نامه ای به Admin

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر جناب ادمین
بنده بعد از بیش از یک دهه به این مکان دنج دوست داشتنی خاطره انگیز بازگشتم و از تغییرات موجود بسی شگفت زده شدم!:w29:
بنظر میرسه اینی که الان باهاش مواجه ایم، نسخه آلفایی چیزی باشه با باگ های حل نشده :confused:
کاربرا هم یه سری باگ ها رو درآوردن و موجبات خنده و شادمانی شما (َAdmin جان) بوده !:D:w26:
عرضم به خدمتتون که به یه خط در میون ارور دادنش و اظهار تعجبش با جمله ای با شروع اوه! و یوزر فرندلی نبودنش از نظر خوشگلاسیون سازی متنی و چیدمان عجیب تنظیماتش و سرعت نسبتا پایین و عدم کاربر پذیری به تعداد بالا کلا کاری ندارم؛ اما این رو بودن شدیدش خدایی بده دیگه. آخه فروم انقدر با کاربراش ندار میشه ؟!! :thumbsup2:
اینکه یکی به یکی دیگه تو صفحه شخصی یارو یه سلامی بد و بیراهی چیزی گفته، چه ربطی به کاربر مهمانی که داره صفحه اصلی رو میبینه داره آخه ؟!:w22::w09:
حالا اون قسمت که میشه دید هر کی اومده باشگاه دقیقا داره چیکار میکنه و قبلا از قابلیت های مدیریت بود حال میده (فک کنم واسه پیرجو گذاشتین که میاد یه نیگا به صفحه اصلی میندازه و دیگه پاتال تر از اونیه که حال داشته باشه زیر بالا کنه):w07:
آها عاشق اون فارسی سازی های عاشقانه ش هم شدم ؛ نادیده گرفته شدگان آخه ؟!!! :w25: روده بر شدم خدایی..:w15::w15:
پیام خصوصی هم که قصه ها داره .. هشتاد درصدش پاک شده (از اشکالات کانورت صورت گرفته) اینایی که هست هم کلا علیل باس نگاش کنی فقط. چرا آخه نمیشه پاک کرد؟!:weirdsmiley:
بعد عجیب ترش اینکه یهو میبینی واسه خودش پاک شده. :eek: حالا قبلا مدیرا پیاما رو میخوندن، الان نمیدونم بعد خوندن پاک میکنن یا چی :دی
در روزگاران قدیم دکمه دلبندی وجود داشت به نام "مشاهده گفتگو" و الان جای خالیش به شدت حس میشه:w05: .. و من چقدرررر بهش نیاز دارم:w06:

در پایان هم بگم که اینجا فقط باشگاه نبود واسه ما.. خود زندگی بود. دیدن خودِ ده سال پیشت یه حس دلتنگی و غم و لبخند داره.. خلاصه ش که هرچیزی که از اون روزها مونده و نترکیده، باارزشه و مرسی که نگهشون داشتین واسمون.:w27: اینایی هم که گفتم انتقاد نیست، یه جور درد و دله شاید.. نمیدونم. بهرحال تعلق خاطر موجبش شد.:w44:

حميدرن

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا راز اینجا چی بود که انقدر همه دلبسته ش بودیم و هستیم و برامون پر از حس مثبت و خوشاینده؟
شور جوانی
که گمشده این روزهامون شده است.
و فکر کنم به شرط حیات، همین هم تا چندین سال دیگه از بین بره

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ادمین جان اگه گذرتون به باشگاه افتاد! و این نامه رو ملاحظه کردین، خلاصه ش اینه که این دکمه چغلی رو بی زحمت غیرفعال/پاک بفرمایید.👇

IMG_20231205_124806.jpg

بخصوص این بخشش
:cautious::w00:

IMG_20231205_124926.jpg

بیچاره ی فضول همش هم در حال کوئری گرفتنه و یهو تعداد که یکم بالا میره، باشگاه کلا داون میشه! 1701877211993.png

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وبلاگ هامونم نیست ؟ آخرین بازدیگان هم ..
وبلاگا قابل برگشت نیست چون کلا ui عوض شده اونا رو هم ریختن دور آشغالی برده :w24:

بازدیدا هم یادش بخیر، یهو میدی چند تا از عالی رتبگان باشگاه از پروفت دیدن کردن و میفهمیدی یه خلافت لو رفته!:w07::w22:
بعضی مدیرا هم که اومده بودن از نزدیک رسواییتو تماشا کنن، واسه عادی جلوه دادن ردپاشون الکی گلی سنبلی چیزی واست میذاشتن! نمونه ش همین آقا احسان :d
هعی روزگار.. :w05:

