مشکل در ضبط صدا (نوکیا

tina.joon

عضو جدید
سلام یک سوال: من یکی از کلاسام صدای استادو ضبط میکنم تا حالا همش قشنگ ضبط شده بود ولی مال امروز ک ضبط کردم فایل رو باز نمیکنه فرمتشو نمیشناسه !!!!!مچکل از کوجاس؟؟؟؟:(

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام یک سوال: من یکی از کلاسام صدای استادو ضبط میکنم تا حالا همش قشنگ ضبط شده بود ولی مال امروز ک ضبط کردم فایل رو باز نمیکنه فرمتشو نمیشناسه !!!!!مچکل از کوجاس؟؟؟؟:(
فرمتش چيه ؟! حجمش چقدره !؟

tina.joon

عضو جدید
فرمتش amr هست و حجمشم 4.8 mb
تو گوشیم به جای فایلش یه علامت سوال افتاده و بازش نمیکنه خیلی جالبه آخه با همون گوشی ضبط کردم الان فرمتشو نمیشناسه !!!چی کار کنم؟؟؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
فرمتش amr هست و حجمشم 4.8 mb
تو گوشیم به جای فایلش یه علامت سوال افتاده و بازش نمیکنه خیلی جالبه آخه با همون گوشی ضبط کردم الان فرمتشو نمیشناسه !!!چی کار کنم؟؟؟؟
دوست گلم میشه مدل گوشیتون رو بگین !؟!؟
اون فایل روی سیستمتون اجرا میشه !؟!؟
بقیه فایلهایی که ضبط کردین اجرا میشن !؟

tina.joon

عضو جدید
دوست گلم میشه مدل گوشیتون رو بگین !؟!؟
اون فایل روی سیستمتون اجرا میشه !؟!؟
بقیه فایلهایی که ضبط کردین اجرا میشن !؟

نوکیا nokia 2700

منظورتون کاممه؟؟نه این گوشی کابل وصل به کام نداره بلوتوثش کردم به اون یکی گوشیم که از اون به کام منتقلش کنم از بخت سفید هم بلوتوثای اون گوشیمم میره تو اس هام چون تو اون یکی گوشیم هم بازش نکرد نتونستم بزنم به کام
بله بقیه همشون خوب اجرا میشن نمیدونم این یکی چه مرگشه فک کنم چون خیلی مهم بود واسه همون:(

پیوست ها

• nokia2700.jpg
    nokia2700.jpg
    10.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
نوکیا nokia 2700

منظورتون کاممه؟؟نه این گوشی کابل وصل به کام نداره بلوتوثش کردم به اون یکی گوشیم که از اون به کام منتقلش کنم از بخت سفید هم بلوتوثای اون گوشیمم میره تو اس هام چون تو اون یکی گوشیم هم بازش نکرد نتونستم بزنم به کام
بله بقیه همشون خوب اجرا میشن نمیدونم این یکی چه مرگشه فک کنم چون خیلی مهم بود واسه همون:(
اون گوشیتون چیه ؟!

بالا