مشورت بابت دورشته ای خوندن

rezam10

عضو جدید
سلام دوستان خوبـــــــــــــــــــــــــــــــ

من دانشجوی رشته فناوری اطلاعات هستم .دانشگاه دولتی .رشتم رو دوس دارم ولی راسیاتش خیلی خیلی برق رو دوس دارم .
میخواستم نظرتون را راجع به اینکه دورشته ای بخونم بپرسم.میخوام it رو تو دانشگاه خودمون و برق را تو پیام نور یاازاد بخونم .نظرتون جیه؟
ممنون از همه دوستانی ک جواب میدن یا نمیدن

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کاری که میخوای انجام بدی خیلی عالیه
فقط چندتا مشکل هست
مهمترینشم اینه که فکر نکنم بهت اجازه همچین کاری بدن
یعنی فکر کنم اجازه نداری با هم دو تا رشته بخونی

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام دوستان خوبـــــــــــــــــــــــــــــــ

من دانشجوی رشته فناوری اطلاعات هستم .دانشگاه دولتی .رشتم رو دوس دارم ولی راسیاتش خیلی خیلی برق رو دوس دارم .
میخواستم نظرتون را راجع به اینکه دورشته ای بخونم بپرسم.میخوام it رو تو دانشگاه خودمون و برق را تو پیام نور یاازاد بخونم .نظرتون جیه؟
ممنون از همه دوستانی ک جواب میدن یا نمیدن
به نظر من این دو تا رشته خیلی شبیه هم هستند پس نیازی به مدرک دانشگاهی نیست خودتون میتونین مباحث مورد علاقتون را مطالعه کنید.
اگه تو دولتی میخونین امکانش نیست یه رشته دیگه تو پیام نور بخونین ولی میتونین تو دانشگاه آزاد بخونین.
موفق باشین

alireza_tc_eng

عضو جدید
سلام دوست عزیز
بهتره سعی کنید توی همون دانشگاه دولتی و IT بهترین باشید و به صورت رسمی توان خودتو واسه برق نذاری و همونطور که دوستمون گفتن خودتون مباحث مورد علاقتونو در ارتباط با برق مطالعه کنید و در نهایت اگه خیلی به برق مشتاق بودید از آنجایی که IT یکم به مخابرات نزدیکه ارشد برق گرایش مخابرات سیستم بخونید
موفق باشید

rezam10

عضو جدید
بچا ممنون از اینکه جواب سوالمو خیلی خوب دادین
ولی بچا یه چیزی که هست اگه من بخوام به صورت ازاد(یعنی خارج از محیط دانشگاهی )درس های برق را بخونم اصلا نمیدونم از کجو شروع کنم یا اصلا نمیدونم چی طوری ادامش بدم
میشه یه کمکی بکنین؟
مثلا اموزشگاه خاصی در این مورد هست یا نه؟ اگه هست چه کلاسایی یا دوره ای هاش رو باید شروع کنم؟
میدونم صحبتش خیلی مفصل هست و خیلی زیاد ولی اگه یه راهنمایی اولیه و کوچیک کنین ک من حداقل بدونم باید تو چه راهی برم ممنون میشم

alireza_tc_eng

عضو جدید
سلام .
این دیگه بستگی به هدفت داره و اینکه 1. میخوای ارشد برق بخونی یا نه و 2.اینکه از رشته ی برق چی میخوای و میخوای برق بخونی که به چی برسی این دو مورد مشخص باشه میتونی رو کمک من کاملاً حساب کنی نه فقط تو منابع بلکه در صورت امکان رفع اشکال
موفق باشید

masoud.1365

عضو جدید
به نظر من این دو تا رشته خیلی شبیه هم هستند پس نیازی به مدرک دانشگاهی نیست خودتون میتونین مباحث مورد علاقتون را مطالعه کنید.
اگه تو دولتی میخونین امکانش نیست یه رشته دیگه تو پیام نور بخونین ولی میتونین تو دانشگاه آزاد بخونین.
موفق باشین
منم میگم فکر نمیکنم بشه دو تا رشته رو با هم خواند
تازه زمان امتحانا با هم تداخل پیدا میکنه
هزینش خیلی بالا میشه
ادم از همه چیز میمونه
به قول بنده خدا نمیشه اما اگه بشه چی میشه