ماشین آلات صنعت سیم و کابل

nassim1111111

عضو جدید
در مورد دستگاههایی مثل اکسترودر ، بانچر ... و کلا ماشین آلات صنعت سیم و کابل مطلب می خوام. مرسی

rattling_boy

عضو جدید
سلام

من نمی دونم اکسترودر چیه. ولی یکی از دوستام توی کارخانه کابل سازی مسئول آزمایشگاه هستش. چند بار دیدم که از دستگاه ها فیلم گرفته بود. اگه احساس می کنید فیلم هاش می تونه به دردتون بخوره ازش بگیرم براتون!

alireza_

عضو جدید
سلام

من نمی دونم اکسترودر چیه. ولی یکی از دوستام توی کارخانه کابل سازی مسئول آزمایشگاه هستش. چند بار دیدم که از دستگاه ها فیلم گرفته بود. اگه احساس می کنید فیلم هاش می تونه به دردتون بخوره ازش بگیرم براتون!
من می خوام

shahram.zabihi

عضو جدید
salam dostan , man dar morede sanaye maftol mitonam behetun etela'at bedam , vali fek konam shoma manzoretun kable boksel hastesh.

naghshe kamele khat tolid sim maftol az do raveshe navarde ghaltali va system keskesk ro khodam tarahi kardam va daram ,

dar in mored mitonam rahnamaeetun konam.

shahram.zabihi

عضو جدید
salam dostan , man dar morede sanaye maftol mitonam behetun etela'at bedam , vali fek konam shoma manzoretun kable boksel hastesh.

naghshe kamele khat tolid sim maftol az do raveshe navarde ghaltali va system keskesk ro khodam tarahi kardam va daram ,

dar in mored mitonam rahnamaeetun konam.

pakook

عضو جدید
باشه.

من الان بهش زنگ زدم قرار شد تا هفته ی آینده به دستم برسونم.

هر وقت به دستم رسید آپلود می کنم و لینکشو می ذارم براتون
سلام دوستان

این فیلمایی که گفتین رو هنوز اماده نشده؟اگه شد منم به کارم میاد

rattling_boy

عضو جدید
سلام دوستان

این فیلمایی که گفتین رو هنوز اماده نشده؟اگه شد منم به کارم میاد

سلام

واالله بنده سپردم که فیلم ها رو برام تهیه کنه منتهی هنوز خبری از این دوست ما نشده. سری قبل که پیگیری کردم گفت چون واسه طرح توسعه شرکت هی میان بازدید ما هم سرمون شلوغه وقت نمی کنم. ولی چشم من بازم بهش زنگ میزنم و اگه به دستم رسید جتما همین جا قرارش میدم.

soheil_t

عضو جدید
اکسترودر

اکسترودر

اکسترودر یه دستگاه برای روکش کردن تو صنعت سیم و کابل استفاده می شه اگه اطلاعات هنوز می خواید براتون بفرستم