میدونی21 دسامبر2012 قراره چه اتفاقی بیفته؟

SAMAN_747

عضو جدید
سلام
من یه سوال از حضور شما دارم. شما که اینقدر به فراماسون ها گیر میدن و سعی میکنین ترک دیوار خونتون رو هم به اونا ربط بدین چرا اواتارتون نماد فروهره ؟ شما که اینقدر از خدا (الله) حرف میزنید و ازش دفاع میکنید از فروهر برای اواتارتون استفاده میکنید که نماد زرتشته؟ اگه کمی تحقیق کرده باشید می دونید که ادیانی مانند مسیحیت و زرتشت به دلیل شرک (یعنی قرار دادن شریک برای خدا) اصولا رد هستند همونطور که در مسیحیت تثلیث (3خدایی " پدر - پسر -روح القدوس") وجود داره در زرتشت هم 2 خدایی (اهورا مزدا "خدای نیکی ها" و اهریمن "شیطان" ) وجود داره در صورتی که در اسلام همه به خدای واحد و یگانه اعتقاد دارند.

سلام دوست عزیز من با حرفی که راجب زرتشتی ها زدی مخالفم البته با احترام فراوان

اولا شما میدونی که اجداد ما همه زرتشتی بودن؟میدونی که وقتی اسلام اومد اجداد ما که زرتشت بودن به اسلام گرویدن؟

دوما:شما میدونی معنی جز به جز نماد فراوهر چیه؟میدونی هریک از اونا مهنای خواصی دارن؟

سوما:این نماد ایران باستانه

چهارم هم گفتین اهورامزدا خدای زرتشتیا اشتباه شما در اینجاس
اونا به خدا میگن اهورامزدا همونجور که فارس ها میگن خدا خارجیا میگن God عربا میگن رب

اونا به اهریمن میگن خدا؟مطمئنی اطلاعاتت درسته؟من بیش از 100 تا دوست زرتشتی دارم که همشون به خدای واحد اعتقاد دارن اونا به خدا میگن اهورامزدا اونا مثل ما کتاب دارن کافر نیستن شیطان پرست نیستن برادر عزیز

سلام دوست عزیز ما داریم با هم دوستانه گفتگو میکنیم و دشمنی و خصومتی با هم نداریم.
در ضمن من خودم یزد درس می خونم که پر از زرتشتیه و با چنتاشون رفیقم و مشکلی ندارم اما چندتاشون هم هستند که وقتی منو میبینن و با هم حرف میزنیم شروع میکنن به دادن فحش های رکیک و خیلی زشت به ائمه و حضرت فاطمه (س) و میگن که با ورود اسلام ما نمیتونیم خدای واقعی رو پرستش کنیم.
امیدوارم که ناراحتتون نکرده باشم و اگه دلخوری به وجود اومده عذر خواهی میکنم و دیگه ادامه نمیدم.

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ما داریم با هم دوستانه گفتگو میکنیم و دشمنی و خصومتی با هم نداریم.
در ضمن من خودم یزد درس می خونم که پر از زرتشتیه و با چنتاشون رفیقم و مشکلی ندارم اما چندتاشون هم هستند که وقتی منو میبینن و با هم حرف میزنیم شروع میکنن به دادن فحش های رکیک و خیلی زشت به ائمه و حضرت فاطمه (س) و میگن که با ورود اسلام ما نمیتونیم خدای واقعی رو پرستش کنیم.
امیدوارم که ناراحتتون نکرده باشم و اگه دلخوری به وجود اومده عذر خواهی میکنم و دیگه ادامه نمیدم.

میدونی چرا اونا اسم فرزندانشون رو به نام امام ها نمیزارن؟چون میگن شما مثلا اسم یه بچه که علی باشه میخواین صدا بزنید بهش فحش میدین در دوران کودکی.به همین دلیل ما اسم امام ها رو نمیزاریم که اگه مثلا یه روز بهش فحش دادیم به اسم امام ها بی احترامی بشه تفکر اونا رو ببین تفکر ما رو ببین

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ایا دین زرتشت به عنوان دین الهی در قران مطرح شده؟(حج ایه 17)
http://www.iran-eng.com/
از نظر تاريخى در بنياد دين زرتشت دچار ابهامات زيادى وجود دارد. به عقيده برخى از دانشمندان و دين شناسان، احتمالاً اصل دين زرتشت، الهى بوده و اوستا نيز كتاب مقدس آن دين است . در تعبير قرآن از آنان، به عنوان «مجوس» ياد مى‏شود . از قرآن استفاده مى‏شود كه مجوس از اهل كتاب هستند . بنابراين به احتمال قوى دين زرتشت، در اصل از اديان آسمانى بوده است ؛ گرچه مانند ديگر اديان باستان، در طول تاريخ دچار تحريف‏ها و دگرگونى‏هايى شده است(1). بر اين اساس على القاعده دين زرتشت بايد در اصل توحيدى بوده باشد، ولى در عين حال از نظر تاريخى، به روشنى معلوم نيست كه توحيدى بوده يا ثنوى؟

Sarp

مدیر بازنشسته
میدونی چرا اونا اسم فرزندانشون رو به نام امام ها نمیزارن؟چون میگن شما مثلا اسم یه بچه که علی باشه میخواین صدا بزنید بهش فحش میدین در دوران کودکی.به همین دلیل ما اسم امام ها رو نمیزاریم که اگه مثلا یه روز بهش فحش دادیم به اسم امام ها بی احترامی بشه تفکر اونا رو ببین تفکر ما رو ببین
اولا میشه خودشون رو اصلاح کنن و فحش ندن

دوما من نمیدونم 2012 و فراماسون و شیطان پرستی چه ربطی به زرتشت و علی و . . داره !!