آها اونوقتا پیامای پروفایل قابل ویرایش نبود، حذفم که میکردی فقط رعیتا نمیدیدن! مدیرا خعلی باشگاهو چرک و چلوم میدیدن همیشه! :w25: یه عالمه پیامی که حذف شده بود مثلا، قابل دیدن بود. اه اه خیلی ریخت و پاش بود (یه دوره ای زورکی دستیار تالار کامپیوتر بودم و سگ دو میزدم واسه پاکسازی):wallbash:

بعد این گزارش هم واسه رعیت جماعت فعال نبود که! مدیرا و دستیارا ول میگشتن مورد ِ مورد دار پیدا کنن گزارش بدن :w10:. بعد شوخی ملت تو قسمت آلبوم(که اونم الان حذف شده) که مثلا زیرپوستی و پنهانی بود، گزارش که میشد ایمیلش واسه تماااام گنده ها میرفت و شرف نمی موند واسه آدم.:w02:

در کل کاربر معمولی بودن با همه استرسش، خدایی بسی جذاب تر بود.:w16:

الان دید مدیریتی به مهمانان عزیز هم داده شده😒

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا
یادمه اون دوره باعث افتخار بود مدیرای رنگی تو پروفایل میومدن و ردشون میوفتاد خخ :D
ای خدا چه خوشی هایی داشتیم ، چه انرژی هایی ک از هم گرفتیم ..

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w16:انصافا دوره ی خوبی بود.من که خیلی انرژی میگرفتم از تالارم :w42:
ظاهری ۱۳ سال گذشته ولی برای من انگار ۳۰ سال پیرتر شدم:crying2:
من وقتی میرفتم پروفم زمستونی بود و پر از برف!:w44:
پروف شما هم ظاهرا خعلی دلچسب بوده برام :w16:(از پیامام تو صفحه ت میگم) و حدس میزنم کهکشانی طور بوده شاید:w20:
میخوام بگم هرکی با توجه به علایقش خونه ش رو دیزاین کرده بود و خدایی بسی جذاب و هیجان انگیز بود. :w31:
ادمین جان، اینا چیزایی بود که دامنگیرمون میکرد اخوی! :d

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
من وقتی میرفتم پروفم زمستونی بود و پر از برف!:w44:
پروف شما هم ظاهرا خعلی دلچسب بوده برام :w16:(از پیامام تو صفحه ت میگم) و حدس میزنم کهکشانی طور بوده شاید:w20:
میخوام بگم هرکی با توجه به علایقش خونه ش رو دیزاین کرده بود و خدایی بسی جذاب و هیجان انگیز بود. :w31:
ادمین جان، اینا چیزایی بود که دامنگیرمون میکرد اخوی! :d
والا چرا دروغ! اصلا یادم نیست پروفایلم چطوری بود:question: ولی شما رو یادمه :dالانم همونطوری موندی.سرحال و پر انرژی:w33:

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
درود بر جناب ادمین
بنده بعد از بیش از یک دهه به این مکان دنج دوست داشتنی خاطره انگیز بازگشتم و از تغییرات موجود بسی شگفت زده شدم!:w29:
بنظر میرسه اینی که الان باهاش مواجه ایم، نسخه آلفایی چیزی باشه با باگ های حل نشده :confused:
کاربرا هم یه سری باگ ها رو درآوردن و موجبات خنده و شادمانی شما (َAdmin جان) بوده !:D:w26:
عرضم به خدمتتون که به یه خط در میون ارور دادنش و اظهار تعجبش با جمله ای با شروع اوه! و یوزر فرندلی نبودنش از نظر خوشگلاسیون سازی متنی و چیدمان عجیب تنظیماتش و سرعت نسبتا پایین و عدم کاربر پذیری به تعداد بالا کلا کاری ندارم؛ اما این رو بودن شدیدش خدایی بده دیگه. آخه فروم انقدر با کاربراش ندار میشه ؟!! :thumbsup2:
اینکه یکی به یکی دیگه تو صفحه شخصی یارو یه سلامی بد و بیراهی چیزی گفته، چه ربطی به کاربر مهمانی که داره صفحه اصلی رو میبینه داره آخه ؟!:w22::w09:
حالا اون قسمت که میشه دید هر کی اومده باشگاه دقیقا داره چیکار میکنه و قبلا از قابلیت های مدیریت بود حال میده (فک کنم واسه پیرجو گذاشتین که میاد یه نیگا به صفحه اصلی میندازه و دیگه پاتال تر از اونیه که حال داشته باشه زیر بالا کنه):w07:
آها عاشق اون فارسی سازی های عاشقانه ش هم شدم ؛ نادیده گرفته شدگان آخه ؟!!! :w25: روده بر شدم خدایی..:w15::w15:
پیام خصوصی هم که قصه ها داره .. هشتاد درصدش پاک شده (از اشکالات کانورت صورت گرفته) اینایی که هست هم کلا علیل باس نگاش کنی فقط. چرا آخه نمیشه پاک کرد؟!:weirdsmiley:
بعد عجیب ترش اینکه یهو میبینی واسه خودش پاک شده. :eek: حالا قبلا مدیرا پیاما رو میخوندن، الان نمیدونم بعد خوندن پاک میکنن یا چی :دی
در روزگاران قدیم دکمه دلبندی وجود داشت به نام "مشاهده گفتگو" و الان جای خالیش به شدت حس میشه:w05: .. و من چقدرررر بهش نیاز دارم:w06:

