مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم از راهنمایی هات
آره من ارشدم از لیسانسم گذشته به حد لازم....و ثبت نام کردم

آقای برای من ثبت نامم را زده تائید نشده است.... 3 روز گذشته...برای شما چی؟ هرچی تلفن میزنم اشغاله...میشه کسی کمکمممممممممممممممممممم کنههههههههههههههههههههههههههههه
ممنون
راستی کسی مهندس سالاری را برای طراحی میشناسه؟ کلاساش توی پردیس ملی در فرهنگسرای رسانه هست
برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشگلی نیست نگران نباش...شده 20 روز هم طول کشیده...تائید نهایی بعد ار تموم شدن مهلت ثبت نام میاد

وسعت

عضو جدید
آخه عزیزم زده اگه تا ی هفته بعد ثبت نام تائید نشه... کلا ثبت نام منتفیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هرچی هم زنگ میزنن برنمیدارن.... کلافه شدم...واقعا سازمان بی برنامه ای هستن...اصلا پاسخگو نیستن....اصلااااااااااااااااااااااا

وسعت

عضو جدید
مشگلی نیست نگران نباش...شده 20 روز هم طول کشیده...تائید نهایی بعد ار تموم شدن مهلت ثبت نام میاد
آخه عزیزم زده اگه تا ی هفته بعد ثبت نام تائید نشه... کلا ثبت نام منتفیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هرچی هم زنگ میزنن برنمیدارن.... کلافه شدم...واقعا سازمان بی برنامه ای هستن...اصلا پاسخگو نیستن....اصلااااااااااااااا اااااااا

arefeh

کاربر ممتاز

هرچی هم زنگ میزنن برنمیدارن.... کلافه شدم...واقعا سازمان بی برنامه ای هستن...اصلا پاسخگو نیستن....اصلااااااااااااااا اااااااا

والا پارسال ک واسه من ی ی ماهی طول کشید.واسه هر استان رو نظام مهندسی همون استان تایید نهایی میزنه.من ک پارسال رفته بودم گفتن صبر کنید عجله نکنید تایید میشه و تایید هم شد.حضورا برید نظام مهندسی

hamedzjg

عضو جدید

هرچی هم زنگ میزنن برنمیدارن.... کلافه شدم...واقعا سازمان بی برنامه ای هستن...اصلا پاسخگو نیستن....اصلااااااااااااااااااااااا

سلام..پارسال هم در نظام تهران بعد از مدت زیادی تایید شد نزدیک 1ماه

holooooooo

کاربر ممتاز

نه منفی نیس.... واسه من و بقیه دوستام پارسال 1هفته یا بیشتر بعد از اتمام ثبت نام تایید شد خودممم رفتم نظام گف باید ثبت نلم تموم شه بعد تاییدیه هاروبزنیم الان سرمون برا ثبت نام شلوغه وقت نداریم

وسعت

عضو جدید
دوستای عزیز میشه برای نظارت راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدام مباحث مهمترن...؟

و اینکه از سوال چه جوری تشخیص میدی کدوم مبحثه....چون بعضی موضوعات مشترکن...
بعدش من میرسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون
الان عمومی و مصالح و پدافند را خوندم- سر مصالح بنایی ام...همه را هم استیکر می چسبونم...ولی نگرانم برسم یا نه
برای جززییات منبعشونو نتونستم پیدا کنم...میدونی از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با خودم گفتم اول منابع اجرا بعد نظارتم بخونم...

تاسیسات اینا را هم دقیق خوندی؟
جوش را خواندی یا فقط منابع را بردی سر جلسه؟
برای سازه نگهبان کل کتاب را خواندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون عزیززززززززززززززززززززززززززم
برای تست زدن هم میشه راهنماییم کنی؟
ممنون

و اینکه من میرسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ استرس دارم..تا الان مبحث 4 و مصالح و پدافند را خوندم و سر ساختمان های بنایی هستم.....میشه کمکم کنیددددددددددددددددددددددد

رها

عضو جدید
سلام دوستان
نتیجه آزمون طراحی خرداد چرا نمیاد ؟>
شما تصمیم تون چیه؟

arefeh

کاربر ممتاز
سلام دوستان
نتیجه آزمون طراحی خرداد چرا نمیاد ؟>
شما تصمیم تون چیه؟

سلام...تصمیم اینه که فعلا منتظریم نتایج بیاد...اگه قبول بشیم که میریم نظارت ثبت نام میکنیم...اگه طراحی رو هم قبول نشیم میریم طراحی و نظارت هر دو تا رو ثبت نام میکنیم:razz:فکر کنم 130 میشه آره دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:من نمیدونم وقتی برای طراحی این همه پول میگیرند چرا خوب زودتر نتیجه رو اعلام نمیکنند؟؟؟~!!!1

