نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

به همین خاطر من می گم قضیه تکمیل ظرفیت مهرماه رو اونایی که می خوان برن از لینک زیر این سوال رو مطرح کنن که آیا تکمیل ظرفیت مهر هست یا نه به هرکی زود تر جواب دادن بیاد جوابشو اینجا مطرح کنه
http://faq.azmoon.org/NewQuestion.aspx?pid=154229497
من سه ساعت قبل این سوال رو پرسیدم جوابم رو نمیدن؛ دوباره یه ساعت قبل هم پرسیدم جواب نمیدن

b_arch_5

کاربر بیش فعال
من سه ساعت قبل این سوال رو پرسیدم جوابم رو نمیدن؛ دوباره یه ساعت قبل هم پرسیدم جواب نمیدن

من هم فرستادم.

"براي مشاهده پاسخ سوال خود مي توانيد تا 48 ساعت ديگر با مراجعه به قسمت "دريافت پاسخ سوال"، با وارد کردن كد سوال خود، نسبت به اين کار اقدام نمائيد . "

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی فایل راهنمای پذیرفته شدگان قسمت اول که زده که:پرونده کلیه پذیرفته شدگان ازمون جهت احراز صلاحیت های عمومی تحت بررسی هست و نتیجه ان متعاقبا از طرف دفتر گزینش صلاحیت های عمومی سازمان مرکزی دانشگاه به اطلاع محلهای دانشگاهی خواهد رسید...

یعنی هنوز تایید نشدیم؟:surprised:استرس چرا میدین به ملت اخه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم فرستادم.

"براي مشاهده پاسخ سوال خود مي توانيد تا 48 ساعت ديگر با مراجعه به قسمت "دريافت پاسخ سوال"، با وارد کردن كد سوال خود، نسبت به اين کار اقدام نمائيد . "

چون فردا جمعه هست پاسخ رو شنبه تو تایم اداری دریافت میکنی...اگه صبح سوالت رو میفرستادی امروز بهت پاسخ میدادن

hasanpour70

کاربر فعال
بچه ها یکی از دوستام ترازش 4713 شده
تكنولوژي معماري / پرديس علوم و تحقيقات دامغان قبول شده
محل کارش تهرانه واسه همین میخواد به تهران نزدیکتر باشه، بنظرتون نزدیکترین جایی که به تهران می تونه قبول شه کجاست؟؟؟
لطفاً راهنماییی کنین
خیلییییییی ممنونتونمممممم

TARANE-ARCH

عضو جدید
چون فردا جمعه هست پاسخ رو شنبه تو تایم اداری دریافت میکنی...اگه صبح سوالت رو میفرستادی امروز بهت پاسخ میدادن
رضاجونم دستت دردنکنه بابت فایل راهنماییی .... اره الان من اطلاعاتمودادم دوستم زد تو سایت واحد قبولیمون دیدم نوشتی شخصی با این اطلاعات یافت نشد نگو دانشگاه ازاد محوم کرده ححححح:biggrin:

Hossein Msq

عضو جدید
سلام دوستان
من قزوین قبول شدم
ولی ترازم به تهران جنوب و شمال و غرب هم میخوره
انتخاب اولم قزوین بوده
میخواستم ببینم میتونم برای تهران اقدام کنم ؟
به نظرتون تهران بهتره یا قزوین ؟

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

اقا رضا یه سوال :
معماری داخلی خوبه؟ واسه بازار کار واسه نظام .

