مهندسی آب (سازه های آبی) یا مهندسی برق (الکترونیک)

akameli

عضو جدید
سلام
من امسال مهندسی آب سازه های آبی دانشگاه دولتی قبول شدم ومهندسی برق الکترونیک دانشگاه آزاد
به نظر شما مهندسی آب برم یا برق ؟لطفا یه توضیحی در مورد برق الکترونیک بدید؟اگه شما جای من بودید کدومو می رفتید؟ لطفا کمک کنید

مهران.ن

عضو جدید
سلام

من امسال مهندسی آب سازه های آبی دانشگاه دولتی قبول شدم ومهندسی برق الکترونیک دانشگاه آزاد
به نظر شما مهندسی آب برم یا برق ؟لطفا یه توضیحی در مورد برق الکترونیک بدید؟اگه شما جای من بودید کدومو می رفتید؟ لطفا کمک کنید
سلام دوست عزیز
به نظر من هیچ کس نمی تونه شما رو راهنمایی کنه به غیر از خودتون.
چون بستگی به علاقتون داره که به چه رشته ایی علاقه دارید اگر علاقه داشته باشید تو بدترین دانشگاه و با بی سواد ترین استاد ها هم می توانید در رشته بهترین شوید.و برعکس.
الان اگه نظر من رو بخواهی چون به الکترونیک علاقه دارم می گم الکترونیک.;)
امیدوار تصمیم قاطعی بگیری چون سرنوشت ساز است .
موفق باشی

milad mansoury

عضو جدید
سلام
کدوم دانشگاه؟فک کنم این رشته جدیدیه و میتونه خوب باشه.

akameli

عضو جدید
دانشگاه منابع طبیعی گرگان
راستی من akameli نیستما ایشون برادرم هستن من تازه در مقطعدر مقطع کارشناسی پذیرفته شدم

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
همونطور که آقای مهران هم گفتن، الان من چند روزی هست که تاپیک ها رو تایید میکنم حداقل یه5-6 تاپیک در این مورد داشتیم. اگه رشته یکسان باشه و کسی در مورد انتخاب دانشگاه سوال کنه این رو میشه پاسخ داد. ولی اینکه دو رشته که زمین تا آسمون باهم فرق دارن رو بپرسین اصلا نمیشه جوابی داد. چون فقط و فقط به علاقه و توانایی های هر فرد بستگی داره.
شما همباید با توجه به علاقه و توایی هاتون و فارغ از دانشگاه انتخاب کنید.

بالا