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کدام مباحث مهمترن...؟

ممنون
الان عمومی و مصالح و پدافند را خوندم- سر مصالح بنایی ام...همه را هم استیکر می چسبونم...ولی نگرانم برسم یا نه

ممنون

و اینکه من میرسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ استرس دارم..تا الان مبحث 4 و مصالح و پدافند را خوندم و سر ساختمان های بنایی هستم.....میشه کمکم کنیددددددددددددددددددددددد

نیازی به این همه استرس و خوندن دقیق ندارد
کلا خوندنتون باید طوری باشه که با سرفصل ها آشنایی پیدا بکنید که اگر سوال رو دیدید بتونید از توی فهرست مباحث موضوع و جواب رو پیدا کنید
کلا چون آزمون جزوه بازه خیلی به دردسر نمی افتید
سعی کنید فقط یه آشنایی مختصر با منابع پیدا کنید نیازی به حفظیات نیست
بدون استرس خیلی راخت میشه قبول شد
ریلکس ریلکس ریلکس :w24::w24::w24:

معمار111

عضو جدید
نیازی به این همه استرس و خوندن دقیق ندارد
کلا خوندنتون باید طوری باشه که با سرفصل ها آشنایی پیدا بکنید که اگر سوال رو دیدید بتونید از توی فهرست مباحث موضوع و جواب رو پیدا کنید
کلا چون آزمون جزوه بازه خیلی به دردسر نمی افتید
سعی کنید فقط یه آشنایی مختصر با منابع پیدا کنید نیازی به حفظیات نیست
بدون استرس خیلی راخت میشه قبول شد
ریلکس ریلکس ریلکس :w24::w24::w24:

شما خودتون کی امتحان دادید ؟! اگه آذر یا خرداد امتحان داده باشید اینطور راجع به آزمون حرف نمیزنید!!!!!!
دوست خوبم باید کل منابع رو حداقل 1 بار با دقت خونده باشید تابدون استرس اینکه پاسنامه غلطه یا سوالی مشکل داشته باشه قبول باشید و 1 یا 2 سوال تاثیری تو نمرتون نداشته باشه
موفق باشید دوست خوبم

وسعت

عضو جدید
معمار 111 ممنون از راهنمایی ات
برای دیتیل چه کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میرسم همه را بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جوش و سازه نگهبان و تاسیسات را هم خوندی؟

ممنون

eli elhami

عضو جدید
شما خودتون کی امتحان دادید ؟! اگه آذر یا خرداد امتحان داده باشید اینطور راجع به آزمون حرف نمیزنید!!!!!!
دوست خوبم باید کل منابع رو حداقل 1 بار با دقت خونده باشید تابدون استرس اینکه پاسنامه غلطه یا سوالی مشکل داشته باشه قبول باشید و 1 یا 2 سوال تاثیری تو نمرتون نداشته باشه
موفق باشید دوست خوبم

سلام . ولی معذرت میخام دوست خوبم . امتحان نظارت قبل از آذر فقط یک دوره آسون بود ولی قبل از اون یک دوره ،خیلی سخت بود سه مرحله داشت که باید هرسه رو حد نصاب قبولی رو میگرفتی ک بتونی قبول بشی...بنظرم درسته امتحان آذر و حتی خرداد امسال خیلی سخت بود ولی به سختی گذشته ک 3 مرحله ای بود، نبوده....من کسانی رو میشناسم که تو اون زمانا بودن و میگن الان ساده است.حتی یکی از همکارای من 10 سال از من بزرگتره هر دفعه شرکت میکرده ، تو آذر پارسال قبول شده... ، کمی انصاف داشته باشیم اون دوستمون حرفی زده درست ، من کسایی رو میشناسم ک دقیقا مثل گفته ایشون این دو سال عمل کردن و قبول شدن. که این ب تفاوت بین انسانها برمیگرده . اگه طرفدار دموکراسی هستیم بذاریم دوستان حرفشونو بزنند و بهشون حمله نکنیم...
در حقیقت پارسال کلی از کتابا رو خوندم و کتابهای مهم 3 دور شد...اما قبول نشدم.اما امسال با بررسی اشتباهمو پیدا کردم...نشد همه کتابها رو بخونم مثل گفته دوستمون عمل کردم با رتبه خوبی قبول شدم... حرف آخر دوستمون خیلی مهمه استرس نداشته باشین.... با سپاس :smile:

eli elhami

عضو جدید
کدام مباحث مهمترن...؟

ممنون

ممنون

کتابهایی که واسه طراحی مطرح شده رو 100 درصد یک دور خوب بخون ...چون این کتابا تخصص معمار هست . و مهمند...بعد اون 5 .8 .9 رو بخون اینا رو دقیق بخون . یک دور دقیق بخون 12 مهمه یادم رفت . 2 و کتاب قانون میارن 1 سوال حتمی ...یک سوالم غنیمت هستش . راهنمای 19 و راهنمای 16 رو بخون . بقیه رو مثل یک کتاب داستان از رو بخون و لیبل گذاری کن . به همین ترتیبی ک گفتم بخون .... ایشالا ک موفق میشی ... .فقط فقط این امتحان واست مهم نباشه....بیخیالش باش ... ک استرس نگیری بقول دوست خوبمون ریلکس باش...به یکی از دوستام پیشنهاد کردم قبول شد اینطوری

