هست از استاداش
واسه معماری اگه بخوای دانشگاه تاپ تو ایران درس بخونی میشه علم و صنعت و هنرهای زیبا و ....
ولی جایی که صفادشت باشه و چندتا واحد الکی که آوردن تهران و قزوین بهترین گزینه است...
منم دوستان زیادی داشتم و دارم تو قزوین که جزو معدل بالاها هستن اساتیدشم کاملا میشناسم و بودم باهاشون که میگم وضعیتش اسفناکه کلا خیلی از اساتیدی که شاید باسه خیلی ها ارزو باشه باهاشون باشن وقتی بشینید سر کلاساشون به عمق فاجعه پی میبرین،اکثر مواقع اتفاقا اساتید ناشناس خیلی بهتر عمل میکنن
تاپ بودن دانشگاه هم بستگی داره هدف شما چی باشه،اگه تصورتون موندن تو ایرانه تا ابد،که خب شهید بهشتی و دانشگاه تهران،حتی علم و صنعت هم تاپ محسوب میشه البته اخرشم این تاپ بودن هیچ جا به دردتون نمیخوره ،اما اگه فک میکنین روزی روزگاری میخواین از ایران برین 20%اعتبار دانشگاهتون تو اپلای کردن موثره که برای اعتبار دانشگاه تهران تو این زمینه به همون لینکی که دادم مراجعه کنید

imamin

عضو
سلام
اطلاعیه تکمیل ظرفیت اومد
تقریبا همون دانشگاه های تکمیل ظرفیت قبلی هستند

baris25akarsu

عضو جدید
1200000 نیست ها داداش بیشتره با خرج زندگی هم که خیلی بیشتر از آزاد میشه؛ بعد باید واسه اونم امتحان بدی که آسون نیست...

نه اتفاقا دوستم اونجا طراحی صنعتی می خوند برای کارشناسی ترمی 250 تومن پول می ریخت اسم دانشگاهشم anadolu تو اسکی شهیر بود یدونه هم خونه نقلی با تمام امکانات اجاره کرده بود با 700 تومن هم ماهی به اونجا می داد در عوض مدرکش تو دنیا معتبر ه ولی ماله زیاد نه و برای زندگی مجردی واقعا خوبه

baris25akarsu

عضو جدید
من خودم اصلا دانشگاه های ایران رو قبول ندارم دانشگاه ازاد قزوین و تهران هم اوضاع اسفناکی دارن(بودم توش که میگم)اما شما اگه به این سایت یه نگاه بندازین میبینید که دانشگاه تهران تو بهترین دانشگاههای اسیا رتبه 8رو داره و دانشگاههای ترکیه اصلا تو هیچ کدوم از لیست های برتر نیستن
http://graduatearchitecture.com/ARCHSCHOOLS/archschools_en.html

خوب اونم چون دانشگاه های ترکیه جزء دانشگاه های آسیا حساب نمیشه و با دانشگاه های اروپایی مقایسه می شن یعنی درسته که هنوز ترکیه جزء اروپا نیست ولی تو بعضی چیزا مثل دانشگاه . فوتبال و... مثل کشور های اروپاییه

erfan4877

عضو جدید

منم کرمانشاه هستم و کارشناسیم رو مهاباد گرفتم ولی ارزش نداره برا هفته ای یک روز 400 کیلومتر این جاده ی بد و پر پیچ خم رو رفت. خدا ازشون نگذره. نه به پارسال که اینجوری تکمیل ظرفیت گرفتن نه به امسال که اینجوری اذیتمان کردن.

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
منم کرمانشاه هستم و کارشناسیم رو مهاباد گرفتم ولی ارزش نداره برا هفته ای یک روز 400 کیلومتر این جاده ی بد و پر پیچ خم رو رفت. خدا ازشون نگذره. نه به پارسال که اینجوری تکمیل ظرفیت گرفتن نه به امسال که اینجوری اذیتمان کردن.

