من با اين سخنان موافقم :

فدايي رهبر

عضو جدید
1- شهيد رزمنده اي فرمود :
من برای ایران نمی جنگم که برای خدای ایران میجنگم
من برای آب وخاک نمی جنگم که برای آب آفرین وخاک آفرین می جنگیم

2 - دارا بودن علم بالاتر از دانابودن به علم

3 - من ازشهيد ديالمه آموختم که برای تقرب به خدا وتحصیل رضایت وستایش او.... باید سه پله را بالا روم :

کوشش _ بینش _نیایش .... تامورد ستایش اوواقع شوم
- من از شهید سید حسن مدرس آموختم که وقتی به او گفتند : چرا شما اینطور بی مهابا وبدون واهمه ووحشت حرفت را صریح ورک وراست میگوئی ؛ او فرمود : من دو چیزی ندارم یکی ترس است ودومی طمع ...........
- دکتر شریعتی فرمود
1 مردم از اینکه ذلیل زندگی نکنند تن به ذلت میدهند
2 یاباید حسینی مُرد ویاباید زینبی زندگی کرد والا یزیدی هستیم
- مقام معظم رهبری می فرماید :
حالا که بناست بیمیریم ، پس بگذار خوب بیمیریم

- ومن ( محمد رضا ) میگویم مسلمانان سه نوعند:
یا عافیت طلبند
یا فرصت طلببد
یا حق طلبند

وما جزء كداميك از آنان هستيم

.ترلان

عضو جدید
منم با اینا موافقم

شریعتی:
اگر مخالفان خود را به‌ پای چوبه‌ی اعدام می کشانی ! بدان‌ صاحب عقلی هستی بسان طناب .

و اگر مخالفان خود را به‌ زندان می فرستی! بدان صاحب عقلی هستی بسان قفس .

و اگر با مخالفان خود به‌ جنگ درمی افتی! بدان صاحب عقلی هستی بسان چاقو .

و اما اگر با مخالفان خود به‌ بحث و گفتگو می پردازی و آنها را متقاعد می سازی و به‌ سخنان حق آنها قناعت می کنی! بدان صاحب عقلی هستی‌ بسان عقل...

ای آزادی تو را دوست دارم، به تو نیازمندم، به تو عشق می‌ورزم، بی‌تو زندگی دشواراست، بی‌تو من هم نیستم؛ هستم، اما من نیستم؛ یک موجودی خواهم بود توخالی، پوک، سرگردان، بی امید، سرد، تلخ، بیزار، بدبین، کینه دار، عقده‌دار، بیتاب، بی روح، بی‌دل، بی روشنی، بی شیرینی، بی‌انتظار، بیهوده، منی بی تو یعنی هیچ!... ای آزادی، من از ستم بیزارم، از بند بیزارم، از زنجیر بیزارم، از زندان بیزارم، از حکومت بیزارم، از باید بیزارم، از هر چه و هر که تو را در بند می‌کشد بیزارم. ای آزادی، چه زندان‌ها برایت کشیده ام! و چه زندان‌ها خواهم کشید و چه شکنجه‌ها تحمل کرده‌ام و چه شکنجه‌ها تحمل خواهم کرد. اما خود را به استبداد نخواهم فروخت، من پرورده ی آزادی ام، استادم علی است، مرد بی‌بیم و بی‌ضعف و پر صبر، و پیشوایم مصدق، مرد آزاد، مردي که هفتاد سال برای آزادی نالید. من هرچه کنند، جز در هوای تو دم نخواهم زد. اما، من به دانستن از تو نیازمندم، دریغ مکن، بگو هر لحظه کجایی و چه می‌کنی؟ تا بدانم آن لحظه کجا باشم، چه کنم؟...»

چقدر نشنیدن ها و نشناختن ها و نفهمیدن ها که به این مردم آسایش و خوشبختی بخشیده است

امام خمینی (ره) خطاب به شورای نگهبان: می‌ترسم از آن روزی که عده‌ای دور شما را بگیرند ولی جوانان و مردم ما علیه این شورا برای احقاق حقوق خود شعار دهند