می تونم جوجه مهندس بشم؟

naser-gh

عضو جدید
سلام
من پایه ی دوم دبیرستان هستم.حالا چرا دارین منا بیرون میندازین؟:neutral: درسته مهندس نیستم ولی مگه اشکالی داره از سایت مهندسا استفاده کنم؟ :book:
راستش من خیلی وقت بود دنبال یه چنین سایتی می گشتم.من می خواستم از شما ها بپرسم مثلا می تونم با خوندن کتاب های مکانیک یه چیزای عمده یاد بگیرم.نه در حد مهندسش و نه در حد معمولی که همه میدونن.لطفا کمکم کنین.چون خیلی وقته می خوام یه همچین کاری بکنم ولی نمی دونستم کجا بیام تا اینکه اینجا را پیدا کردم.علتش هم بخاطر اینه که درس های مدرسه عمومیه و زیاد ازشون خوشم نمیاد.تعریف از خود نباشه ولی تو درس ها یه سر گردن از بچه های دیگه بالاترم و برای همینه تصمیم به چنین کاری گرفتم.لطفا کمکم کنین!!!:(:cry:
اینم بگم دارم برای مسابقات روباتیک سال آینده ی جشنواره ی خوارزمی آماده می شوم.اگه کتابی هم در زمینه ی رباتیک می شناسین معرفی کنین.

mehrshad53

اخراجی موقت
خوش اومدی پهلوون.

کتاب خوندن بد نیست ولی ماها تا مجبور نباشیم و امتحان و تکلیف نداشته باشیم ،نمیشینیم مثلا 30 تا درس که توی لیسانس هست را خودمون بخونیم.
اصولا کتابهای دانشگاه هم برای دومیها خیلی سنگین هستن.
موفق باشی.;)

naser-gh

عضو جدید
خوش اومدی پهلوون.

کتاب خوندن بد نیست ولی ماها تا مجبور نباشیم و امتحان و تکلیف نداشته باشیم ،نمیشینیم مثلا 30 تا درس که توی لیسانس هست را خودمون بخونیم.
اصولا کتابهای دانشگاه هم برای دومیها خیلی سنگین هستن.
موفق باشی.;)

میدونم.اونا که بی نهایت سنگینه.ولی میگم کتاب های وجود نداره که از سطح دانشگاه یکم پایین تر باشه؟

mehrshad53

اخراجی موقت
میدونم.اونا که بی نهایت سنگینه.ولی میگم کتاب های وجود نداره که از سطح دانشگاه یکم پایین تر باشه؟

چرا ولی کتاب چرند و در و دکون،بخصوص توی رباتیک بیداد میکنه.
منم مثل داش یوزا اینترنت و اونم سایتهای انگلیسی را توصیه میکنم،حرف نداره و برای زبان تخصصی هم بیسته.

naser-gh

عضو جدید
مجلات رباتیک یا مکانیک که هستند بخون یه شمای کلی دستت میاد با اصطلاحات و چیزای اختصاصی هم تا حدودی آشنا میشی
این اینترنت هم که دستته
برو فروم های تخصصی بچرخ
تو انجمن های مکانیک و اینا داخلی و خارجی عضو شو
موفق باشی

خیلی از راهنماییت ممنون.شما جکتاب،فروم یا مکان خاصی را نمی شناسی؟;)

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
موفق باشی شدیــــــــــــــــــــدا

naser-gh

عضو جدید
موفق باشی شدیــــــــــــــــــــدا

شدیدا از راهنمایی تون ممنون.

راستی من اگه جایی کمک بخوام کسی هست آی دیش را بده سوال هام را بپرسم؟

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز جوجه كه سهل مرغم مي توني بشي هههه
حالا جدا از شوخي من خودم تو كار روباتيك دانش اموزيم امسالم خوارزمي بوديم با اجازه ي دوستان
اول از همه بايد ببيني چي از روباتيك دوست داري مكانيكش رو الكترونيكش رو يا برنامه نويسي رو
بعدش بگو تا من بهت بگم چي بخوني
تو اينترنت هم براي روباتيك سايت خوب فارسي پيدا نمي كني البته تا اون جايي كه من گشتم
ولي شمام بازم بگرد
ID هم من حرفي ندارم
بدم بهت؟؟؟

naser-gh

عضو جدید
سلام دوست عزيز جوجه كه سهل مرغم مي توني بشي هههه
حالا جدا از شوخي من خودم تو كار روباتيك دانش اموزيم امسالم خوارزمي بوديم با اجازه ي دوستان
اول از همه بايد ببيني چي از روباتيك دوست داري مكانيكش رو الكترونيكش رو يا برنامه نويسي رو
بعدش بگو تا من بهت بگم چي بخوني
تو اينترنت هم براي روباتيك سايت خوب فارسي پيدا نمي كني البته تا اون جايي كه من گشتم
ولي شمام بازم بگرد
ID هم من حرفي ندارم
بدم بهت؟؟؟

مرسی.ممنون میشمآی دی منو اد کنین.naser_ir15

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اول دبیرستان اولین کتاب تخصصی معماری رو دست گرفتم
هیچی نمیفهمیدم ها ولی واسم علاقه و ایده به وجود آورد
حتی اگه کتابها رو نمیفهمی ورق بزن ذهنت رو باز میکنه و آماد تر میشی واسه ورود به رشته ی دلخواهت
واست آرزوی موفقیت میکنم:victory:

naser-gh

عضو جدید
منم اول دبیرستان اولین کتاب تخصصی معماری رو دست گرفتم
هیچی نمیفهمیدم ها ولی واسم علاقه و ایده به وجود آورد
حتی اگه کتابها رو نمیفهمی ورق بزن ذهنت رو باز میکنه و آماد تر میشی واسه ورود به رشته ی دلخواهت
واست آرزوی موفقیت میکنم:victory:

ممنون از راهنماییت.:gol::redface:;)