مشکلات اینترنتی

sheyda h

اخراجی موقت
سرعتم بالاست ولی گاها ی چند 10_20ثانیه ای در 1 ساعت ایست داره علتش چیه؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من نمیتونم از خونه اتچ های ایمیلم رو سیو کنم و یا کلا اتچ کنم ... اصلا ایمیل ایراد داره :gol: ... راهنمایی لطفا

/tara/

عضو جدید
من نمیتونم سایت های فیلتر رو حتی با فیلتر شکن هم باز کنم با چند تا مرورگر و فیلتر شکن مختلف هم امتحان کردم اما بازم مشکل دارم. کسی میدونه چرا اینجوریه؟

atena2

عضو جدید
کسی می دونه چطوری میشه سایت جمع آوری امضا اینترنتی راه انداخت ؟؟؟ ممنون میشم

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال..........
من فونتم تو نت بعضی جاها بهم میریزه.
veiwروی (unicode(utf-8 هست اما بهم ریخته نشون میده. تاریخ سیستمم درسته.
مرورگرمم مکستونه.
چیکار کنم درست بشه؟
پیشاپیش متشکریم
:)

SuPpOrTeR

عضو جدید
یه سوال..........
من فونتم تو نت بعضی جاها بهم میریزه.
veiwروی (unicode(utf-8 هست اما بهم ریخته نشون میده. تاریخ سیستمم درسته.
مرورگرمم مکستونه.
چیکار کنم درست بشه؟
پیشاپیش متشکریم
:)
این باگ از طرف مرورگر هست ... مرورگرهای دیگه رو هم تست کنید تا مطمئن بشید سایت مورد نظر مشکل نداره !

ع رشیدی

کاربر فعال
[h=1]There is a problem with this website's security certificate.[/h]
[h=3]
[/h]

[h=3]
The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.[/h]
[h=2]We recommend that you close this webpage and do not continue to this website. [/h]
[h=4]http://www.www.www.iran-eng.ir/green_shield.pngClick here to close this webpage.[/h]
[h=4]http://www.www.www.iran-eng.ir/red_shield.pngContinue to this website (not recommended).[/h]
[h=4][/h]
If you arrived at this page by clicking a link, check the website address in the address bar to be sure that it is the address you were expecting. When going to a website with an address such as https://example.com, try adding the 'www' to the address, https://www.example.com. If you choose to ignore this error and continue, do not enter private information into the website. For more information, see "Certificate Errors" in Internet Explorer Help.

سلام دوستان یه مدتیه وقتی میرم توایمیلم این پیغامو میده،حتی با یه مرورگر دیگم رفتم اخطار میده.
چرا؟؟؟؟؟

rel!ance

کاربر فعال
سلام
برای اتصال به اینترنت به صورت وایرلس بهتره از مودم های وایرلس مثل تی پی لینک استفاده کنیم یا مثلا وایمکس ایرانسل؟

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .کسی میدونه این چه مشکلیه؟

هشدار گواهی ssl -گواهی امنیتی سایت منقرض شده است

مرورگرام این مشکل و دارن همه .yahoo روباز نمیکنن یا سایتای معمولی رو حتی سخت باز میکنن.

rel!ance

کاربر فعال
سلام
چطور میتونیم ایمیلهای ایرانی را حذف کنیم؟
حذف جیمیل و یاهو . .. را میدونم اما کسی میدونه چطور ایمیل ایرانی را حذف کرد؟
ممنون

m.reali

عضو جدید
سلام. یه سایت یا نرم افزار معرفی کنید که بتونه زبان اسپانیایی رو به فارسی ترجمه کنه.
واسه گوگل رو دیدم اما خوب نیست چون جملات رو درهم برهم ترجمه میکنه .

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. یه سایت یا نرم افزار معرفی کنید که بتونه زبان اسپانیایی رو به فارسی ترجمه کنه.
واسه گوگل رو دیدم اما خوب نیست چون جملات رو درهم برهم ترجمه میکنه .

برای ترجمه ی جملات همینطوره همیشه

من که تاحالا نرم افزاری ندیدم که بتونه بدونه بهم ریختن جمله اون رو ترجمه کنه

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من چند وقتی هست نمیتونم فایلی رو اتچ کنم.مشکل کجاست؟

m.reali

عضو جدید
سلام . من یکی از دوستام میگه من ایمیلاتو میبینم !! نمیدونم با چه نرم افزاری رفته . لامصب همه چیزم سرش میشه.
رمزم رو نمیدونه ولی یه جوری رفته، خودش فقط میدونه .مثلا میگه تو با اقای x که قبلنا خیلی حرف میزدی چند وقتیه خیلی حرف نمیزنی با یکی دیگه صحبتات کم شده. دارم شاخ در میارم چجوری رفته ؟

Flamenc0

عضو جدید
سلام دوستان... من می خوام اینترنت وایمکس بگیرم از روی ناچاری ! ...محدوده
ی ما فعلاً پورت خالی برای گرفتن ADSL وجود نداره !:cry:

بین مبین نت و ایرانسل موندم ... تهران محدوده ی خیابون فرجام ( نزدیک میدون رسالت) هم هستم ... کسی خبر نداره تو این منطقه ایرانسل بهتره یا مبین نت؟ کسی اگه تجربه ای چیزی دراین زمینه داره ممنون می شم کمک کنه :cry:

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
آقا این سایفون من چند روزه قط شده..کسی میدونه مشکل چیه؟؟

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوام از مخابرات اینترنت بخرم. کیفیت خطش چطوره؟؟
قعطی ک نداره؟؟ نوسان سرعت چی؟؟

relife

عضو جدید
سلام
میشه یکی توضیح بده چرا به خطوط فیبر نوری adslنمیدن؟
ممنون میشم.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میخوام از مخابرات اینترنت بخرم. کیفیت خطش چطوره؟؟
قعطی ک نداره؟؟ نوسان سرعت چی؟؟
قطعی که زیاد نداره
مثلا من حدود دو ساله سرویس 512 نامحدود با ضریب اشتراک یک به پنج میگیرم و سرعتم بالای هشتاد نرفته (قیمت تعرفه هم ماهی 40تومنه الان )
این ماه سرویس 1 مگابایت نامحدود با ضریب اشتراک 1 به 8 گرفتم (قیمتش ماهی 45 تومنه) سرعتم بین 110 تا 140 متغیره،
ناگفته نمونه، حدود 4 روزه که سرعتم رو 30 کیلو بایته :D

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطعی که زیاد نداره
مثلا من حدود دو ساله سرویس 512 نامحدود با ضریب اشتراک یک به پنج میگیرم و سرعتم بالای هشتاد نرفته (قیمت تعرفه هم ماهی 40تومنه الان )
این ماه سرویس 1 مگابایت نامحدود با ضریب اشتراک 1 به 8 گرفتم (قیمتش ماهی 45 تومنه) سرعتم بین 110 تا 140 متغیره،
ناگفته نمونه، حدود 4 روزه که سرعتم رو 30 کیلو بایته :D
من اسیاتک گرفتم. فک کنم بینهایت اسیاتک بصرفه تر باشه! سرعتشم بهتره.
البته من نامحدود نمیگیرم،(فقط واسه بالا اوردن صفحه حجم میخرم، دانلود ندارم).

بالا