:::مکالمه ی علمی.....از من از تو:::

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
زنر...یه نوع دیود که بیشتر به عنوان منبع ولتاژ استفاده میشه..
/
من درست گفتم بیخودی حاشیه درس نکن
آقا سه تا پست اومده هااااااااااا
خب بیچاره راس میگه دیگه

اسید دال داره خب

bajelan25

اخراجی موقت
نیتروزآمین (آمین بیوژنیک)

ای بابا یه چیز کاربردی بگید ماهم بفهمیم...همش که شد اسید و باز
//
حتی اسمتم یه نوع بازه
ناحیه تهی...ناحیه ای بین دو نیمه هادی در ساختمان دیود ..مانع از عبور جریان در یه جهت خاص میشه..

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
ای بابا یه چیز کاربردی بگید ماهم بفهمیم...همش که شد اسید و باز
//
حتی اسمتم یه نوع بازه
ناحیه تهی...ناحیه ای بین دو نیمه هادی در ساختمان دیود ..مانع از عبور جریان در یه جهت خاص میشه..

یانگ (اسم مدول الاستیسیته/نسبت بین تنش و کرنش در جامدات الاستیک معمولا خطی) کاربردی بود؟ سوال امتحانمون بود!!

اسمم باز نیس!! باکتری کلستریدیوم یه جنس باکتریایی هست!

آخرین ویرایش:

bajelan25

اخراجی موقت
یانگ (اسم مدول الاستیسیته/نسبت بین تنش و کرنش در جامدات الاستیک معمولا خطی) کاربردی بود؟ سوال امتحانمون بود!!

اسمم باز نیس!! باکتری هس !! اسم کتابی بود که خاک می خورد ترجمه کردیم بازم خاک می خوره

ایی...مگه اسم قحطه باکتریسیوس دیگه چیه....خوب دیگه بازگشته همه به سویه خاکه .... چه میشه کرد ....اسممه خودکت چه هستک

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نقره سلنید

(علیرضا شرط می بندم جلوت یه دیکشنری دارو باز کردی!)
دیازپین (جزو ترکیبات خواب آور)

خیلی باهوشی آرش عزیز، ولی خب قانون نیست که
البته دیکشنری نیست، این درس را ترم قبل پاس کردم، یه سری دارو دارم که دوستام تو کلاس سمینار دادن:D

بعد اطلاعات همه دوستان در مورد دارو بالا میره خب:redface:

یاووش

عضو جدید
دیازپین (جزو ترکیبات خواب آور)

خیلی باهوشی آرش عزیز، ولی خب قانون نیست که
البته دیکشنری نیست، این درس را ترم قبل پاس کردم، یه سری دارو دارم که دوستام تو کلاس سمینار دادن:D

بعد اطلاعات همه دوستان در مورد دارو بالا میره خب:redface:
نور
علیرضا کدوم دارو ها نباید نور بخورن؟!:D

"ALPHA"

کاربر ممتاز
رادار وسیله ای نظامی که به وسیله امواج رادیویی مکان اجسام را مشخص کرده و بر 2 گونه کوتا برد و دور برد می باشد.

ردوکتاز (اسم یه گروه از آنزیم های دخیل در اکسیداسیون و احیای سوبستراها)

"ALPHA"

کاربر ممتاز

سانتریفیوژ (همون دستگاه توی مبکروب یا لبنی (ژربر)که با دور چرخش و زمان تنظیم می کنی لوله های آزمایشو میذاری توش با توازن دو به دو جلو هم هم می زنه ترسیب می شه pellet و supernatant می گیری... برق قطع بشه با دستت نیم ساعت ویبره می گیری!!)

آرش كماندار

عضو جدید
سانتریفیوژ (همون دستگاه توی مبکروب یا لبنی (ژربر)که با دور چرخش و زمان تنظیم می کنی لوله های آزمایشو میذاری توش با توازن دو به دو جلو هم هم می زنه ترسیب می شه pellet و supernatant می گیری... برق قطع بشه با دستت نیم ساعت ویبره می گیری!!)

ژل.......

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نوبل (یه جایزه س که به رشته های مختلف مخصوصا علوم پایه داده می شه به اسم فیزیکدان نوبل هزینه اولیه شو نوبل داده)
آواتارتون عوض شده نشناختم

لورازپام (اینم آرامبخش و خواب آوره-درکل ازپام که آخر یه دارو باشه یعنی آرام بخش یا خواب آوره)

آخرین ویرایش:

"ALPHA"

کاربر ممتاز
آواتارتون عوض شده نشناختم

لورازپام (اینم آرامبخش و خواب آوره-درکل ازپام که آخر یه دارو باشه یعنی آرام بخش یا خواب آوره)

خودمم نمی شناسم می خوام بگم این دیگه کیه!!
مالاشیت سبز (ماده رنگ آمیزی اسپورباکتریایی/ یادش بخیر استاده می گفت بیا جیبامو بگرد نداریم دیگه!!)