Mr.Hyde

عضو جدید
درست صحبت کن ..
اگه اونا مثل ما اینقد توهم توطئه داشتن و دنبال این چیزا بودن الان اینقد پیشرفت نکرده بودن و مثل کشور ما عقب مونده جهان سومی بودن ..
خدا رو شکر تا حالا تو زمینه کشف فراماسونری به کسی مدال ندادن .. loooooooooooooooool

من نگفتم اطلاعات دارم که شما زود میگی دم از اطلاعات میزنن ..
اگه اینایی که توهماتی که شما تو تاپیکت زدی و پیشگویی ظهور رو کردی اسمش اطلاعاته میخام صد سال اطلاعات نداشته باشم و بی سواد باشم (مlol)..
اولا شما درست صحبت كن كجاي حرف حق توهينه ؟
اونا توهم دارن شديدااااااااااا مگه .... كه نميبيني بهانه ي آمريكا براي حمله به عراق چي بود ؟ مثال ساده ي توهم بود
بعدشم مگه نميبيني بخاطر خرج الكيه جنگ مردمشون تو تنگنا افتادن
شما همين اطلاعات ندارين كه ...
عجب
نمیدونم چرا امثال شما فکر میکنن همه خوابن و فقط خودشون بیدارن .. ( شما بيداري يعني ؟)
کدوم توطئه ؟؟ اصلاً کشور دره پیت جهان سومی ما چه ارزشی برای اونا داره که بخوان با توطئه ما رو نابود کنن .. (نيست كه تو 8 سال دفاع مقدس نخواستن از بين ببرن اميدوارم كه نگي ما فقط با عراق ججنگيديم !!!)
من به بحث سیاسیش کار ندارم و اینجا اصلاً جاش نیست ولی امثال شما عادت داری دشمن فرضی بسازین .. (دشمن فرضي ؟ :O شما كجاي كاري !؟ اگه واستادنن مقابل قدرت زورگوي جهاني دشمن فرضي ساختنه شما اينجوري فكر كن)
این همه نشونه ظهور هست الان .. اونا رو ندیدی چسپیدی به این چیزا که بیشتر جنبه سیاسی داره و برای خراب کردن آمریکا و اسراییله تا جنبه مذهبی (يعني ما اون نشانه هاي قبلي رو نديديم ؟ فقط شما ديدي ؟! خراب كردن آمريكا و اسراييل :D نه كجاي كاري !؟ اونا خودشون چهري ي جهانيشون خراب هست و مدافعي هم نميخوان
و .......)..

فکر کنم تو این اوضاع خراب همین که مثل شما با توهم توطئه زندگی نمیکنم خودش یه کار مفید برای کشورمه ..
کشور من الان نیاز داره که این خرافات توش برداشته بشه و مردمش طور دیگه ایی فکر کنن ..
از رو چه حسابی میگی همه از کشور ما میترسن بماند ..
اگه ترسی هم درکار باشه بخاطر اینه که اونا فکر میکنن ما مادرزادی تروریست به دنیا میایم و دلیلشم .... بماند
بهتره این بحث رو ادامه ندی جاش اینجا نیست و منم حوصله کل کل کردن با شما رو ندارم ..
خوش باشی..
1درست صحبت كنيد ! يعني اونا كه ميريزن سر عرااقي ها و افغانستاني ها اين توطئه توهم نيست ؟ حالا ما .......... ميشه توهم ؟! عجب
2-اينا خرافات نيست بعدشم چجوري بخوان فكر كنن ؟! فكر از نوع مثل كبك سر را زير برف كردن و نديدن حقيقت؟! يا پاچه خواري آمريكا و اسراييل !؟
3- تروريست مادر زادي ؟ :D اون يكي دليلم ميگفتي تا كامل جواب بگيري
4- منم حوصله بحث بدون نتيجه با شما رو ندارم

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوما من نمیدونم 2012 و فراماسون و شیطان پرستی چه ربطی به زرتشت و علی و . . داره !!
تقصیر اون نیست یکی از بچه ها گیر داده بود به آواتار ما و دین زرتشت
ملوسک بیا تو اون یکی تاپیک درباره زرتشت پست بده ممنون

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

معذرت میخوام خوب حالا چرا میزنی واسا به مامان بگمت

nilgoon13

عضو جدید
ولی من اصلا به این چیزا اعتقاد ندارم...
اصلا بذار سایه ی اون برج لعنتی روی همه ی جهان بیوفته ...
مگه از عظمت خدا کم می شه؟
اینا یه تعداد کوته فکر هستن که فکر می کنن با این کار ها می تونن خدا رو شکست می دن ...!؟!

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ولی من اصلا به این چیزا اعتقاد ندارم...
اصلا بذار سایه ی اون برج لعنتی روی همه ی جهان بیوفته ...
مگه از عظمت خدا کم می شه؟
اینا یه تعداد کوته فکر هستن که فکر می کنن با این کار ها می تونن خدا رو شکست می دن ...!؟!

جالب اینجاس که نمیدونن اگه خدا نخواد اونا نمیتونن اجر رو اجر بذارن

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست اق مدیر درد نکنه
پست های نامربوط رو پاک کرده
به این میگن مدیریت ....