معرفی کتاب: کلید!

Sarp

مدیر بازنشسته
همیشه اعتقاد داشتم که بهترین آموزش زمانی اتفاق می‌افتد که First learning ها درست باشد. شاید بی‌علاقه‌گی بسیاری از افراد برای یاد گرفتن یک مطلب، عدم آموزش درست اولیه باشد. آموزش در ساده ترین سطح و به زبان ساده باعث آشتی فرد با مطلب آموزشی می‌شود، ولی متاسفانه مشکلی که وجود دارد این است که بسیاری با خود سر ناسازگاری دارند و احساس می‌کنند که یادگرفتن مطالب به صورت سطح پایین در ابتدا برایشان کمی “افت کلاس!” دارد؛ همین مسئله هم هست که باعث می‌شود بسیاری مطالب آموزشی را درست یاد نگیرند و همیشه با مشکل مواجه شوند.
مدتی پیش که می خواستم برای اولین بار درست و اصولی فوتوشاپ را یاد بگیرم و حداقل کارهای ممکن را با این نرم‌افزار انجام دهم؛ به همین خاطر سری به یکی از کتابفوشی‌های تبریز زدم و با کتاب خوب “کلید فوتوشاپ” آشنا شدم. کتابی که بسیار ساده و به زبانی ساده به آموزش نکات و تکنیک ‌های رایج در فوتوشاپ پرداخته بود. واقعاً خواندن این کتاب برایم لذت بخش بود! یاد گرفتن نکاتی از فوتوشاپ که تاکنون در هیچ کدام از کتاب‌های آموزش فوتوشاپ به این سادگی ندیده‌ بودم، برایم جذابیت خاصی داشت . با مطالعه‌ی مقدمه‌ی این کتاب‌ها و بعداً سایتشان با نکاتی برخوردم که قبلاً در هیچ جایی ندیده‌ بودم . تازه با مطالعه‌ی سایت این مجموعه دلیل اصلی موفقفیت کتاب‌های این مجموعه رافهمیدم.
نوشتن کتاب‌هایی مبتنی بر نیازهای جامعه و مطابق باسلیقه‌ی خوانندگان باعث این موضوع شده است که کتاب‌هاییی چون کلید فوتوشاپ به چاپ ۲۵م برسد! نگاه این مجموعه در مورد انواع کتاب‌های مختلف کتامپیوتری و اخیرا! پزشکی بهاین دلیل است که آنها جامعه را می‌شناسد و همچنان هم این نگاه‌ها و تحقیقات درحال ادامه است و حال استاتیک ندارد. لذا می‌توان پیش‌بینی کرد که کتاب‌های این مجموعه هر روز بیشتر از روزهای قبلی به موفقیت برسد.
این مجموعه را به تمام کسانی که مایل هستند در زمینه‌های مختلف کاپمیوتری و … اطلاعا پایه‌ای و جامع و کاملی بدست آورند توصیه می‌کنم. در ضمن لیست کامل کتاب‌های این مجموعه را می توانید از اینجا بدست آورید یا اینجا ببینید.

M.sharif

عضو جدید
سلام به دوستان و همکاران محترم سایت باشگاه مهندسان ایران
امروز به ایمیلم یکی از دوستان لینکی را فرستاده بود که دیدم معرفی یکی از کتابهای کلید به اسم کلید فتوشاپ است .
بعد از مطالعه تاپیک فوق باید تشکر کنم از مدیر راهنمای سایت که این معرفی کتاب کلید فتوشاپ را قرار داده است و از همه مهمتر اینکه توانسته اند
با کتاب کلید فتوشاپ آموزش راحت و مفیدی را تجربه و نکات کلیدی فتوشاپ را یاد بگیرند
مجموعه کتاب های کلید، حاصل نوآوری و خلاقیت جمعی از نویسندگان و دست اندر کاران حیطه کتاب های آموزش کامپیوتر است. ما پس از انجام یک
تحقیق آکادمیک و نیاز سنجی هاي مختلف ، دست به چندین نو آوری در حیطه کتاب های آموزش کامپیوتر زدیم.از جمله قیمت ارزان کتاب ها، پرداختن به
نکات اصلی و پرهیز از زیاده گويی و آموزش از طریق پروژه های کاربردی. و خوشبختانه نتیجه بکارگیری این روش ها، دستیابی به موفقیتی غیر قابل تصور
بود که شما نيز با مطالعه اين كتاب ها ، تفاوت آنها را با كتب ديگر درك خواهيد كرد.

با تشکر
از همه دوستان و مدیریت سایت باشگاه مهندسان ایران
m.Sharif

آخرین ویرایش:
بالا