واقعا
دیگه مهم نیست
مجبوریم بخونیم
فقط خدا ازشون نگذره چند ماهه مارو منتظر گذاشتن

darkwater

عضو جدید
دانشگاه خجسته ای هست این دانشگاه آزاد :biggrin:
این شهر های آذربایجان شرقی رو که نوشتی جلفا کلاساش هر 2 هفته یه باره یک هفته دانشکدش واسه عمران هاس یک هفته معماری!!
اهرم که تازس و ترم قبل 2-3 تا از استادای واحد تبریز درس میدادن
استان های دیگه رو نمیدونم ولی این شهر های آذربایجان ش رو در کل اگه مجبور نیست کسی نره البته یه توصیس چون تو آذربایجان شرقی فقط تبریز وشبستر یه خورده به درد میخورن که اون دوتام واسه تکمیل انگار فقط داخلی هست
در کل تکمیل ظرفیت سال قبل کجا امسال کجا
!

darkwater

عضو جدید
گگگگگگگگگگگگگند زدن که،نوشته بیست تا انتخاب با این 4تا دانشگاه آشغالی یه دونه انتخابم نمیشه داشت،

سرابو ،اهر،جلف،لبنان!!!!!
ازشون متنفرم ایشالا یه بلایی سرشون بیاد،آخه نامراد ما که 60تومنه 94 روهم رریختیم توشکمتون
[h=2][/h]
این شهر های آذربایجان شرقی رو که نوشتی جلفا کلاساش هر 2 هفته یه باره یک هفته دانشکدش واسه عمران هاس یک هفته معماری!!
استان های دیگه رو نمیدونم ولی این شهر های آذربایجان ش رو در کل اگه مجبور نیست کسی نره البته یه توصیس چون تو آذربایجان شرقی فقط تبریز وشبستر یه خورده به درد میخورن که اون دوتام واسه تکمیل انگار فقط داخلی هست
در کل تکمیل ظرفیت سال قبل کجا امسال کجا​

metalika777_h_g

عضو جدید

در کل تکمیل ظرفیت سال قبل کجا امسال کجا
!
جلفا بیشتر پول میگیره؟؟ چون بین المللی هست؟؟؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب اونم چون دانشگاه های ترکیه جزء دانشگاه های آسیا حساب نمیشه و با دانشگاه های اروپایی مقایسه می شن یعنی درسته که هنوز ترکیه جزء اروپا نیست ولی تو بعضی چیزا مثل دانشگاه . فوتبال و... مثل کشور های اروپاییه
بله ولی عرض کردم کلا تو اروپاش و هر جای دیگرم بگردین تو این سایت اسمی از هیچ دانشگاه ترکیه ای برده نشده،اقلا تو اسیا ،دانشگاه تهران هشتمه(اگر بحث اعتبار جهانی باشه و شناخته شده بودن دانشگاه برا اپلای گرفتن)

faeze dey

عضو جدید
سلام دوستان.3 ماه منتظر موندیم اخه این چه تکمیل ظرفیتی که نمیشه 2 تا انتخاب کرد.من ترازم 5155 به نظرتون با 200 تا اختلاف قبول میشم؟؟با توجه به این ک تعداد دانشگاه ها محدوده تراز پایین میاد؟؟؟؟؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
گفته شما هم کاملا صحیحه واقعا دانشگاه های قزوین و چنتد تا از دانشگاه های تهران و..... خوبن ولی فقط به درد اینجا می خورن مثلا دیگه بهترین دانشگاه ایران دانشگاه تهرانه که تازه امسال از نظر بین المللی تازه رتبه 654 به خود کسب کرده ولی 4.5 تا از دانشگاه های ترکیه رتبشون زیر 300 من که خودم اگه پایان خدمت داشتم همین الان تو ترکیه و دانشجو یکی از بهترین دانشگاه هاش بودم که ترمی نهایتش 1200000 تومن آب می خوره ولی از اونجایی که پایان خدمت ندارم و از این طرف دیگه ترکیه هم ویزا می خواد مجبورم 2 سال اینجا بخونم حالا فرق نمی کنه تو کدوم دانشگاه بعد سربازیمو یه کاریش کنم پاشم برم اونحا حالا برای دکتر یا برای کار

بازم خوبه شما پسرا فقط مشگله سربازی دارین ما که واسه اونور رفتن هزارتا درده سر داریم و هزارتا کاغذ بازی میخواد تا بزارن بریم....
حالا باید به همینجاکتفا کنیم...

b_arch_5

کاربر بیش فعال
نه اتفاقا دوستم اونجا طراحی صنعتی می خوند برای کارشناسی ترمی 250 تومن پول می ریخت اسم دانشگاهشم anadolu تو اسکی شهیر بود یدونه هم خونه نقلی با تمام امکانات اجاره کرده بود با 700 تومن هم ماهی به اونجا می داد در عوض مدرکش تو دنیا معتبر ه ولی ماله زیاد نه و برای زندگی مجردی واقعا خوبه

دانشگاه امارات همهمین شرایط و داشت هم خوابگاه داشت هم سرویس رفت و آمد...!!!!!

b_arch_5

کاربر بیش فعال
یکی از اساتید دوره ی کارشناسی ما میگفت پولی که میخواین واسه ارشد تو اینجا خرج کنید رو خریده ملک سرمایه گذاری کنید...!!!!:biggrin:
چون اینجا بدونه هیچ باره علمی مدذک میگیرید که فقط خاک میخوره ولی اون ملک روز به روز گرون تر میشه که کلی سود می کنید..!!!:D

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
یکی از اساتید دوره ی کارشناسی ما میگفت پولی که میخواین واسه ارشد تو اینجا خرج کنید رو خریده ملک سرمایه گذاری کنید...!!!!:biggrin:
چون اینجا بدونه هیچ باره علمی مدذک میگیرید که فقط خاک میخوره ولی اون ملک روز به روز گرون تر میشه که کلی سود می کنید..!!!:D

:biggrin::biggrin::biggrin:
دقیقا همینطوره

aaary

عضو جدید
بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ یــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بــــــــــــــــــــــــــــــــــ اینا فحشهایی بود که متاسفانه نمی شه نثار دانشگاه آزاد کرد

خدا ازشون نگذره همین

قراره از چاله بیوفتیم تو چاه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به هر حال یه وقتایی آدم بخاطر شرایط زندگیش حتی دونسته مجبور بیوفته ته چاه یعنی الان دانشگاه آزاد داره هولمون می ده که بدبختمون کنه ما هم که توان نداریم مقاومت کنیم داره با زندگی و آینده و عمر یه عده جون بخاطر منافع شخصی بازی می کنه

با این حال دوستان کسی میدونه دانشگاه رودهن بهتر یا شهرری ؟؟؟؟ از همه نظر اساتید ، بار علمی ، قاعدمند بودن ، ارزش مدرک تحصیلی ، اعتبار رشته معماری ، قدمت ارشد معماری.... خلاصه همه جوره

بین فیروزکوه و دماوند چطور کدوم بهتره ؟؟

کسی چارت دروس معماری منظر رو داره لطف کنه بذاره؟؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ یــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بــــــــــــــــــــــــــــــــــ اینا فحشهایی بود که متاسفانه نمی شه نثار دانشگاه آزاد کرد

خدا ازشون نگذره همین

به هر حال یه وقتایی آدم بخاطر شرایط زندگیش حتی دونسته مجبور بیوفته ته چاه یعنی الان دانشگاه آزاد داره هولمون می ده که بدبختمون کنه ما هم که توان نداریم مقاومت کنیم داره با زندگی و آینده و عمر یه عده جون بخاطر منافع شخصی بازی می کنه

با این حال دوستان کسی میدونه دانشگاه رودهن بهتر یا شهرری ؟؟؟؟ از همه نظر اساتید ، بار علمی ، قاعدمند بودن ، ارزش مدرک تحصیلی ، اعتبار رشته معماری ، قدمت ارشد معماری.... خلاصه همه جوره

همش حرفای دل من بود

b_arch_5

کاربر بیش فعال

خدا ازشون نگذره همین

اين واحدهاي جديد همشون سر و ته يه كرباسن تازه خيلي هاش هنوز مجوز ندارن....!!!!!!!!

darkwater

عضو جدید

کاری با ارشد خوندن ندارم ولی استادت ایران زندگی می کرد؟؟ 10 مییلون نه اصلا 30 میلیون کجا میشه رو ملک سرمایه گذازی کرد با این پولا تازه سودم برد؟؟؟ :D

b_arch_5

کاربر بیش فعال
کاری با ارشد خوندن ندارم ولی استادت ایران زندگی می کرد؟؟ 10 مییلون نه اصلا 30 میلیون کجا میشه رو ملک سرمایه گذازی کرد با این پولا تازه سودم برد؟؟؟ :D

نه استادمون روسیه درس خونده بود و دانشجوی دکتری اونجا بود این حرف ماله چند سال پیشه اون موقع هنوز اینهمه اوضاع اقتصادی بی ریخت نشده بود ضمنا کلا منظورش این بود واسه اسمه مدرک فوق لیسانس پول تونو خراب نکنید و ازش استفاده ی بهتری ببرید...

