من زن می خواهم. کی زن من میشه؟

Z.ANSARI

کاربر فعال
بنده خدا.همه التماس می کنن.سواد ندارم که دارم بچه پولدار لعنتی نیستم که هستم.هیکل توپی ندارم که دارم.سالم نیستم که هستم. خوشگل نیستم که هستم از همه مهم تر اعتماد به نفسم بالا نیست که هست:biggrin:

وای مامانمینا...........کوتاه بیا شما.........حالا دخترها دم در خودکشی میکنندها........دو کلمه که ازتون تعریق میکنم چجوری ذوق بچه رو کور میکنید....:D

m.khos

عضو جدید
حیام همین جا پیش خودمه.....سلام میرسونه.........بی ادب......نورگیر یعنی چه؟حیای خودتون کو؟ووووو.......پ نه پ......شما از همه تعریف میکنید.........لطفا شما حداقل یه جایی یه تعریفی بنویسید که من باورم بشه......مردام مردهای قدیم.........حداقل روی حرفشون میموندند......
اولا من نگفت حیا گفت حیات. دومم حیات خونتون نور گیره؟حیای من پیش همسایمونه می خواست بره بیرون نداشت واسه منو برداشت.من از همه ادما تعریف کردم.زنم زنای جدید.خوش تیپ، با سلیقه....(البته به کمک کلیه وسایل ارایشی بهداشتی)

Z.ANSARI

کاربر فعال
اولا من نگفت حیا گفت حیات. دومم حیات خونتون نور گیره؟حیای من پیش همسایمونه می خواست بره بیرون نداشت واسه منو برداشت.من از همه ادما تعریف کردم.زنم زنای جدید.خوش تیپ، با سلیقه....(البته به کمک کلیه وسایل ارایشی بهداشتی)

نخیرم......ما واقعا حیات و درخت داریم....دوما آخی بمیرم که اینقدر تعریف میکنید...حداقل وسطش یه نفس بکشید........سوما مرد هم مردای قدیم که حداقل دست به صورتشون نمیزدند و روز عروسی شون آرایش نمیکردند.....

Z.ANSARI

کاربر فعال
فعلا خداحافظی......وای به حالتون اگه پشت سر من حرف بزنیداااااا.....:D

m.khos

عضو جدید
وای مامانمینا...........کوتاه بیا شما.........حالا دخترها دم در خودکشی میکنندها........دو کلمه که ازتون تعریق میکنم چجوری ذوق بچه رو کور میکنید....:D

بایدم خودکشی کنن.کم کسی که نیست مهبد خان ه...........:biggrin: بچه کجا بود من که بچه ندارم:biggrin:

m.khos

عضو جدید
ااااا......دیدید گفتم دلتون یه جایی گیره.......شیرینی اش یادتون نره......منم باید برای عروسی دعوت کنیدااا....وگرنه....:biggrin:

:biggrin:شما که 100 درصد دعوتی.البته بگما مثه اصفهانیا ادرس می دم که بیای:biggrin:

m.khos

عضو جدید
نخیرم......ما واقعا حیات و درخت داریم....دوما آخی بمیرم که اینقدر تعریف میکنید...حداقل وسطش یه نفس بکشید........سوما مرد هم مردای قدیم که حداقل دست به صورتشون نمیزدند و روز عروسی شون آرایش نمیکردند.....

مبارکه باشه درختای خونتون:biggrin: خدا نکنه ما اینم دیگه همش در حال تعریف از دیگران:biggrin:.سومیشو حق با شماست من شرمندم البته اونا اقا نیستن:redface:

m.khos

عضو جدید
آره خب، بالاخره این دخترا رو هم باید یکی بگیره دیگه
من دیدم شما بزرگوارید،بره همین بهتون پیشنهاد کردم:biggrin:

اره خب.البته بگما من خیلی وقته دنبال دختر زشت می گردم پیدا نمی کنم.چون همین جور که می دونید الان دخترا یا خوشگلن یا خوش تیپ(البته بازم به کمک وسیله ارایش،انواع عمل های جراحی و.....):D

زهره ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره خب.البته بگما من خیلی وقته دنبال دختر زشت می گردم پیدا نمی کنم.چون همین جور که می دونید الان دخترا یا خوشگلن یا خوش تیپ(البته بازم به کمک وسیله ارایش،انواع عمل های جراحی و.....):D
آهان، پس معلوم شد شما خیلی ظاهربین هستید.
این چیزی هم ک شما میگید در مورد همه صدق نمیکنه آقای مهندس:mad:

m.khos

عضو جدید
در مورد این چیزا نگید من غیرتی میشم......اون وقت دیگه غیرقابل کنترل میشماااا......اصفهان.......نصف جهان...

]چرا غیییییییییییییییرتی.من که حرف بدی نزدم.اگه خوب ادرس می دن که منم خوب ادرس می دم اگه بد ادرس بدن منم بد ادرس می دم

Z.ANSARI

کاربر فعال
]چرا غیییییییییییییییرتی.من که حرف بدی نزدم.اگه خوب ادرس می دن که منم خوب ادرس می دم اگه بد ادرس بدن منم بد ادرس می دم

ببخشیدا.......کی تا حالا آدرس بد دادند......؟؟منو غیرتی نکنیداااا:D