ماشین های لوکس و پر زرق و برق...

naight

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منبع : سایت ویکی جوان :gol:
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

naight

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حرکت عجیب خودروی آتش‌نشانی برای رسیدن به مقصد

حرکت عجیب خودروی آتش‌نشانی برای رسیدن به مقصد

تراز: رسیدن به محل سانحه چنان مورد توجه خودروی آتش نشانی در روسیه قرار گرفت که از مسیر میانبری جالب اما بسیار دور از ذهن استفاده کرد.

به گزارش تراز ،خودروی آتشنشانی نجات روسیه با سرعت زیاد برای رسیدن به محل حادثه به نادیده گرفتن قوانین راهنمایی و رانندگی از مسیر میانبری عجیب استفاده کرد.
پس از دریافت تماس امدادی در شهر ولادی وستک در جنوب شرقی روسیه ،راننده این خودروی امدادی با سرعت بالا پس از رسیدن به میدان بدون ایجاد تغییر درمسیر خود راهش با گذشتن از میان میدان چمن کاری شده ادامه داد.
اقدام دور از ذهن این راننده خودروی آتشنشانی که توسط دوربین های ترافیکی ثبت شده مورد توجه مسوولین راهنمایی رانندگی در حالی قرار گرفت که با اعترض شدید آنان در مشخص کردن حد و مرز نقض قانون قرار گرفت.
به گفته سخنگوی آتشنشانی روسیه : اجتناب از بروز یک حادثه همیشه در اولویت نیروهای امدادی است ونقض قوانین راهنمایی و رانندگی در برخی موارد بر کسی پوشیده نیست اما رفتار این راننده در تمرد از مقررات رانندگی بدین شکل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
منبع: شفاف
 

naight

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[h=2]بهناز شفیعی اولین بانوی موتورسوار[/h]

55 آنلاین : خبرگزاری فرانسه در گزارشی مصور موضوع موتورسواری زنان در چهار کشور خاورمیانه را مورد توجه قرار داده و در این میان از ایران بهناز شفیعی دختر موتور سوار ساکن کرج را به عنوان موتورسوار حرفه ای زن در ایران انتخاب کرده است.

این منبع خبری در حالیکه موضوع موتورسواری زنان در چهار کشور مصر، مراکش، ایران و لبنان را دست مایه گزارشی تصویری قرار داده به سراغ بهناز شفیعی بانوی موتورسوار ایرانی رفته است. به نوشته این خبرگزاری با وجودی که در ایران موتورسواری در اماکن عمومی برای زنان ممنوع است اما بهناز شفیعی 27 ساله پس از فارغ التحصیلی رشته حسابداری تصمیم گرفته رشته خود را رها کند و به دنبال علاقه کودکی خود برود.

این بانوی ایرانی که از 15 سالگی به موتورسواری علاقمند شده است با موافقت خانواده به شکل حرفه‌ای به دنبال موتورسواری می‌رود و اکنون بیش از هر زمانی زندگی اش با موتور گره خورده است. او در این رابطه می‌گوید: می‌توانم بگویم تمام زندگی من به موتورسیکلت گره خورده است. رانندگی راهی است که از طریق ان می‌توانم ذهن خود را آزاد کرده و به آرامش برسم.

شفیعی اولین بانوی موتورسوار در ایران و خاورمیانه است که به شکل حرفه‌ای این رشته را دنبال می‌کند. او چندی قبل موفق شد در کنار 10 دختر علاقمند دیگر مجوز تمرین در پیست موتور سواری آزادی را به دست بیاورد. این ورزشکار زن که زنان و دختران دیگر را نیز برای ورود به این رشته تشویق می‌کند امیدوار است بتواند روزی به عنوان اولین زن ایرانی در مسابقات رسمی شرکت کند. این گزارش تصویری را عطا کناره عکاسی کرده است.بهناز شفیعی موتور سواری ایرانیبهناز شفیعی موتور سوار ایرانیبهناز شفیعی موتور سوار ایرانیبهناز شفیعی موتور سوار ایرانی در حال حرکت به سمت محل تمرینبهناز شفیعی و دیگر بانوان موتورسوار پیش از شروع تمرینبهناز شفیعی پیش از شروع تمریناز سمت چپ: بهناز شفیعی، مریم طلایی، شهرزاد ناظمی، نورا نراقی و سلماز ذوالقدرمریم طلایی یکی دیگر از بانون موتورسواربهناز شفیعی سوار بر موتور سییکلتبهناز شفیعی سوار بر موتور سیکلتبهناز شفیعی سوار بر موتور سیکلتبهناز شفیعی سوار بر موتور سیکلتشهرزاد ناظمی یکی دیگر از بانوان موتورسوار ایرانیبانوان موتور سوار ایرانی لحظاتی قبل از شروع تمرینبهناز شفیعی بانوی موتور سوار ایرانیبهناز شفیعی و لاله صدیق قهرمان اتومبیلرانی
 

Similar threads

بالا