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
نه استادمون روسیه درس خونده بود و دانشجوی دکتری اونجا بود این حرف ماله چند سال پیشه اون موقع هنوز اینهمه اوضاع اقتصادی بی ریخت نشده بود ضمنا کلا منظورش این بود واسه اسمه مدرک فوق لیسانس پول تونو خراب نکنید و ازش استفاده ی بهتری ببرید...
افرین به استادت..واقعا دل سوز بوده....برام تعجبه بعضیا میگن دانشگاه آزاد جز جیگر بگیره بدبخت شدیمممم حالا بین این واحد و اون واحد کدوم بهتره ؟خندم میگیره..میگم که شما ارشد شهید بهشتی داشته باش یا تهران...دیگه بالاتر از این؟میخوای چیکار کنی اومدی بیرون؟من یک ترم رفتم دیدم واقعا هیچ فایده ای نداره خیلیا به علت جبر زمونه دهه شصت دارن میخونن بدون اینکه بدونن فایده ای داره براشون یا نه..یسری هام که دلیل شخصی که با این ها کار نداریم...ببینید ما درس میخونیم که موقعیت اجتماعی بهتر و کار بهتر پیدا کنیم دیگه حالا اگه این گزینه ها رو برداریم ایا درس خوندن فایده ای داره؟با 10 میلیون خیلی کارا میشه کرد من ده تومن رو تو دوسال دوبرابر میکنم حداقل..با چشم باز آیندتون رو انتخاب کنید...نسلای قبلتر از ما اصن دلشون به حال ما نمیسوزه..خودمون مسئول کارایی که میکنیم و چیزهایی که فکر میکنیم بر عهده میگیریم در نهایت حتی اگه اولش دنبال مقصر بگردیم

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
افرین به استادت..واقعا دل سوز بوده....برام تعجبه بعضیا میگن دانشگاه آزاد جز جیگر بگیره بدبخت شدیمممم حالا بین این واحد و اون واحد کدوم بهتره ؟خندم میگیره..میگم که شما ارشد شهید بهشتی داشته باش یا تهران...دیگه بالاتر از این؟میخوای چیکار کنی اومدی بیرون؟من یک ترم رفتم دیدم واقعا هیچ فایده ای نداره خیلیا به علت جبر زمونه دهه شصت دارن میخونن بدون اینکه بدونن فایده ای داره براشون یا نه..یسری هام که دلیل شخصی که با این ها کار نداریم...ببینید ما درس میخونیم که موقعیت اجتماعی بهتر و کار بهتر پیدا کنیم دیگه حالا اگه این گزینه ها رو برداریم ایا درس خوندن فایده ای داره؟با 10 میلیون خیلی کارا میشه کرد من ده تومن رو تو دوسال دوبرابر میکنم حداقل..با چشم باز آیندتون رو انتخاب کنید...نسلای قبلتر از ما اصن دلشون به حال ما نمیسوزه..خودمون مسئول کارایی که میکنیم و چیزهایی که فکر میکنیم بر عهده میگیریم در نهایت حتی اگه اولش دنبال مقصر بگردیم

درسته دوست عزیز!:w05:

baris25akarsu

عضو جدید
اقا این تکمیل ظرفیت جدید جوابش کی میاد؛ اخه کلاسا هم شروع میشه که...

حالت خوشااا دیگه تو ترم مهر وقتی که کلاسا آبان ماه شروع شد این ترم هم اسفند ماه شروع میشه 15 اسفند هم تعطیلات عید نوروز در واقع می مونه هفته سوم فروردین که اونم دانشجو خسته هست از هفته 4چهارم فروردین کلاسا به صورت رسمی برگزار میشه :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا