مکانیک بهترین رشته دنیااا

karimieng

عضو جدید
به نظر شما آیا مکانیک با این همه وسعت بهترین رشته دنیا نیست ؟ واقعا میشه مکانیک رو از زندگی جدا کرد ؟ حتی یک لحظه...

hamidnj

عضو جدید
کدوم رشته داداش درسمونو تموم کردیم وسربازی تمام کارنیست ادارات دولتی مث شرکت گاز ونفت وآب فاضلاب نیرو برنمیدارن اگه باشه هم خانواده شهدا وجانبازو..... اون از اونجا بعدش بخوای بری عسلویه وجنوب شرایطش شده بومیو....
اگه بخوای یه مغازه تاسیساتی یا شرکت بزنی سرمایه میخواد چون مث قبلا به چک وسایلارو نمی دن بری بفروشی بیییییییاری بهشون پولشونو بدی

آیا این بهترین رشته دنیاست؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

karimieng

عضو جدید
کدوم رشته داداش درسمونو تموم کردیم وسربازی تمام کارنیست ادارات دولتی مث شرکت گاز ونفت وآب فاضلاب نیرو برنمیدارن اگه باشه هم خانواده شهدا وجانبازو..... اون از اونجا بعدش بخوای بری عسلویه وجنوب شرایطش شده بومیو....
اگه بخوای یه مغازه تاسیساتی یا شرکت بزنی سرمایه میخواد چون مث قبلا به چک وسایلارو نمی دن بری بفروشی بیییییییاری بهشون پولشونو بدی

بعضی قسمتهای حرفت رو قبول دارم ولی باور کن کار براش هست اگه بگردی ولی البته سختی هم داره و به نظر من جذابه ،ایشالا کار پیدا میکنی

stickman

عضو جدید

داداش وضع کشور چه ربطی به مکانیک داره ؟ خونه ما برق می ره تقصیر برقیاست آخه ؟ ما شاء الله دانشگاهاه های غیور ایرانی دارند سالی یه جوال مهندس تحویل
مملکت می دند پس این ها چیکار می کنند که همش برق خونه ما میره تازه بنزینم که گرون شده حالا گاز که هیچی :D

من فکر میکنم مکانیک فراتر از یک رشتس شاید آرزو یا یه رویا میشه اسمشو گذاشت وقتی تو توی ذهنت یه قطعه رو طراحی میکنی میری تو solidwork روزها روش کار میکنی بعد دوباره از نظر علمی مجبوری با ذهنت کلنجار بری ... کلا خیلی حال میده اگه علاقه داشته باشی... من خودم خیلی رشته ها تو خیلی دانشگاه ها رو میتونستم برم ولی رفتم مکانیک.

بالا