مهندسی مدیریت اجرایی

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
سلام به همه ی دوستان عزیزم
من فارغ التحصیل شدم خیر سرم از این رشته
ولی ای کاش یه رشته ی دیگه رو بر میداشتم. اولا اینکه هیشکی همچین رشته ایی رو نمیشناسه و بازار کار براش زیر صفره(دقت کنید زیر صفر چون وقتی اسم رشته رو میگین و طرف چون شناختی نداره میپرسه کدوم دانشگاه خوندین و وقتی میگی پیام نور طرف دیگه نگاتم نمیکنه) دوما اینکه ما کلی زحمت کشیدیم پودمان عمران اونم درسای سختشو پاس کردیم ولی متاسفانه تو مدرکمون عنوان رشته مون رو بدون پودمان زدن و فقط نوشتن "مهندسی اجرایی" یعنی مدیریتش رو هم حذف کردن
حالا موندم با این مدرک که حتی اندازه دیپلم هم ارزش نداره چیکا رکنم. حتی نمیشه قابش کرد و زد به دیوار

دوست عزیز یه درخواست ویه پیشنهاد :شما میتونی ریز نمراتتو از دانشگاه بگیری وبه سازمان مسکن تهران < محل سکونتتونم اونجاس براتون زیاد سخت نیست> ببرید اونا باید با ریزنمراتتون که چه درسایی خوندید تصمیم بگیرن که قدرت اجرا و نظارت داریم یا نه ؟شاید یه فرجی شدو تونستیم جزء نظام شدیم.

engineer_alireza

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان عزیزم
من فارغ التحصیل شدم خیر سرم از این رشته
ولی ای کاش یه رشته ی دیگه رو بر میداشتم. اولا اینکه هیشکی همچین رشته ایی رو نمیشناسه و بازار کار براش زیر صفره(دقت کنید زیر صفر چون وقتی اسم رشته رو میگین و طرف چون شناختی نداره میپرسه کدوم دانشگاه خوندین و وقتی میگی پیام نور طرف دیگه نگاتم نمیکنه) دوما اینکه ما کلی زحمت کشیدیم پودمان عمران اونم درسای سختشو پاس کردیم ولی متاسفانه تو مدرکمون عنوان رشته مون رو بدون پودمان زدن و فقط نوشتن "مهندسی اجرایی" یعنی مدیریتش رو هم حذف کردن
حالا موندم با این مدرک که حتی اندازه دیپلم هم ارزش نداره چیکا رکنم. حتی نمیشه قابش کرد و زد به دیوار

دوست عزیز یه درخواست ویه پیشنهاد :شما میتونی ریز نمراتتو از دانشگاه بگیری وبه سازمان مسکن تهران < محل سکونتتونم اونجاس براتون زیاد سخت نیست> ببرید اونا باید با ریزنمراتتون که چه درسایی خوندید تصمیم بگیرن که قدرت اجرا و نظارت داریم یا نه ؟شاید یه فرجی شدو تونستیم جزء نظام شدیم.

سلام
كاملا با شما موافقم
دوستان نوجه داشته باشيد بچه هايي گرايش مكانيك برق و عمران شما بعد از اينكه 3سال از مدركتون گذشت مي تونيد بريد نظام مهندسي و امتحان بديد توي رشته هاي گرايشتون شك نكنيد ميشه يكي از دوستاي خودم رئيس نظام مهندسي اينجاست و اطمينان داده كه ميشه

windy

عضو جدید
من در واقع همه ی ما مهندسایی هستیم و یا میشیم که در زمینه ی مدیریت هم توانایی های خاصی داریم:)
البته اگه ب جامعه معرفی شیم و قدرمونو بدونن..

windy

عضو جدید
در رابطه با کانون نظام مهندسی: من کلی بررسی کردم به این راحتی که شما میگید نیست. ما بعد3سال باید به کانون بریم.اونا بعد چک کردن واحدای پاس کردمون و ریزنمراتمون در صورتی که 70 درصد واحدای پاس شدمون با یکی از رشته های هفتگانه نظام یکی باشه میتونیم به عنوان همکار مهندس عضو کانون شیم و یه سهمیه ای به ما تعلق بگیره !!!
و این چقد ظلمه در حق ما !!!!!!!

zahra_555

عضو جدید
پس ما الکی داریم جون میکنیم و واحدای دانشگاه گند پیام نورو پاس میکنیم توروخدا حرفای ناامید کننده نزنید من مهندسی برق آزاد میخوندم همه گفتن مهندسی اجرای پیام نور دامنه کارش گسترده تره واسه همین انصراف دادم اومدم پیام نور:cry:

engineer_alireza

عضو جدید
خب با سلامی دو باره من جواب سه تایپک قبل رو میدم اول ما رشته مون طوریه که نظارت می کنم به کار مهندس های دیگه و در حالتی هم کار اونارو انجام میدیم ما مهندسی های برق و مکانیک و عمران و صنایع وکامپیوتر و همچنین مدیریت و معماری کلیات رو بلدیم پس کسی نمی تونه به راحتی سر ما کلاه بزاره دوم دوست عزیز نا امید نباش گفتم رئیس نظام مهندسی اینجا آشنا ماست این خبرا نیست شما بعد از 3سال که از مدرکت گذشت راحت برو جز نظام مهندسی سوم دوست عزیز نا امید نباش

windy

عضو جدید
engineer_alireza;5739184خب با سلامی دو باره من جواب سه تایپک قبل رو میدم اول ما رشته مون طوریه که نظارت می کنم به کار مهندس های دیگه و در حالتی هم کار اونارو انجام میدیم ما مهندسی های برق و مکانیک و عمران و صنایع وکامپیوتر و همچنین مدیریت و معماری کلیات رو بلدیم پس کسی نمی تونه به راحتی سر ما کلاه بزاره دوم دوست عزیز نا امید نباش گفتم رئیس نظام مهندسی اینجا آشنا ماست این خبرا نیست شما بعد از 3سال که از مدرکت گذشت راحت برو جز نظام مهندسی سوم دوست عزیز نا امید نباش[/QUOTE گفت:
سلام
خداکنه اینجوری باشه که شما میگید.امامن میگم تا رشتمون به جامعه معرفی نشه خبری از کار و آگهی استخدام وکانون نیست..
اینو همه ی ما میدونیم

پری راد

عضو جدید
سلام.کی قبل از اینکه وارد رشته مدیریت اجرایی بشه رفته راجع به این رشته تحقیق کرده؟

پری راد

عضو جدید
خانم ها و اقایونی که اطلاعاتی راجع به نرم افزارای این رشته میدونن منو راهنمایی کنن.;)

بانو0093

عضو جدید
بچه ها من دانشجوی ترم دو ام منو راهنمایی کنید
اگه تجربه ای خودتون بدست اوردید

engineer_alireza

عضو جدید
یا خدا ما که زبونمون مو در آورد
دوستان ما مهندس اجرایی هستیم

نرم افزار ها هم بنا به گرایش فرق می کنه
هر کس سوال خاصی داره پیام به بنده بده ایشالله جواب داده میشه
بنده ترم آخر این رشته هستم
مهندسی میدیریت اجرایی گرایش مکانیک

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یا خدا ما که زبونمون مو در آورد
دوستان ما مهندس اجرایی هستیم

نرم افزار ها هم بنا به گرایش فرق می کنه
هر کس سوال خاصی داره پیام به بنده بده ایشالله جواب داده میشه
بنده ترم آخر این رشته هستم
مهندسی میدیریت اجرایی گرایش مکانیک

دادا حرص نخور فشارت میره بالا.
وضعیت همینه چرا قبول نمیکنی هیچکس رشته مارو نمیشناسه!!!

tondarshoja

عضو جدید
سلام.شما گرایشتون رو چه جوری انتخاب کردین؟منظورم اینه که از روی علاقه بود؟راضی هستین؟ترم چند گرایش گرفتین؟ممنون میشم از اینکه سوالاتم رو پاسخ بدین.

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.شما گرایشتون رو چه جوری انتخاب کردین؟منظورم اینه که از روی علاقه بود؟راضی هستین؟ترم چند گرایش گرفتین؟ممنون میشم از اینکه سوالاتم رو پاسخ بدین.

سلام دوست عزیز
پودمان من مکانیک بود و صرفا از روی علاقه شخصی انتخابش کردم.ترم 6 پودمانم رو انتخاب کردم.این موضوع بستگی به خودتون داره که چه موقع پودمانتونو انتخاب کنین.
در ضمن شما که رشتتونو نوشتین برق چرا در مورد مهندسی مدیریت اجرایی میپرسید؟!

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,

من از ترم 5 یا4بود درسای پودمانیمو بر داشتم .من به عمران خیلی علاقه دارم علاوه بر درسای دانشگاهیم خیلی فراتر از رشتمون درباره عمران بهخصوص ساختمون مطلب میخونم ولی این نظام مهندسی همه رو بهم زد.گرایش عمران اصلا خوب نیست .یه چیزم هستا الان کار اصلا نیست حالا بهترین رشته رو هم خونده باشی.

بالا