در پایان هم بگم که اینجا فقط باشگاه نبود واسه ما.. خود زندگی بود. دیدن خودِ ده سال پیشت یه حس دلتنگی و غم و لبخند داره.. خلاصه ش که هرچیزی که از اون روزها مونده و نترکیده، باارزشه و مرسی که نگهشون داشتین واسمون.:w27: اینایی هم که گفتم انتقاد نیست، یه جور درد و دله شاید.. نمیدونم. بهرحال تعلق خاطر موجبش شد.:w44:

سلام وقتتون بخیر.
اگه فکر کردید من این همه انشا که نوشتید رو می خونم ... خب خوندم!
ولی اگه فکر کردید به خط به خطش جواب میدم، نه دیگه وقتش رو ندارم.
این تاپیک رو ببینید که مربوط به انتقال به نرم افزار جدید هست.

قبلا نرم افزار باشگاه وی بولتین بود، ما حتی لایسنس نسخه های جدیدش رو هم خریدیم به این امید که بهتر بشه، که نشد، خیلی از آدرس های قبلی هم به هم ریخت (یه مقدارش به خاطر بی اطلاعی ما بود، ولی خود سیستم ارتقا هم واقعا افتضاح عمل کرد). یه موقعی واسه خودش پادشاهی می کرد ولی به مرور خیلی غیر بهینه و بد شد، و با اومدن موبایل ها، از دور خارج شد. به همین خاطر ناچار شدیم به زنفورو کوچ کنیم.

نسخه فعلی که می بینید به نظر خودم فوق العاده س. امکانات و دسترسی هایی هم که هست عمدا گذاشتم باشه که فعلا حالش رو ببرید :tooth: بعدا یهو می بینید رفت پی کارش :whistle:

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
برای انتقال به نسخه جدید خیلی چالش های بدی داشتیم. ناچار شدیم تاپیک های به درد نخور مثل سلام چطوری و احوال پرسی و این حرف ها که 1000 صفحه شده بود رو حذف کنیم. متاسفانه وبلاگ ها و گالری ها هم با این نرم افزار سازگار نبود که از این بابت از همه کاربران عزیز باشگاه عذرخواهی می کنم ولی چاره ای نداشتیم.
نسخه فعلی خیلی روان و خوبه. منتها آدرس هایی که داخل سایت هست قدیمیه و ممکنه به آدرس درست هدایت نشه که به خاطر آپدیت غیر بهینه وی بولتین 3 به 4 و 5 بود.
هنوز مشکلات فنی داره و من هم در حد توانم حلشون کردم. همین الانش هم سرور هزینه های زیادی داره (باشگاه روی یک سرور مجزاست که اینقدر سرعتش خوبه) واقعا دخلی نداره و فقط خرج داره ولی منم خودم بهش وابسته م و هر ماه دارم بابتش هزینه میدم که باقی بمونه و شاید دوباره رونق بگیره. البته با وجود شبکه های اجتماعی، فروم ها خیلی از رونقشون رو از دست داده اند ولی حیفه که این همه اطلاعات مفید از بین بره و نگهش میدارم.
از زحمات همه مدیران قبلی که واقعا زحمت کشیدند و مدیران فعلی به خصوص مدیر ارشد که زحمت مدیریت سایت رو به عهده دارند هم متشکرم.

