مظلومیت

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
6 سال است عین گداها دستم را دراز کرده ام و برای درمان کمک میخواهم. خب این 6 سال همین حقوق بشری ها کجا بودند؟ کجا بودند وقتی می گفتم نیاز به پول برای درمان دارم نیاز به همراه دارم. مگر از حقوق من نباید دفاعی می شد؟ چه کسی به فکر حقوق من بود؟ چه کسی کمک کرد؟ الان هم که وایساده اند جلوی من و جوی علیه من ساخته اند که انگار من گناهکار هستم.

از مصاحبه آمنه بهرامی،قربانی اسید پاشی با روزآنلاین

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
6 سال است عین گداها دستم را دراز کرده ام و برای درمان کمک میخواهم. خب این 6 سال همین حقوق بشری ها کجا بودند؟ کجا بودند وقتی می گفتم نیاز به پول برای درمان دارم نیاز به همراه دارم. مگر از حقوق من نباید دفاعی می شد؟ چه کسی به فکر حقوق من بود؟ چه کسی کمک کرد؟ الان هم که وایساده اند جلوی من و جوی علیه من ساخته اند که انگار من گناهکار هستم.

از مصاحبه آمنه بهرامی،قربانی اسید پاشی با روزآنلاین

اکثریت مدعیان دفاع از حقوق بشر اینطورین
تازمانی که پای عمل نرسیده داد می زنند فریاد می زنند که وا اسفا فلان جا به فلان انسان ظلم شد
اما وقتی پای عمل میاد وسط و انسان ها میخوان حقشون رو بگیرن...صاف وا میستند جوی طرف و بهش حمله میکنن که از اون گناه بگذر و فلان و بهمان

به نظر میاد بیشتر مجرمان و جنایتکاران هستن که ازش دفاع میشه وگرنه مظلومان که هرگز جایی در عدالت ندارن

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکثریت مدعیان دفاع از حقوق بشر اینطورین
تازمانی که پای عمل نرسیده داد می زنند فریاد می زنند که وا اسفا فلان جا به فلان انسان ظلم شد
اما وقتی پای عمل میاد وسط و انسان ها میخوان حقشون رو بگیرن...صاف وا میستند جوی طرف و بهش حمله میکنن که از اون گناه بگذر و فلان و بهمان

به نظر میاد بیشتر مجرمان و جنایتکاران هستن که ازش دفاع میشه وگرنه مظلومان که هرگز جایی در عدالت ندارن

واقعا ادم یک لحظه خودش رو بگذاره جای این بنده خدا
اگر این اتفاق برای من یا خواهرم می افتاد بازهم میگفتم نباید اون مجرم قصاص شود؟

این تا اخر عمرش نمیتونه حس خوشبختی کنه.
واقعا اینا میفهمن یعنی چی؟

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا ادم یک لحظه خودش رو بگذاره جای این بنده خدا
اگر این اتفاق برای من یا خواهرم می افتاد بازهم میگفتم نباید اون مجرم قصاص شود؟

این تا اخر عمرش نمیتونه حس خوشبختی کنه.
واقعا اینا میفهمن یعنی چی؟

نه
واقعا هیچ کس غیر از اون دخترهای بیچاره ای که در طی این سالها با اسیدپاشی صورتشون زیباییشون چشماشون رو از دست دادن...این درد رو درک نمیکنه
دو سه روز پیش تویه سایتی خوندم که دارن کمپین حمایت از اون جوون اسید پاش راه می اندازن

بنازم به غیرت بعضی ها...

کاش اجرای عدالت رو به دست خود مردم می سپردن
به این صورت که
جان در برابر جان...چشم در مقابل چشم...هرکس هرکی رو هرجوری آزار داده بود یا کشته بود به همون صورت مجازات میشد....

مرده شور هرچی مدعی حقوق بشر رو ببرن

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه
واقعا هیچ کس غیر از اون دخترهای بیچاره ای که در طی این سالها با اسیدپاشی صورتشون زیباییشون چشماشون رو از دست دادن...این درد رو درک نمیکنه
دو سه روز پیش تویه سایتی خوندم که دارن کمپین حمایت از اون جوون اسید پاش راه می اندازن

بنازم به غیرت بعضی ها...

کاش اجرای عدالت رو به دست خود مردم می سپردن
به این صورت که
جان در برابر جان...چشم در مقابل چشم...هرکس هرکی رو هرجوری آزار داده بود یا کشته بود به همون صورت مجازات میشد....

مرده شور هرچی مدعی حقوق بشر رو ببرن

از این افراط و تفریطها تو ایران زیاده.