مطالعه گروهی آزمون نظارت - بهمن94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahfa90

عضو جدید
من بار اولمه میخوام ازمون بدم...الان دارم مبحث 4 و 5 رو میخونم با کتاب جوشکاری حس میکنم خیلی عقبم ..به کتابا نگاه میکنم استرس میگیرم حالا نمیدونم برم سراغ بقیه مباحث یا اینا رو تموم کنم.؟... از طرفی نمیدونم کدوم اولویت بیشتری دارن...زیاد اهل قاطی کردن نیستم..یه مشکل دیگه هم اینکه نمیدونم تا چه عمقی باید بخونم..روخوانی یا حفظ کنم؟...نکته بردری و یا خلاصه هم باید اجام بدیم؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من بار اولمه میخوام ازمون بدم...الان دارم مبحث 4 و 5 رو میخونم با کتاب جوشکاری حس میکنم خیلی عقبم ..به کتابا نگاه میکنم استرس میگیرم حالا نمیدونم برم سراغ بقیه مباحث یا اینا رو تموم کنم.؟... از طرفی نمیدونم کدوم اولویت بیشتری دارن...زیاد اهل قاطی کردن نیستم..یه مشکل دیگه هم اینکه نمیدونم تا چه عمقی باید بخونم..روخوانی یا حفظ کنم؟...نکته بردری و یا خلاصه هم باید اجام بدیم؟
فک کن کنکور داری.دقیق بخون. با هر روشی ک استرس نمیگیری بخون. یا یکی رو تموم کن برو بعدی یا با هم بخون.
نمونه سوالا رو ببین متوجه میشی سطحی باید بخونی یا عمیق.

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید..کسی میدونه پاسخ تشریحی سوالات سال قبل رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

mahfa90

عضو جدید
سلام خسته نباشید خانم ها و اقایون.مبحث 9(طرح و اجرای ساختمان های بتن ارمه) از صفحه 177 به بعد و مبحث 10 از فصل دوم به بعد مربوط میشه به الزامات طراحی که خیلی تخصصی به نظر میاد ...اینا رو هم باید بخونیم برا ازمون؟ اگه اره تا چه حد و چطور باید بخونیم.

kourosh2

عضو جدید
با سلام خير نيازي به خواندن موارد مطروحه نيست چون مربوط به روش طراحي سازه است كه مربوط به مهندسين عمران ميشود

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید خانم ها و اقایون.مبحث 9(طرح و اجرای ساختمان های بتن ارمه) از صفحه 177 به بعد و مبحث 10 از فصل دوم به بعد مربوط میشه به الزامات طراحی که خیلی تخصصی به نظر میاد ...اینا رو هم باید بخونیم برا ازمون؟ اگه اره تا چه حد و چطور باید بخونیم.
اگه به سوالا نگاه بندازی میبینی ک از لابلاش سوال اومده
اتفاقا مبحث 10 به نظرم زا ص 100 به بعدش باید خوند

f.arch

عضو جدید
سلام دوستان..خسته نباشین.... پس اون برنامه ریزی و راهکارایی که برای خوندن گروهی گفتین چی شد..؟!!!! :D
چرا اینقد خلوته این تاپیک.... دوستانی که تجربه قبولی در آزمون دارن بگین لطفا اگه تکنیک خاصی یا تجربه ای دارین برای قبولی:(

ali2113

عضو جدید
سلام دوستان
این مطلب به نظرم مفید برای کسانی که دوست دارن امادگی ازمون بهمن 94 و داشته باشن
آزمون آنلاین نظام مهندسی در سایتkelidvajeh.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
اطلاعیه جهت رعایت حق کپی رایت

اطلاعیه جهت رعایت حق کپی رایت

با عرض سلام خدمت مهندسین محترم

لطفا از استفاده غیر مجاز، انتشار و تکثیر جزواتی که حق کپی رایت دارند، به دلیل احترام به حقوق گردآورنده جدا خودداری کنید.

سپاس از توجه و همکاری شما:gol:

rezahabibi66

عضو جدید
دوستان سلام
کسی براش مقدوره عکس از فهرست کتاب راهنمای جوش دکتر طاحونی ویرایش 1390 تو سایت بزاره تا من با کتاب خودم که ویرایش 1386 هست مقایسه کنم ببینم تغییر داشته یا نه که اگه احتیاج بشه ویرایش جدیدش رو تهیه کنم

با تشکر از دوستان گرامی

pinkbig

عضو جدید
سلام ، از دوستان کسی پاسخنامه تشریحی نظارت معماری آبان 93 رو داره بذاره واسه دانلود؟ممنون.

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان!

