نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

pasha_m

عضو جدید
خانم قدیری با من تماس گرفتن و گفتن که شنبه کرسنگ باشم ولي ساعتش رو نگفتن

سلام به همگی دوستان

در ابتدا تبریک میگویم بابت خبری که امروز بهمون دادن و بالاخره بعد از 28 ماه تکلیفمان روشن شد.

امروز صبح خانم قدیری باهام تماس گرفتند و گفتند شنبه صبح ساعت 7:30 منطقه 2 باش.
در ضمن گفتند که یک سری لوازم شخصی و مدارک هم با خودم ببرم.

mds_eng

کاربر فعال
تبریک می گم. :)
لطفا اگه باهاتون تماس گرفتن بپرسید که شنبه شروع کارتون هست یا دوره شروع میشه و ما که از منطقه های دیگه قراره بیاییم منطقه دو تکلیفمون چی میشه.
ممنون

damoon.hd

عضو جدید
سلام دوستان، با من هم تماس گرفتن، گفتن که شنبه منطقه 2 باشید. 2 تا 3 روز جلسات توجیهی توی منطقه هست بعدش هم اعزام میشیم به پل کله برای شروع آموزش. بچه هایی که از شهر های دیگه میان وسایل شخصی هم همراهشون باشه. ولی بچه های منطقه 2 نیازی ندارن چیزی بیارن فعلا

askari30

عضو جدید
سلام دوستان، با من هم تماس گرفتن، گفتن که شنبه منطقه 2 باشید. 2 تا 3 روز جلسات توجیهی توی منطقه هست بعدش هم اعزام میشیم به پل کله برای شروع آموزش. بچه هایی که از شهر های دیگه میان وسایل شخصی هم همراهشون باشه. ولی بچه های منطقه 2 نیازی ندارن چیزی بیارن فعلا

بچه ها تبریک میگم:gol: فقط رفتید آموزش هر دفعه یه سری هم اینجا بزنید مثل قبلی آ ما را فراموش نکنید به راهنماییتون نیازمندیم موفق باشید;)

NOBOADY

عضو جدید
با درود!
در خصوص آغاز دوره تردید ندارید؟بعداز آموزش یک هفته شما دوره بی شک آغاز میشه؟
موفق باشید... .

protonboy

عضو
سلام
لطفاً درخصوص ضریب ایستگاه بگین، با ماموریت، اضافه کاری و حق شیفت چقد میشه؟ هر چندماه یه بار پاداش میدن؟

بالا