مجوز ثبت نام

apadana34

عضو جدید
به نام خدا
با سلام من دارای کارت پایان خدمت هستم.ولیسانس مدیریت دارم . می خواستم به یکی از دو طریق زیر ادامه تحصیل بدم . می خواستم ببینم از لحاظ قانونی مشکلی برای ثبت نام و خواندن ندارد
1- ثبت نام در دو رشته کارشناسی فراگیر پیام نور و خواندن همزمان انها ؟
2- خواندن یک رشته کارشناسی فراگیر پیام نور و به طور همزمان یک رشته دولتی در مقطع
کارشناسی ارشد؟

apadana34

عضو جدید
اگه می دانید لطفا راهنمایی کنید فرصتی ندارم.
1- ثبت نام در دو رشته کارشناسی فراگیر پیام نور و خواندن همزمان انها ؟
2- خواندن یک رشته کارشناسی فراگیر پیام نور و به طور همزمان یک رشته دولتی در مقطع
کارشناسی ارشد؟
3- دو رشته ارشد یکی پیام نور و دیگری دولتی یا هر دو پیام نور؟

zahra_7

عضو جدید
1.ادامه تحصیل طبق گفته وزیرعلوم فقط برای دانشجویان پیام نورشدنیه یکی فراگیر ودیگری رسمی فراگیردرصورتی که قبلااینطورنبودددانشجوی روزانه هم می تونست فراگیربده اما ظاهرا گفته شده که اگر بفهمن یکی رو قبول نمی کنن شمابیشتر تحقیق کن
من الان دورشته ای هم رسمی مهندسی کشاورزی پیام نور وفراگیر مهندسی شیمی که میشه چون هردو پیامه نوره
2.میشه اماصداشودرنیار
3.به هیچ وجه اکان پذیرنیست واصلاپیگیرش نشو من قبلا پیگیر شدم

zahra_7

عضو جدید
اگربه برق علاقه دارید یهویی ارشدبده چه کاریه بازکارشناسی بدی شما که لیسانس داری

apadana34

عضو جدید
قبلا تحقیق کردم . من دیپلم ریاضی و لیسانس انسانی دارم . این طور که تحقیق کردم حتی اگه فرضا از عهده ریاضی برق در ارشد بر بیام در ادامه کار و خواندن ارشد به مشکل می خورم هر چند که قانع ام نکردن ولی
خوب ان را ه به خاطر ریسکش دنبال نکردم و ترجیح دادم علاقه ام را با کارشناسی ارضا و ادامه تحصیل در ارشد را با رشته خودم دنبال کنم . البته اگه بشه

zahra_7

عضو جدید
:)چه مشکلی ببخوری شایوواحد های بیشتری که پیش نیازه بهت بدن یا عضوهیئت علمی نشی اینا مشکلاشه
درکل عقبیم بخون درستو
نابرده رنج گنج میسرنمی شود
مزدان گرفت که درس خوند
هرچنداخرش بیکاریم

apadana34

عضو جدید
خوب چندان هم دور از ذهن نیست به هرحال ان کسی که ریاضیات و فیزیک مهندسی را
در طول چهار سال خوانده من باید توی یک سال خلاصش کنم . نمی دانم چرا احساس کمبود و استرس می کنم بخاطر این کار . بخاطر همین ترجیح دادم کارشناسی را مهندسی بگیرم و ارشد را رشته خودم .البته اگه بشه

zahra_7

عضو جدید
چه کمبودی همین که هدفتئن اینه نشون میده که قدرتشو دارید وقتی ادم یه هدف رئ مشخص می کنه نشود دهنده اینه که می تونه
من هیچ وقت 40واحد دردو رشته برنمی دارم اصلا فکرشو نمی کنم چون می دونم نمی تونم اما 34برمی دارم وبهش فکر می کنم
یا هیچ وقت به این فکرنمی کنم که 100کیلو بردارم چون امکان پذیر نیست اما10 کیلورو بهش فکر می کنم
پس شما هم می تونی پون بهش فکرکردی