بهترین پیشنهاد برای خرید کتاب تست ده سال گذشته با پاسخ تشریحی چه کتابی می باشد؟

افروغ

عضو جدید
مگه جواب این سوال نمیشه 35 سانت؟؟؟؟؟؟!!!! ( م 8 ص 68 ....4- الف) )

پس چرا پاسخنامه گفته 30 سانت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:confused::confused::confused:

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    14.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

افروغ

عضو جدید
سلام دوستان..خسته نباشین.... پس اون برنامه ریزی و راهکارایی که برای خوندن گروهی گفتین چی شد..؟!!!! :D
چرا اینقد خلوته این تاپیک.... دوستانی که تجربه قبولی در آزمون دارن بگین لطفا اگه تکنیک خاصی یا تجربه ای دارین برای قبولی:(
فقط یه کلیدواژه کامل داشته باشین و تستای چند دوره اخیر رو حل کنین+تستای رشته عمران(چون مشکل تره)

افروغ

عضو جدید
دوستان سلام
کسی براش مقدوره عکس از فهرست کتاب راهنمای جوش دکتر طاحونی ویرایش 1390 تو سایت بزاره تا من با کتاب خودم که ویرایش 1386 هست مقایسه کنم ببینم تغییر داشته یا نه که اگه احتیاج بشه ویرایش جدیدش رو تهیه کنم

با تشکر از دوستان گرامی
من راهنمای جوش 1390 رو دارم اما مال طاحونی نیست!!!!
واسه مقررات ملی هست

arc_saba

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی پاسخ تشریحی آزمونهای نظارت سالهای قبل(،..92،91) رو داره؟

shahram67

عضو جدید
سلام دوستان
نزدیک به زمان ازمون هستیم و لحظات حساس
من از خیلی وقت پیش جسته گریخته نگاهی به صورت اجمالی به کتابا میناختم و الان هم دیگه وقتی برای تکمیل اطلاعاتم نیست
اما میخوام به بعضی از دوستان بگم که نا امید نباشن
چون من با این حال که مبحث 10،مبحث13،14،17،جوش و گودبرداری رو هنوز اصلا نخوندم اما بازم ووقتی در زمان قانونی 2.5 ساعته با استفاده از کلیدواژه مرداد 94 شروع به زدن تستهای مرداد کردم تونستم نظارت 33تا سوال درست و 3تا غلط بزنم و در اجرا تونستم 45تا درست و یک غلط بزنم ،شرایط امتحان کامل حاکم بر شرایط تست زدنم بود خلاصه به همه توصیه شدید میکنم تست بزنن تا جایی ک میتونن تست تمرین کنن ،هرچقدر بدنساز خوب و ماهری باشی اما وقتی نتونی جلوی داور صحیح و اصولی فیگور بگیری به نتیجه نمیرسی
دوستان سعی کنید کار با کلید واژه رو تمرین کنید چرا که کلیدواژه جدید بسیار غنی و پرمحتواست
به امید موفقیت همه دوستان:thumbsup2::thumbsup2:

gony

عضو جدید
سلام دوستان
نزدیک به زمان ازمون هستیم و لحظات حساس
من از خیلی وقت پیش جسته گریخته نگاهی به صورت اجمالی به کتابا میناختم و الان هم دیگه وقتی برای تکمیل اطلاعاتم نیست
اما میخوام به بعضی از دوستان بگم که نا امید نباشن
چون من با این حال که مبحث 10،مبحث13،14،17،جوش و گودبرداری رو هنوز اصلا نخوندم اما بازم ووقتی در زمان قانونی 2.5 ساعته با استفاده از کلیدواژه مرداد 94 شروع به زدن تستهای مرداد کردم تونستم نظارت 33تا سوال درست و 3تا غلط بزنم و در اجرا تونستم 45تا درست و یک غلط بزنم ،شرایط امتحان کامل حاکم بر شرایط تست زدنم بود خلاصه به همه توصیه شدید میکنم تست بزنن تا جایی ک میتونن تست تمرین کنن ،هرچقدر بدنساز خوب و ماهری باشی اما وقتی نتونی جلوی داور صحیح و اصولی فیگور بگیری به نتیجه نمیرسی
دوستان سعی کنید کار با کلید واژه رو تمرین کنید چرا که کلیدواژه جدید بسیار غنی و پرمحتواست
به امید موفقیت همه دوستان:thumbsup2::thumbsup2:

ممنون اگه کلید واژه جدید رو دارید قرار بدید ماهم استفاده کنیم.

saly1

عضو جدید
سلام
ممنون از شما
میشه بگید کلید واژه شما چاپ کجاست
یا اگه فایلش رو دارید بزارینش اینجا

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سوال میشه خلاصه نویسی هامون با خودمون سر جلسه ببریم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا