ما که تا حالا چیزی برنده نشدیم! شما چطور؟

mario22

عضو جدید
کنترل تلویزیون را که در دست می گیری و بین شبکه های داخلی می چرخی حتماً یکی - دوتا از شبکه ها مشغول پخش تبلیغ هستند.
اگر چند ثانیه روی یکی از این شبکه هایی که تبلیغ پخش می کند، مکث کنی، حتماً یک تبلیغ خودش را نشان می دهد. تبلیغی که خبر از رقابتی سنگین می دهد برای جذب مخاطب.درست حدس زدید: تبلیغ بانک

نظرتون راجع به این همه تبلیغات تلویزیون درباره بانک ها چیه؟ برام واقعاً جالبه. تا حالا کسی به خاطر قرعه کشی یا ازین وعده های سودهای طولانی مدت رفته حساب باز کنه. اگه آره می شه توضیح بده که آیا تاحالا خودش یا اطرافیانش چیزی بردن؟

پيرمرد فروم

عضو جدید
کنترل تلویزیون را که در دست می گیری و بین شبکه های داخلی می چرخی حتماً یکی - دوتا از شبکه ها مشغول پخش تبلیغ هستند.
اگر چند ثانیه روی یکی از این شبکه هایی که تبلیغ پخش می کند، مکث کنی، حتماً یک تبلیغ خودش را نشان می دهد. تبلیغی که خبر از رقابتی سنگین می دهد برای جذب مخاطب.درست حدس زدید: تبلیغ بانک

نظرتون راجع به این همه تبلیغات تلویزیون درباره بانک ها چیه؟ برام واقعاً جالبه. تا حالا کسی به خاطر قرعه کشی یا ازین وعده های سودهای طولانی مدت رفته حساب باز کنه. اگه آره می شه توضیح بده که آیا تاحالا خودش یا اطرافیانش چیزی بردن؟
سلام
من نه به شانس معتدقم نه به قرعه كشي و نه به برنده شدن و نه سود و نه........
فقط خداست كه روزي رسونه :
عطا از خلق چو جويی گر او را مال ده گویی به سوی عیب چون پویی گراو را غیب دان بینی:gol::gol::gol::gol:

تامیلا

عضو جدید
چند ساله که حساب پس انداز دارم اما پفک نمکی هم جایزه نگرفتم!!
قسمت نبوده حتما
ولی جاهای دیگه تو قرعه کشی ها جایزه گرفتم
مثلا فروشگاه های زنجیره ای!!

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از فامیل هامون 2-3 سال پیش قرعه کشی بانک یه 206 برنده شد ..
ماشین و هم تحویل گرفت !

آخرین ویرایش:

kakol07

اخراجی موقت
سرکاریه

رفیق من توی برنامه ی تلویزونی برنده مسابقه شد .

بش گفتم برو بانک تجارت حساب باز کن تا پولو به حسابت بریزیم .

الان 2 ساله منتظره ...!!!

mario22

عضو جدید
سلام
من نه به شانس معتدقم نه به قرعه كشي و نه به برنده شدن و نه سود و نه........
فقط خداست كه روزي رسونه :
عطا از خلق چو جويی گر او را مال ده گویی به سوی عیب چون پویی گراو را غیب دان بینی:gol::gol::gol::gol:

یعنی تبلیغا تا حالا حتی غلغلکتون هم نداده که به این دلیل حساب باز کنید؟:cool:
به شدت با حرف روزی رسانی خدا موافقم.:gol:

شراره خانم

عضو جدید
شانس تو زندگی هست و نمیشه منکرش شد
ولی نمیشه بر پایه اون هم زندگی کرد
من با این که چند جا حساب دارم هیچی برنده نشدم البته خیلی هم دنبالش نبودم

alireza.civil

عضو جدید
یکی از اشناهامون اخیرا تو قرعه کشی بانک کشاورزی 207i برنده شد

البته خودم از سال 85 تو بانک ملت حساب دارم و هنوز یک ریال هم برنده نشدم :redface:

mario22

عضو جدید
یکی از اشناهامون اخیرا تو قرعه کشی بانک کشاورزی 207i برنده شد

البته خودم از سال 85 تو بانک ملت حساب دارم و هنوز یک ریال هم برنده نشدم :redface:
آخه چرا همه فقط آشناهاشون برنده شدن؟!
هیشکی نیست خودش برنده باشه؟

محمود86

عضو جدید
سلام
من برنده شدم
سال 81 دو میلیون تومن از بانک رفاه برنده شدم. البته خیلی اتفاقی. واقعا خواست خدا بود چون اصلا به فکرش نبودم و یک اشتباه محاسباتی از طرف خودم باعث شده بود که به جای دو هزار تومان دوازده هزارتومان تو حسابم بمونه و تو قرعه کشی شرکت داده بشم.
البته سالها قبل یک پانصد تومان (5000 ریال) از موسسه بسیجیان برنده شده بودم. سه چهار سال پیش هم ده هزارتومان از بانک ملی برنده شدم.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من برنده شدم
سال 81 دو میلیون تومن از بانک رفاه برنده شدم. البته خیلی اتفاقی. واقعا خواست خدا بود چون اصلا به فکرش نبودم و یک اشتباه محاسباتی از طرف خودم باعث شده بود که به جای دو هزار تومان دوازده هزارتومان تو حسابم بمونه و تو قرعه کشی شرکت داده بشم.
البته سالها قبل یک پانصد تومان (5000 ریال) از موسسه بسیجیان برنده شده بودم. سه چهار سال پیش هم ده هزارتومان از بانک ملی برنده شدم.
من از وقتی پول رو شناختم حساب داشتم ولی حتی یه ریال هم برنده نشدم :biggrin:
به شانس اعتقاد دارم :cool:
مبارکتون باشه آقا محمود، شما یه نمونه خوش شانسین دیگه ;)

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودت چی؟ به شانس اعتقاد داری؟

تا حدودی به شانس اعتقاد دارم ..
مثلا توی همین قرعه کشی ها ..
یکی توی یه روز هم قرعه کشی بانک برنده میشه هم اسمش واسه مکه در میاد ..

ولی نه اینکه بخوام همه کارا رو بندازم تقصیر شانس ..
موقعیت هایی که برامون پیش میاد بیشتر ساخته دست خودمونه ...

بالا