atefehkhanom

عضو جدید
من ترازم 4923 شده چرا قبول نشدم؟تو تکمیل ظرفیت احتمالش هست اتفاقی بیافته؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یکی از دوستام ترازش 4713 شده
تكنولوژي معماري / پرديس علوم و تحقيقات دامغان قبول شده
محل کارش تهرانه واسه همین میخواد به تهران نزدیکتر باشه، بنظرتون نزدیکترین جایی که به تهران می تونه قبول شه کجاست؟؟؟
لطفاً راهنماییی کنین
خیلییییییی ممنونتونمممممم
احتمالش کمه قبول شه ولی با این وجود این کد رشته محل های جدیدی که زدن رو انتخاب کنه...دلیل اینکه میگم احتمالش کمه چون چند واحد نزدیک تهران از این ترم ارشد پذیرش داره.ولی ما تعداد بسیار زیادی داریم چون خواهان دانشگاههای تهران هستن و حاضر نیستن از تهران فاصله بگیرن به هر دلیلی, توی مرحله اول قبول نشدند با وجود اینکه ترازشون هم بالا هست به خاطر همین تو فرصت به وجود اومده دانشگاههای نزدیک تهران رو میزنن و با تراز بالایی که دارن قبول میشن...
حالا شما انتخاب هایی که نزدیک تهران هست رو انتخاب کن ایشالا قبول میشی...
رضاجونم دستت دردنکنه بابت فایل راهنماییی .... اره الان من اطلاعاتمودادم دوستم زد تو سایت واحد قبولیمون دیدم نوشتی شخصی با این اطلاعات یافت نشد نگو دانشگاه ازاد محوم کرده ححححح:biggrin:
خواهش میکنم..اره هنوز اطلاعات توسط مرکز ازمون به دانشگاهها داده نشده واسه همین میزنه یافت نشده...
طبق زمانی که اعلام شده واسه ثبت نام برو

mahfo

کاربر بیش فعال
من متوجه نمیشم چرا تنها رشته ای که تهران تو تکمیل نمیگیره معماریه؟چون عمران و شهرسازیم تهران داره تو تکمیل.دقیقا پارسالم تهران نبود واسه معماری.یعنی انقد متقاضی معماری بالاس؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من قزوین قبول شدم
ولی ترازم به تهران جنوب و شمال و غرب هم میخوره
انتخاب اولم قزوین بوده
میخواستم ببینم میتونم برای تهران اقدام کنم ؟
به نظرتون تهران بهتره یا قزوین ؟
فکر نمیکنم واسه دانشگاههای تهران بتونی...مگر اینکه تکمیل ظرفیت بهمن پذیرش داشته باشن
دانشگاه قزوین که خیلی خوبه...برو پشیمون نمیشی..خودتم یه تحقیق کنی متوجه میشی
اقا رضا یه سوال :
معماری داخلی خوبه؟ واسه بازار کار واسه نظام .
اینو از بخش مربوطه و نظام بپرسی بهتر و دقیق تر راهنماییت میکنن دوست خوبم
من ترازم 4923 شده چرا قبول نشدم؟تو تکمیل ظرفیت احتمالش هست اتفاقی بیافته؟

مگه کجا زده بودی؟با این تراز یه تعداد از دانشگاهها رو میتونستی قبول شی...تو این کد رشته محل های جدید هم احتمال قبولیت هست
تکمیل ظرفیت احتمالا واسه بهمن داریم

atefehkhanom

عضو جدید
تهران و اصفهان و شیراز و اراک و یزد
تو تکمیل ظرفیت که موقع ثبت نام بود ثبت نام کردم.همونن نتیجه اش بهمن میاد؟

Hossein Msq

عضو جدید
مرسی رضا جان
میدونم قزوین خوبه
ولی دو به شکم که تهران بهتر نیست ؟
من به خاطر داشتن پایان نامه مجبورم که رزرو کنم و از بهمن برم ، به نظرتون اقدام کنم واسه تهران جنوب خوبه ؟ یا همون قزوین رو اوکی کنم ؟

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی فایل راهنمای پذیرفته شدگان قسمت اول که زده که:پرونده کلیه پذیرفته شدگان ازمون جهت احراز صلاحیت های عمومی تحت بررسی هست و نتیجه ان متعاقبا از طرف دفتر گزینش صلاحیت های عمومی سازمان مرکزی دانشگاه به اطلاع محلهای دانشگاهی خواهد رسید...