یکی از دوستامم از تهران بلافاصله اومد سر جلسه بدون اینکه حتی کتاباشو خونده باشه ..دانشگاه شهید بهشتی میخونه تا دیروزشم امتحان داشت.ولی با 57 قبول شد...کتاباش نو نو بودند حتی تا نشده بود.... امان از دست انسانهای متفاوت:biggrin:

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
موفق باشید دوست خوبم

آرام آرام دوست من
دوست عزیز من تو آزمون آذر نظارت رو با 60 و تو آزمون خرداد اجرا رو با 65 قبول شدم
دلیل این توصیه ای که دادم هم همین بود که خودم اینجوری قبول شده بودم
من مخالف خوندن با دقت نیستم ولی حد اقل تجربه ای که دارم اینو ثابت نمیکنه

وسعت

عضو جدید
سلام . ولی معذرت میخام دوست خوبم . امتحان نظارت قبل از آذر فقط یک دوره آسون بود ولی قبل از اون یک دوره ،خیلی سخت بود سه مرحله داشت که باید هرسه رو حد نصاب قبولی رو میگرفتی ک بتونی قبول بشی...بنظرم درسته امتحان آذر و حتی خرداد امسال خیلی سخت بود ولی به سختی گذشته ک 3 مرحله ای بود، نبوده....من کسانی رو میشناسم که تو اون زمانا بودن و میگن الان ساده است.حتی یکی از همکارای من 10 سال از من بزرگتره هر دفعه شرکت میکرده ، تو آذر پارسال قبول شده... ، کمی انصاف داشته باشیم اون دوستمون حرفی زده درست ، من کسایی رو میشناسم ک دقیقا مثل گفته ایشون این دو سال عمل کردن و قبول شدن. که این ب تفاوت بین انسانها برمیگرده . اگه طرفدار دموکراسی هستیم بذاریم دوستان حرفشونو بزنند و بهشون حمله نکنیم...
در حقیقت پارسال کلی از کتابا رو خوندم و کتابهای مهم 3 دور شد...اما قبول نشدم.اما امسال با بررسی اشتباهمو پیدا کردم...نشد همه کتابها رو بخونم مثل گفته دوستمون عمل کردم با رتبه خوبی قبول شدم... حرف آخر دوستمون خیلی مهمه استرس نداشته باشین.... با سپاس :smile:

ممنون از همگییییییییییییییی
عزیزم میشه راهنمایی کنی که با دوم چی کار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تا الان مبحث عمومی4- مصالح - پدافند- آسانسور (دیروز خوندم بدون لیبل گذاری)- نصف مصالح بنایی.....
دوستان همینجوریه دیگه؟....امیدوارم برسممممممممممممممممممم

منبع جزییات بگید بهممممممممممممممممممممم

eli elhami

عضو جدید
ممنون از همگییییییییییییییی
عزیزم میشه راهنمایی کنی که با دوم چی کار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تا الان مبحث عمومی4- مصالح - پدافند- آسانسور (دیروز خوندم بدون لیبل گذاری)- نصف مصالح بنایی.....
دوستان همینجوریه دیگه؟....امیدوارم برسممممممممممممممممممم

منبع جزییات بگید بهممممممممممممممممممممم

مبحث دوم رو دقیق بخون ک اینقدر ریز سوال میدن ک نتونی پیدا کنی... و جزئیات رو توصیه می کنم دورش نرو و رو مباحث سرمایه گذاری کن...چون تله امتحانی داخل تستش هست حالا بعضیا میگن تله کجا بوده... ولی اینقدر استرس زیاده سر امتحان ک درست اشکال و جوابا رو نمیبینی... من پارسال سر سوال دیتیل رد شدم... درست جواب دادم ولی تو گزینه زدن اشتباه کردم...

