مطالعه گروهی ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من عاشق اون سوال کاغذ A 4 شدم یعنی....از بچه دبستانیم بپرسی بلده....
من خودم همیشه میومدم تو این تاپیک و از اطلاعاتتون استفاده میکردم..........تا حالا آزاد امتحان نداده بودم.انتظار یه امتحانی در حد سراسری داشتم وقتی شماهارو میدیدم........واقعا برا سازمان سنجش متاسفم که تو قرن بیست و یکم یکی از سئوالای کارشناسی ارشد معماری اینه که ملات گچ و خاک هوایی یا آبیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

sahel_00743

عضو جدید
من عاشق اون سوال کاغذ A 4 شدم یعنی....از بچه دبستانیم بپرسی بلده....

آخه دقیقا امثال این سوالاست که شگفت زده ات میکنه...حالا پاسخنامه که منتشر شد میفهمیم چی شده...
یعنی جوابایی واسه این سوالا در بیارن تو هیچ منبعی یافت نشه...!

آگرین

عضو جدید
این چه سوالایی بود همش غیر استاندارد ...واقعا انتظار نداشتم...این همه درست بخونیم ...تست های مختلف...انوقت از چیزایی سوال بدن که اصلا ندونی چی جواب بدی و از کجا اومدن/...100تا سوال بی ربط ...من که انتظاری ندارم ...سال قبل ازمون ندادم همه قبول شدن امسال میخواستم قبول بشم که این شد نتیجه اش:cry:

mahfo

کاربر بیش فعال
تو زبانم که درک مطلب یادشون رفته بود بدن....راستی اون ECULID بود....اون پدر چی بود؟:biggrin:

آگرین

عضو جدید
جوابها بیاد همه درسها هم منفی میشه .....وقتی سوالا اینه حتما خودشون هم تو جوابش سردر گم تشریف دارن

baharestan.f

کاربر بیش فعال
تا بوده رسم بوده که سوالات آزاد سخت و غیراستاندارد باشن درحد المپیک. یه چیزی تو مایه های المپیاد.:):redcard::w28:
من باب دوستان خاطر شریفتونو آزرده نفرمایید که این رشته سر دراز دارد.
سخت بودن سوالات از این جهت بوده که دانشگاه آزاد در جستجوی دانش جوست نه دانشجو:thumbsdown::surprised::book:
مطمئن باشین از نظر اونا اکثر کسانی که امتحان میدن با اینکه چه بسا نمره غلطشون ما به ازای نمره درستشونه.اما همه کارشون درسته و به عنوان دانش جو پذیرفته می شوند.
لذا خیالتون تخت که شما هم جزئ زمره ی دانش جویان پذیرفته خواهید شد. به دلتون نگرانی راه ندین.:w08:

mahfo

کاربر بیش فعال
من خودم همیشه میومدم تو این تاپیک و از اطلاعاتتون استفاده میکردم..........تا حالا آزاد امتحان نداده بودم.انتظار یه امتحانی در حد سراسری داشتم وقتی شماهارو میدیدم........واقعا برا سازمان سنجش متاسفم که تو قرن بیست و یکم یکی از سئوالای کارشناسی ارشد معماری اینه که ملات گچ و خاک هوایی یا آبیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

منم اولین بارم بود ارشد میدادم...واقعا اصلا احتیاجی به خوندن نبود همش اطلاعات عمومی بود;) باورتون میشه من 2 سال پیش کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد دادم با اینکه 5 ماه خونده بودم سوالاش از این سختتر بود....

mina.a.s

عضو جدید
خوب شد نخوندما.......
این سوالا تو دکون هیچ عطاری پیدا نمیشد......چه برسه به کتاب
والااااا.....

mahfo

کاربر بیش فعال
تو زبانم که درک مطلب یادشون رفته بود بدن....راستی اون ECULID بود....اون پدر چی بود؟:biggrin:

بچه ها جواب سوالو پیدا کردم از ویکیپدیا..."Father of Geometry
از سال دیگه بایدwikipedia رم به منابع آزاد اضافه کنیم....

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب شد نخوندما.......
این سوالا تو دکون هیچ عطاری پیدا نمیشد......چه برسه به کتاب
والااااا.....
قول مردونه میدم همتون قبولین...دامادمون ترم 2 ارشد معماریه....گفت پارسال 20 نفر ظرفیت داشته ..شصت نفر ثبت نام کردن..........ولی با این سطح دانشگاه آزادا خودتون به داد خودتون نرسین کلاهتون پس معرکه ست.....

mahfo

کاربر بیش فعال
آخه دقیقا امثال این سوالاست که شگفت زده ات میکنه...حالا پاسخنامه که منتشر شد میفهمیم چی شده...
یعنی جوابایی واسه این سوالا در بیارن تو هیچ منبعی یافت نشه...!

البته از آزاد که همه چی برمیاد.... میگن نکته انحرافی داشته

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها کیا انتخاب اولشون علوم تحقیقات بود؟میدونین چن نفر گرفته پارسال؟

mina.a.s

عضو جدید
قول مردونه میدم همتون قبولین...دامادمون ترم 2 ارشد معماریه....گفت پارسال 20 نفر ظرفیت داشته ..شصت نفر ثبت نام کردن..........ولی با این سطح دانشگاه آزادا خودتون به داد خودتون نرسین کلاهتون پس معرکه ست.....

من رو قولت حساب میکنماااااااا
من فقط مدرک میخوام.......یه مدرک بدن قول میدم کاریشون نداشته باشم:D

mahfo

کاربر بیش فعال

یه نفرم براشون یه نفره....بلاخره ترمی 2 ملیون پول کمی نیست براشون...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من رو قولت حساب میکنماااااااا
من فقط مدرک میخوام.......یه مدرک بدن قول میدم کاریشون نداشته باشم:D
بهتره به جای غصه خوردن..واسه اسکیس راندوتونو قوی کنین.....واسه اینا کانسپت و مفهوم هیچ معنی نمیده........راندوت قوی باشه بالا هفتاد زدی

mina.a.s

عضو جدید
بهتره به جای غصه خوردن..واسه اسکیس راندوتونو قوی کنین.....واسه اینا کانسپت و مفهوم هیچ معنی نمیده........راندوت قوی باشه بالا هفتاد زدی

واسه اسکیس کلاس رفتم.اییی راه افتادم..اره دقیقا یه استاد گرفتم که فن یونی ازاد باشه..حالا ببینم چی میشه:D

mahfo

کاربر بیش فعال

آخه از کجا معلوم مرحله اولو قبول شیم؟ممکنه کلید سوالاتشم مثه خود سوالات بی ربط باشه

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه از کجا معلوم مرحله اولو قبول شیم؟ممکنه کلید سوالاتشم مثه خود سوالات بی ربط باشه
چه گیری دادین بابا...من گفتم قبولین که;)
نتیجه رو اعلام کردن قبول شده باشی ازت شیرینی میخوام حالا که ایقد استرس داری

وضعیت
موضوع بسته شده است.