تقصیر خودمونه اخه اول ازمون دادیم (منظورمون همه مونه)بعد هر سازی زدن رقصیدیم کلی پول هم هر طور بگن میدیم -درطول تحصیل هم هر مسخره ای بخواد توسرمون درمیاره-کلی هم پول باید بدیم حال کنن خوب ادم چی بگه واقعا"؟:mad: بازم تایید نشدید!خخخخخ

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی رضا جان
میدونم قزوین خوبه
ولی دو به شکم که تهران بهتر نیست ؟
من به خاطر داشتن پایان نامه مجبورم که رزرو کنم و از بهمن برم ، به نظرتون اقدام کنم واسه تهران جنوب خوبه ؟ یا همون قزوین رو اوکی کنم ؟
تهران که بهتر هست...ولی قزوین هم خوبه
اگه پایان نامه داری و تاریخ فارغ التحصیلیت قبل از 30 شهریور 93 میخوره میتونی ثبت نام کنی و این ترم رو مرخصی بگیری..ولی هواست باشه به تاریخ فارغ التحصیلی...اگه معرفی به استاد داشته باشی روز نمره ای که بهت میدن تاریخ فارغ التحصیلیت میشه...همه چیز رو در نظر بگیر
ببین تکمیل ظرفیت بهمن هم داریم و من احتمال میدم چون امسال پذیرفته شده های دانشگاههای تهران رو تقسیم به ورودی مهر و بهمن نکردن و اینجور که معلومه واسه بهمن دانشگاههای تهران پذیرش نداشتن پس احتمال داره تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاههای تهران باشه...البته این استدلال و تحلیل منه...
پارسال دانشگاههای تهران واسه بهمن هم دانشجو گرفته بود دیگه تو تکمیل ظرفیت خبری از اون دانشگاهها نبود...ولی امسال اینجور که مشخصه دانشجو نگرفته

Hossein Msq

عضو جدید
اگه پایان نامه داری و تاریخ فارغ التحصیلیت قبل از 30 شهریور 93 میخوره میتونی ثبت نام کنی و این ترم رو مرخصی بگیری..ولی هواست باشه به تاریخ فارغ التحصیلی...اگه معرفی به استاد داشته باشی روز نمره ای که بهت میدن تاریخ فارغ التحصیلیت میشه...همه چیز رو در نظر بگیر
ببین تکمیل ظرفیت بهمن هم داریم و من احتمال میدم چون امسال پذیرفته شده های دانشگاههای تهران رو تقسیم به ورودی مهر و بهمن نکردن و اینجور که معلومه واسه بهمن دانشگاههای تهران پذیرش نداشتن پس احتمال داره تکمیل ظرفیت بهمن دانشگاههای تهران باشه...البته این استدلال و تحلیل منه...
پارسال دانشگاههای تهران واسه بهمن هم دانشجو گرفته بود دیگه تو تکمیل ظرفیت خبری از اون دانشگاهها نبود...ولی امسال اینجور که مشخصه دانشجو نگرفته

ممنون از جواب کامــــل و خوبتون
پس با این وضع من باید واسه قزوین ثبت نام کنم اگه بشه برای تهران تو بهمن ماه برم و ببینم نتیجش چی میشه

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی ساوه قبول شده؟

یه استاد دارید به نام فلاح دار تا حد امکان باهاش واحد ورندار

amir.ark

عضو جدید

ممنون
اما حالا اصلا اگر تکمیل ظرفیت بهمن وجود داشته باشه ، ولی ما فعلا نمی دونیم ، الان باید ثبت نام کنیم جایی یا مثلا تو این رشته محل های جدید اگه به درد می خوره ثبت نام کنیم ، بعد که تکمیل ظرفیت بهمن اعلام شد بری ونجا یا به امید اینکه شاید باشه شاید نه وایسیم ؟
اونوقت اگه تکمیل ظرفیت بهمن ندن و ثبت نام نکرده باشیم که از اینجا رونده و از اونجا مونده ایم !!؟؟

erfan4877

عضو جدید
بابا این چه مسخره بازی درآوردن من برم بافق چیکار کنم؟؟؟؟؟ یه سال میان آزمون اسکیس رو از امتحان جدا میکنن یه سال میان تکمیل ظرفیت اینجوری میزارن. خسته شدم دیگه. :mad:

darkwater

عضو جدید

:surprised::eek: :surprised: یعنی قطعی نیست هنوز قبولیامون ؟؟؟!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا