نتایج نهایی کنکور فردا شب اعلام می شود/ ثبت نام از 22 شهریور ماه

mary83

عضو جدید
تهران:۱۲:۳۷ , ۱۳۸۹/۰۶/۱۶ نسخه چاپي نسخه فقط متني دريافت فايل txt ارسال اين خبر به دوستان


سرورالدین به مهر خبر داد:
نتایج نهایی کنکور فردا شب اعلام می شود/ ثبت نام از 22 شهریور ماه
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در اظهاراتی جدید گفت: نتایج کنکور سراسری به احتمال زیاد در ساعات پایانی فردا چهارشنبه منتشر می شود و 518 هزار پذیرفته شده این آزمون می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از نتیجه خود مطلع شوند.
محمد حسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان با ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و وارد کردن کد رهگیری می توانند به نتیجه خود دسترسی پیدا کنند.

وی افزود: در کنکور امسال 518 هزار نفر پذیرش می شوند و پذیرفته شدگان از 22 تا 25 شهریورماه برای ثبت نام در دانشگاه یا مرکز آموزش عالی پذیرفته شده فرصت دارند.

وی اظهارداشت: اگر این تعداد ظرفیت بیشتر از خروجیهای امسال آموزش و پرورش است به این معنی است که اگر پشت کنکوریها نباشند با این تعداد ظرفیت مشکل جا برای قبولی داوطلبان نداریم.

حسین توکلی - معاون سازمان سنجش نیز پیش از این به مهر گفته بود: کارنامه نهایی آزمون سراسری نیمه دوم مهر ماه 1389 منتشر می شود.

وی همچنین از اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری دهه اول مهرماه خبرداده بود.

همچنین براساس اعلام سازمان سنجش، در صورت درخواست دانشگاهها و موسسات آموزش عالی تکمیل ظرفیت برای برخی از رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1389 نیمه دوم مهر ماه اعلام می شود.
کنکور سراسری سال 1389 با رقابت تعداد یک میلیون و 286 هزار و 813 شرکت کننده برگزار شد.

سرورالدین پیش از این به مهر اعلام کرده بود که نتایج تا قبل عید فطر اعلام خواهد شد.


امانت داري و اخلاق مداري

استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع " خبرگزاري مهر " مجاز است.
 
بالا