وسعت

عضو جدید
مبحث دوم رو دقیق بخون ک اینقدر ریز سوال میدن ک نتونی پیدا کنی... و جزئیات رو توصیه می کنم دورش نرو و رو مباحث سرمایه گذاری کن...چون تله امتحانی داخل تستش هست حالا بعضیا میگن تله کجا بوده... ولی اینقدر استرس زیاده سر امتحان ک درست اشکال و جوابا رو نمیبینی... من پارسال سر سوال دیتیل رد شدم... درست جواب دادم ولی تو گزینه زدن اشتباه کردم...
ممنون از راهنمایییییییییی هات:)

ی سوالیییییییییییییییییی
من از لیسانم 4 سال گذشته ولی سابقه بیمه ام 2 سال و خورده ای هست/....نامه از شرکت بگیرم اوکی هست/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگران شدم

اه...سرکارم ..نمیتونم درس بخونم

eli elhami

عضو جدید
ممنون از راهنمایییییییییی هات:)

ی سوالیییییییییییییییییی
من از لیسانم 4 سال گذشته ولی سابقه بیمه ام 2 سال و خورده ای هست/....نامه از شرکت بگیرم اوکی هست/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگران شدم

اه...سرکارم ..نمیتونم درس بخونم

سابقه بیمه واسه اجرا میخان . شنیدم باید 2 سال باشه .... ولی واسه اطلاع بیشترت از نظام استانتون بپرس.... این بهترین راهه درست راهنماییت میکنند...

ایشالا ک موفق باشی نگران نباش...:smile:

وسعت

عضو جدید
نگران شدم..استان تهرانم....
...کسی گوشی را بر نمیداره

eli elhami

عضو جدید
نگران شدم..استان تهرانم....
...کسی گوشی را بر نمیداره

قسمت مباحث مربو ط ب اجرا رو مطالعه کن شاید جواب بگیری....و اونجا سوالت رو مطرح کن

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها اگ پروانه اجرا بگیریم باید یا تو زمینه اجرا کار کنیم یا طراحی و نظارت ؟؟؟؟
خب پس اینطوری باسه اجرارووو بگیرم ک چی؟؟؟

معمار111

عضو جدید
معمار 111 ممنون از راهنمایی ات
برای دیتیل چه کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میرسم همه را بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جوش و سازه نگهبان و تاسیسات را هم خوندی؟

ممنون

دوست خوبم
جوش و سازه نگهبان (اولاش و آخراش که قانونا هست) رو حتما بخون ... یکبار ولی خوب بخون... همه مبحث ها رو بخون ... من راهنمای تاسیسات بهداشتی رو خیلی خوب خوندم ولی ازش سوال نیومد ولی ممکنه این دفعه بیاد ... تاسیسات مکانیکی و گاز رو نصفه خوندم که چند تا سوالو از دست دادم... در مورد دیتیل باید بگم هر چی خوندم باعث شد اعتماد به نفس کاذب پیدا کنم و دو تا سوال غلط بزنم !!!! دیتیل خیلی ریسکش بالاست ممکنه سوالای درستتو از بین ببره
اعتماد به نفس کاذب و استرس زیاد زمان و انرژیتو ازت میگیره ... امیدوارم تونسته باشم جواب سوالاتتو بدم
موفق باشی دوست خوبم

معمار111

عضو جدید

حرف شما متین مهندس اما سختیش تو 3 مرحله بودنش بوده چون من واسه امتحان آذر همه اون تستا رو زدم دیتیلاش که همه از نشریه 92 بوده .. سوالای تستیش که خدایی ساده بوده شما مقایسه کن... من تو نیم ساعت 30 تاشو زدم بااینکه به مباحث تسلط زیادی هم نداشتم...

hamedzjg

عضو جدید
حرف شما متین مهندس اما سختیش تو 3 مرحله بودنش بوده چون من واسه امتحان آذر همه اون تستا رو زدم دیتیلاش که همه از نشریه 92 بوده .. سوالای تستیش که خدایی ساده بوده شما مقایسه کن... من تو نیم ساعت 30 تاشو زدم بااینکه به مباحث تسلط زیادی هم نداشتم...

سلام
سختی آزمون بستگی به زمان آزمون داره..قضاوت در مورد سختی یا آسونی آزمون در زمان حال درست نیست..هر آزمون سختی خاص خودشو داره..

holooooooo

کاربر ممتاز
تعرفه حق الزحمه اجرا بالاتره..خیلیم بالاتره..

آررره میدونم اینووو...اما مسئولیتشم بالاتره..
نمیدوونم باید فکرکنم دلم میخواد ک طراحی و نظارتو بدارم کنار و مجری باشم یا نه

arefeh

کاربر ممتاز
آررره میدونم اینووو...اما مسئولیتشم بالاتره..
نمیدوونم باید فکرکنم دلم میخواد ک طراحی و نظارتو بدارم کنار و مجری باشم یا نه

عزیزم ربطی نداره که طراحی رو کنار بزاری...هر سالم میتونی تعیین بکنی که کل سهمیه ات رو میخوای برای مجری بدی یا ناظر

بالا