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
برای انتقال به نسخه جدید خیلی چالش های بدی داشتیم. ناچار شدیم تاپیک های به درد نخور مثل سلام چطوری و احوال پرسی و این حرف ها که 1000 صفحه شده بود رو حذف کنیم. متاسفانه وبلاگ ها و گالری ها هم با این نرم افزار سازگار نبود که از این بابت از همه کاربران عزیز باشگاه عذرخواهی می کنم ولی چاره ای نداشتیم.
نسخه فعلی خیلی روان و خوبه. منتها آدرس هایی که داخل سایت هست قدیمیه و ممکنه به آدرس درست هدایت نشه که به خاطر آپدیت غیر بهینه وی بولتین 3 به 4 و 5 بود.
هنوز مشکلات فنی داره و من هم در حد توانم حلشون کردم. همین الانش هم سرور هزینه های زیادی داره (باشگاه روی یک سرور مجزاست که اینقدر سرعتش خوبه) واقعا دخلی نداره و فقط خرج داره ولی منم خودم بهش وابسته م و هر ماه دارم بابتش هزینه میدم که باقی بمونه و شاید دوباره رونق بگیره. البته با وجود شبکه های اجتماعی، فروم ها خیلی از رونقشون رو از دست داده اند ولی حیفه که این همه اطلاعات مفید از بین بره و نگهش میدارم.
از زحمات همه مدیران قبلی که واقعا زحمت کشیدند و مدیران فعلی به خصوص مدیر ارشد که زحمت مدیریت سایت رو به عهده دارند هم متشکرم.
سلام ادمین عزیز :خسته نباشید

ممنونم از لطف شما، منم بسیار وابسته به این مجموعه ارزشمند شدم، حالا حالاها دست بردار این مجموعه نیستم،هر وقت آزادی که داشته باشم به باشگاه سر میزنم، از دوستانی که همراهم هستن و فعالیت می کنن سپاسگزارم ، به امید روزی که به دوران رونق باشگاه برگردیم

با سپاس از شما

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام وقتتون بخیر.
اگه فکر کردید من این همه انشا که نوشتید رو می خونم ... خب خوندم!
ولی اگه فکر کردید به خط به خطش جواب میدم، نه دیگه وقتش رو ندارم.
این تاپیک رو ببینید که مربوط به انتقال به نرم افزار جدید هست.

آقا منت گذاشتین تشریف آوردین :thumbsup::D
بلی بلی اون تاپیک رو دیدم و این غر رو برای شروع زدم :weirdsmiley:. بعد دیدم چتم با یه رفیق قدیمی تو پروفم، شبیه هوار کردن وسط یه بازار شلوغه(کف باشگاه، در معرض دید کاربرا به عنوان مغازه دار و مهمانان به عنوان رهگذر) دیگه از شدت شرم و حرص و اندوه اومدم واستون نامه نوشتم! :sweatdrop::evil:

نسخه فعلی که می بینید به نظر خودم فوق العاده س. امکانات و دسترسی هایی هم که هست عمدا گذاشتم باشه که فعلا حالش رو ببرید :tooth: بعدا یهو می بینید رفت پی کارش :whistle:

آقا دم شما گرم خدایی. :w17:
فقط اون ارسالهای جدید توفیق اجباریه دیگه :thumbsup2::redface:

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای انتقال به نسخه جدید خیلی چالش های بدی داشتیم. ناچار شدیم تاپیک های به درد نخور مثل سلام چطوری و احوال پرسی و این حرف ها که 1000 صفحه شده بود رو حذف

همون زمان هم تاپیک های زنگ تفریح هرچند وقت یکبار پاک میشد. خوش و بش هر تالار هم یه تاپیک مجزا داشت و جای دیگه کسی اسپم نمیکرد(جز پروف پارتی)

همین الانش هم سرور هزینه های زیادی داره (باشگاه روی یک سرور مجزاست که اینقدر سرعتش خوبه) واقعا دخلی نداره و فقط خرج داره ولی منم خودم بهش وابسته م و هر ماه دارم بابتش هزینه میدم که باقی بمونه و شاید دوباره رونق بگیره. البته با وجود شبکه های اجتماعی، فروم ها خیلی از رونقشون رو از دست داده اند ولی حیفه که این همه اطلاعات مفید از بین بره و نگهش میدارم.
توجه کنید ادمینمون لارجن :smoke::cowboy:
ما انقد خاطر باشگاهو میخوایم دیگه واسه شما حکم بچه تونو داره:love:
معاشرت تو شبکه های اجتماعی دیگه خب راحت تره و واسه همین ایجاد شده، اما سرچ کردن همیشگیه و نتیجه غالبا به فروم ها ختم میشه. اکثریت ماها به واسطه گوگل کردن اینجا اومدیم و عضو شدیم و عضویت هنوز هم ادامه داره. :w16:

بالا