من میخوام از باشگاه برم

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما به خاطر اخطار اگه میخوای بری برو ...

ولی تو باشگاه بودن هدف خاصی میخواد .... اینجوریه که موندگار میشه ...

اگه هدفت فقط تالار آزاد و اسپم بازیه برو ... برو سایتهایی که آزاد تره ... چون واقعا این جو خیلی خفقان انگیزه و هر تاپیکی میزنی اکثرا پاک میشه ...

تاپیکایه خودم که تالار آزاد می زنم یه خط در میون پاک میشه ...

اما اگه هدفت رو فعالیت تو رشته ی خودت کنی ... اینجوری تالار آزاد میشه فقط واسه سرگرمی و دوستایه خوبی هم پیدا می کنی ... و هم اطلاعاتت بالا میره ...

اگه هم زیادی اخطار گرفتی یه یوزر جدید بساز ... تاپیکایه غیر مورد دار بزن تا اخطار نگیری ... شایدم یه روزی مدیر شدی ...

داود کریمی

عضو جدید
منظورم خشن بودنه که با بهنام بود و با شما نبود اخه این آقا بهنام می گن با دخترای تهران مشکل داره اما مثل اینکه کار از این حرفا گذشته بمون با هم به راه راشت هدایتش کنیم یه توشه ای می شه برای آخرتمون

ولش کن بنده خدا رو خودش درست میشه

داود کریمی

عضو جدید
شما به خاطر اخطار اگه میخوای بری برو ...

ولی تو باشگاه بودن هدف خاصی میخواد .... اینجوریه که موندگار میشه ...

اگه هدفت فقط تالار آزاد و اسپم بازیه برو ... برو سایتهایی که آزاد تره ... چون واقعا این جو خیلی خفقان انگیزه و هر تاپیکی میزنی اکثرا پاک میشه ...

تاپیکایه خودم که تالار آزاد می زنم یه خط در میون پاک میشه ...

اما اگه هدفت رو فعالیت تو رشته ی خودت کنی ... اینجوری تالار آزاد میشه فقط واسه سرگرمی و دوستایه خوبی هم پیدا می کنی ... و هم اطلاعاتت بالا میره ...

اگه هم زیادی اخطار گرفتی یه یوزر جدید بساز ... تاپیکایه غیر مورد دار بزن تا اخطار نگیری ... شایدم یه روزی مدیر شدی ...

بابا مدیر

داود کریمی

عضو جدید
خواه جان من تایپیک رو داشته باش
ایا از خذف یارانه ها شما رضایت دارید؟
اینا چین مینویسن
اعصاب ادم خراب میشه
برم یه سیگار دود کنم شاید فرجی بشه
حالگیری نکنین دیگه

NAV!D

عضو جدید
برو . حواست هم باشه چیزی جا نزاری بخواهی برگردی دوباره.....