مشابه جيمزباند ساخته مي‌شود

venus4164

عضو جدید
سه فيلم‌نامه‌نويس ناشناس دنياي سينما به صورت مشترك كار بر روي فيلم‌نامه يك فيلم پليسي - جاسوسي تازه را شروع كرده‌اند.
پيتر لندس نفر اصلي اين گروه سه نفره يك روزنامه‌نگار فعال است كه به كار فيلم‌نامه نويسي روي آورده است.
او كه با همكاري براد وستن و گراهام كينگ فيلم‌نامه خود را نوشته، امتياز ساخت آن را به شركت «جي‌كي فيلمز» فروخته است.
اين شركت مستقل فيلم‌سازي متعلق به گراهام كينگ است.
قرار است فيلم‌نامه اين سه،با همكاري يكي از كمپاني‌هاي بزرگ فيلم‌سازي تهيه شود.
لندسن مي‌گويد:«من در دنياي روزنامه‌نگاري گوشه چشمي به مسائل پيچيده دنياي جاسوسان و پليس‌ها داشتم. در آغاز سعي داشتم با نوشتن قصه‌هاي كوتاه ضد جاسوسي خودم را سرگرم و هيجا‌ن‌زده كنم. ولي بزودي احساس كردم مي‌توان از دل آنها قصه‌هاي خوبي براي دنياي سينما درآورد. اولين فيلم‌نامه‌ام را مدتي قبل تكميل كرده بودم، ‌ولي آن را داخل قفسه كتابخانه‌ام گذاشته بودم. وقتي شنيدم توليد قسمت جديد مجموعه فيلم جيمزباند به تعويق افتاده،‌ فكر كردم حالا وقت آن است كه فيلم‌نامه‌ام را وارد مرحله عمل كنم.»
اين فيلم‌نامه نويس خط اصلي قصه دست نوشته خود را فاش نكرده است، اما مي‌گويد كه نوع تازه‌اي از اين ژانرسينمايي را مطرح خواهد كرد.
او ابراز اميدواري مي‌كند كه كاراكتر خلق شده توسط او در اين فيلم‌نامه، خيلي زود تبديل به يكي از شخصيت‌هاي مهم سينمايي شود.
خبر توقف توليد «جيمزباند» بخش مهمي از صنعت سينما را به تلاش وا داشته تا كاراكتر تازه‌اي را جايگزين كاراكتر قديمي مامور دو صفر هفت كنند.
كمپاني كه امتياز توليد مجموعه فيلم جيمزباند را در اختيار دارد،به علت ورشكستگي آمادگي توليد قسمت جديد آن را ندارد.