مشاوره....

rahimiedris

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید... امیدوارم که حالتون خوب باشه....
یه یک هفته ای هست که موضوع سمینار من بعد مدت ها ثبت شده ، یه بخشی از کار من اینکه انواع مکانیزم های متعادل کننده رو پیدا کنم.
هدفم اینه تا میتونم مقاله(Article) و پتنت(Patent) در رابطه با انواع مکانیزم ها پیدا کنمو دسته بندی کنم، تا بتونم چکیده اونهارو به عنوان گزارش اول به استادم بدم.
چندتا سایت معروف در زمینه پتنت و مقاله هم جستجو کردم، اما بازم نتیجه ی مطلوبی نداشت...
کسی میدونه باید چیکار کنم؟

reza.mech2012

عضو جدید
یه یک هفته ای هست که موضوع سمینار من بعد مدت ها ثبت شده ، یه بخشی از کار من اینکه انواع مکانیزم های متعادل کننده رو پیدا کنم.
هدفم اینه تا میتونم مقاله(Article) و پتنت(Patent) در رابطه با انواع مکانیزم ها پیدا کنمو دسته بندی کنم، تا بتونم چکیده اونهارو به عنوان گزارش اول به استادم بدم.
چندتا سایت معروف در زمینه پتنت و مقاله هم جستجو کردم، اما بازم نتیجه ی مطلوبی نداشت...

به نظر میاد بیشتر به Background نیاز داشته باشید.
برای همین کتاب خیلی بهتر از مقاله هست، مقالات بیشتر دستاوردهای علمی و تحلیل های عددی و تجربی و ... هستند.
تعداد کمی از مقالات میان مطالب رو صرفا review میکنن.
تو google book جستجو کنید، نام کتاب رو اینجا بذارین ببینیم کتابش هست یا نه.

rahimiedris

عضو جدید
به نظر میاد بیشتر به Background نیاز داشته باشید.
برای همین کتاب خیلی بهتر از مقاله هست، مقالات بیشتر دستاوردهای علمی و تحلیل های عددی و تجربی و ... هستند.
تعداد کمی از مقالات میان مطالب رو صرفا review میکنن.
تو google book جستجو کنید، نام کتاب رو اینجا بذارین ببینیم کتابش هست یا نه.

توی book.google فقط دوتا کتاب تقریبا مرتبط پیدا کردم!

1- THEORY OF MECHANISMS AND MACHINES
By C. S. SHARMA, KAMLESH PUROHIT

2- Theory of Machines: Kinematics and Dynamics
By B. V. R. Gupta

پتنت و مقاله بصورت پراکننده زیاده با عناوینی که جستجو میکنم اما خیلی بی ربطه!!!، هر موضوعی هم سرچ میکنم، چه عنوان چه کلمات کلیدی اصلا نتیجه نمیگیرم!
به نظرت چیکار کنم!
اگه موافقی خصوصی پیام بدم! موضوع رو بیشتر باهم بررسی کنیم!

reza.mech2012

عضو جدید
توی book.google فقط دوتا کتاب تقریبا مرتبط پیدا کردم!

1- THEORY OF MECHANISMS AND MACHINES
By C. S. SHARMA, KAMLESH PUROHIT

2- Theory of Machines: Kinematics and Dynamics
By B. V. R. Gupta

پتنت و مقاله بصورت پراکننده زیاده با عناوینی که جستجو میکنم اما خیلی بی ربطه!!!، هر موضوعی هم سرچ میکنم، چه عنوان چه کلمات کلیدی اصلا نتیجه نمیگیرم!
به نظرت چیکار کنم!
اگه موافقی خصوصی پیام بدم! موضوع رو بیشتر باهم بررسی کنیم!

تو advance search google فایل هایی با پسوند .ppt یا همون پاورپوینت رو سرچ کن، ببین چی میاره.
چون راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

mehrz67

عضو جدید

از سایت گوگل اسکولار استفاده کن
http://scholar.google.com

بالا