مملکته داریم؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این تاپیک رو سارا افشار زده . خوب نیست بدون ذکر نام او بنام خودت بزنیش. حداقل یه یادی ازش میکردی. اینکار یه جور کار بدیه.

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک رو سارا افشار زده . خوب نیست بدون ذکر نام او بنام خودت بزنیش. حداقل یه یادی ازش میکردی. اینکار یه جور کار بدیه.

واااااااااااااااای خیلی از بچه ها اینجا تاپیک تکراری و بدون منبع میزنن حالا تا من اومدم یه بار تاپیک زدم همه دارن اعتراض میکنن :confused::confused:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااااااااااااااای خیلی از بچه ها اینجا تاپیک تکراری و بدون منبع میزنن حالا تا من اومدم یه بار تاپیک زدم همه دارن اعتراض میکنن :confused::confused:
کارتون جالب نبود که همه ی اینها را یکجا اینجا قرار میدید بدونه اینکه اسمی از منبع یا بچه های نویسنده این وبلاگ که یکیشون آقا امید خودمونه و زحمت میکشند و اینها را در فیسبوک و وبلاگ خودشون مینویسند ببرید .
لطفا قسمت پائین وبلاگ را مطالعه کنید .
mamlekate.blogspot.com

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارتون جالب نبود که همه ی اینها را یکجا اینجا قرار میدید بدونه اینکه اسمی از منبع یا بچه های نویسنده این وبلاگ که یکیشون آقا امید خودمونه و زحمت میکشند و اینها را در فیسبوک و وبلاگ خودشون مینویسند ببرید .
mamlekate.blogspot.com

mamlekate.blogspot.com

اینا الان یعنی چی؟؟؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی صداقت داشتن بهتره تا به هر شکل ممکن به دنبال کسب امتیاز و تشکر باشیم. نمره صداقت و درستی خیلی بالاتره. این کار شما یه جور کش رفتنه زشته . حالا فهمیدی یا بازم میخوای خودتو بزنی به اون راه؟ یه جور کار خیلی بده که انسان مطالب دیگران رو ور داره و بنام خودش بزنه. خیلی بده. مفهوم شد؟

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی صداقت داشتن بهتره تا به هر شکل ممکن به دنبال کسب امتیاز و تشکر باشیم. نمره صداقت و درستی خیلی بالاتره. این کار شما یه جور کش رفتنه زشته . حالا فهمیدی یا بازم میخوای خودتو بزنی به اون راه؟ یه جور کار خیلی بده که انسان مطالب دیگران رو ور داره و بنام خودش بزنه. خیلی بده. مفهوم شد؟

ببین من اصلا حوصله کل کل ندارم اگه اون پست اولی هم برا تو بود که کار تو از کار من بدتر بود که یه حرف رو چند بار میزنی...

بعد اگه مثلا من اینجا امتیازم بالا بره چی بهم میدن که بخوام براش تلاش کنم؟؟؟
من این مطالب رو از اونجایی گفتی تگرفتم که با ذکر منبع میذاشتم...
شما هم اگه ناراحتی نیا نخون امتیاز هم نده...

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانواده عزیزم خوبین؟
نه مامان فعلا جای خاصی رو بی اسپم نزاشتی، هر وقت شد میگم

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز

Sarp

مدیر بازنشسته
نه اگه میدونستم نمیرفتم :razz:
بعد منم جز همین فامیلم دیگه :razz:

بابک تو که میدونستی من خواهر زنت میشم :surprised::surprised:
بابا رها اونقده فامیل داره که من فقط یادم میمونه رها زنمه
روز به روز هم این فامیلش بزرگتر میشه D
سلام رهاااااااااااا.این آقا بابک شوهرته؟
نه زنشم

Sarp

مدیر بازنشسته
منم هستم ولی حالم خوب نیستش
چلا قلبونت بلـــــــــــــــــــــم ؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر فعلا که زینب از همتون بهتره

آره یادت نره بگی ها
چه خبر؟ امشب شام چی خوردی؟ تن ماهی؟ :دی
نه مامان، امشب قیمه خوردم.
کلا چون تنقلات زیاد میخورم دیگه میل ندارم. ولی سعی میکنم به زورم که شده غذا بخورم

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا رها اونقده فامیل داره که من فقط یادم میمونه رها زنمه
روز به روز هم این فامیلش بزرگتر میشه D

حالا خوبه خود رها رو یادت نمیره :confused:

منم هستم ولی حالم خوب نیستش

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اصلا خبری از اون جنایتا نداشتم

اصلا کلا حالم بده

کدوم جنایتا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sarp