لطفا من را در بررسی و تعیین رشته راهنمایی کنید

robat43

اخراجی موقت
دنبال رشته مورد علاقم هستم و علاقه را برای خودم ملاک قرار دادم دیدم از رشته ها یا مشاغل زیر خوشم می اد:

فیزیک - شیمی - مکانیک (جامدات) - برق (الکترونیک یا مخابرات) - کامپیوتر (برنامه نویسی خصوصا برنامه نویسی گرافیکی ) - نقاشی و گرافیک سه بعدی - طراحی نقشه فرش و فروش خصوصا بین المللی - دکوراسیون داخلی - بازاریاب بین الملل

با بررسی در تمامشان حدس زدم یه چیزهایی درهمشون مشترک هست که خوب شاید رشته دیگری باشه که من ازش اطلاعی ندارم ولی ظاهرا ان رشته ای که بیشترین درصد را از این ایتم ها داشته باشه موردعلاقه من هست ان ایتمها اینا هستن که درهمشو ن کم و بیش هست :

1- تنوع 2- وجود مسئله یا ساخت یه چیز و فکر کردن برای حل مسئله 3- دادن طرح و طراحی با استفاده از خلاقیت برای ان مسئله
4- دستور نویسی یا استفاده از ابزار برای خلق یه محصول یا ایجاد طرح یا برنامه از نقاشی گرفته تا قطعه الکترونیکی تا ساخت وسیله مکانیکی
ازتون میخوام در مورد این رشته ها یا رشته یا شغی که این ایتمها را دارد و شما می شناسید هرکدام از ایتمها را برای ان رشته نمره بدید که هرکدام 25 درصد حداکثر می گیره تا بتونم ببینم کدام بیشترین درصد را در مجموع دارد
مثلا
1-تنوع 2- وجود مسئله و فکر کردن دادن 3-طرح و طراحی با خلاقیت 4- ایجاد محصول

فیزیک1- ----- 2------------- 3-------------4- -------

آخرین ویرایش:

nazanin261

عضو جدید
سلام دوستان....برای رشته ی مهندسی پزشکی تا چه رتبه ای میشه قبول شد و چه دانشگاه هایی این رشته رو دارند؟(منطقه 2،پدرم هم که 20%جانبازی داره تاثیری میذاره یا نه؟)

robat43

اخراجی موقت
لطفا راهنمایی کنید

رشته ای که هم تنوع داشته باشه و هم برای حل مسئله اش فکر کرد و با خلاقیت سیستم یا وسیله یا طرحی را درست کرد
در کدام یک از رشته هایی که گفتم این چهار فاکتور بیشترین نمره را می گیرد

OMID ALAIE

عضو
سلام دوستان....برای رشته ی مهندسی پزشکی تا چه رتبه ای میشه قبول شد و چه دانشگاه هایی این رشته رو دارند؟(منطقه 2،پدرم هم که 20%جانبازی داره تاثیری میذاره یا نه؟)

سلام.دانشگاه امیر کبیر ، شریف و تبریز گرایش های این رشته رو دارن. بهترین تو این رشته امیرکبیره.
البته رشته برق گرایش کنترل هم، در مقطع کارشناسی ارشد میتونه این رشته رو قبول بشه.

بالا