لباس جدید دختران مدارس هلند دامن توری است!

gagas

عضو جدید

این مدل جدید روپوش قرار است جایگزین مدل قبلی که شلوار لی بوده، شود. کارشناسان یونیفرم و لباس، پیش بینی کرده اند که این نوع روپوش در آینده ای نزدیک در دیگر کشورهای اروپایی نیز اجباری شود

به گزارش شیعه آنلاین، تصمیم جدید مسئولان و تصمیم گیرندگان در هلند برای مدل جدید روپوش دختران در مدارس، نشان از آن دارد که این مسئولان و تصمیم گیرندگان نگاهی انسانی به این دانش آموزان دختر ندارند بلکه آنان را حیوان تلقی می کنند.
روزنامه "تورومبوتر" چاپ هلند اعلام کرد که دختران دانش آموز در مدارس هلند از این پس باید مدل جدید روپوشی را بر تن کنند که دامنی توری و بسیار شفاف است. این دانش آموزان همچنین به هیچ وجه اجازه ندارند که زیر این دامن توری لباس زیر بپوشند!
این روزنامه هلندی در ادامه نوشت: این مدل جدید روپوش قرار است جایگزین مدل قبلی که شلوار لی بوده، شود. کارشناسان یونیفرم و لباس، پیش بینی کرده اند که این نوع روپوش در آینده ای نزدیک در دیگر کشورهای اروپایی نیز اجباری شود. این مدل روپوش به شکل لباسی عادی که خرید آن برای عموم آزاد است، در حال حاضر وارد بازارهای اروپایی شده است.
گفتنی است هلند از نظر فساد اخلاقی، یکی از فاسدترین کشورهای جهان به شمار می رود. کارشناسان مسائل روان شناسی پیش بینی کرده اند این گونه روپوش ها موجب افزایش بی سابقه و غیرقابل کنترل فساد اخلاقی در مدارس هلند شود.

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز

این مدل جدید روپوش قرار است جایگزین مدل قبلی که شلوار لی بوده، شود. کارشناسان یونیفرم و لباس، پیش بینی کرده اند که این نوع روپوش در آینده ای نزدیک در دیگر کشورهای اروپایی نیز اجباری شود

به گزارش شیعه آنلاین، تصمیم جدید مسئولان و تصمیم گیرندگان در هلند برای مدل جدید روپوش دختران در مدارس، نشان از آن دارد که این مسئولان و تصمیم گیرندگان نگاهی انسانی به این دانش آموزان دختر ندارند بلکه آنان را حیوان تلقی می کنند.
روزنامه "تورومبوتر" چاپ هلند اعلام کرد که دختران دانش آموز در مدارس هلند از این پس باید مدل جدید روپوشی را بر تن کنند که دامنی توری و بسیار شفاف است. این دانش آموزان همچنین به هیچ وجه اجازه ندارند که زیر این دامن توری لباس زیر بپوشند!
این روزنامه هلندی در ادامه نوشت: این مدل جدید روپوش قرار است جایگزین مدل قبلی که شلوار لی بوده، شود. کارشناسان یونیفرم و لباس، پیش بینی کرده اند که این نوع روپوش در آینده ای نزدیک در دیگر کشورهای اروپایی نیز اجباری شود. این مدل روپوش به شکل لباسی عادی که خرید آن برای عموم آزاد است، در حال حاضر وارد بازارهای اروپایی شده است.
گفتنی است هلند از نظر فساد اخلاقی، یکی از فاسدترین کشورهای جهان به شمار می رود. کارشناسان مسائل روان شناسی پیش بینی کرده اند این گونه روپوش ها موجب افزایش بی سابقه و غیرقابل کنترل فساد اخلاقی در مدارس هلند شود.

احتمالا ثبت نام پسراشون رشد بی رویه پیدا می کنه
همه درسخون میشن
جامعشون پیشرفت میکنه
چه می کنه دامن توری

gagas

عضو جدید
جالب اینجاست که سیستمش جوری طراحی شده که اگه از زیرش لباسه دیگه ای بپوشن اخطار می گیرن!!!!!!!:D:razz::razz::razz:

آخرین ویرایش:

gagas

عضو جدید
جالبه که اونجا چادر ایرانی ها رو مسخره میکنند اینجا دامن کوتاه هلندی ها رو ... تند روی همیشه بده هم از این طرف هم از اون طرف .
جناب،
دامن کوتاه خیلی با دامن توری نازک فرق می کنه!!!:surprised::surprised::gol:
هر چند، جفتشم به نوعی ترویج فحشاست!

متال85

عضو جدید
لباس جدید دختران مدارس هلند دامن توری است!​

منبعش رو هم میشه بگی
ممنون:gol:

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجوری قبول نیست باید عکس کامل بذاری شاید تورش مثل چادره
search کن عکسش رو هم پیدا کن

gagas

عضو جدید
اینجوری قبول نیست باید عکس کامل بذاری شاید تورش مثل چادره
search کن عکسش رو هم پیدا کن
نیست!!
ولی کاش بود( منظورم عکسش نبودا منظورم جنس دامنا بود که ای کاش مثل چادر محفوظشون میکرد!)
:surprised::surprised:

آخرین ویرایش:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
کارشناسان مسائل روان شناسی پیش بینی کرده اند این گونه روپوش ها موجب افزایش بی سابقه و غیرقابل کنترل فساد اخلاقی در مدارس هلند شود.​
غیب گفتند:biggrin:

ایران سبز

عضو جدید
منبعش رو هم میشه بگی
ممنون:gol:
متال جان بیخیال منبع امیر کبیر که رفت سفر فرنگ گفت اونجا همه مسلمانی بود درحالی که مسلمان نبود ولی ... اینهمه از اینکه ما گفتیم اونا لخت می گردن و ما دماغمونو کسی نمی بینه چی حاصل شد بابا مالزی رو نگا کن همه مسلمان حجابشون رو حفظ می کنن اونا کجان ما کجاییم که باید خودمونو بکشیم بریم دانشگاهاشون درس بخونیم کاش جای اینکه بشرت اونا گیر بدیم به سر بی کلاه خودمون گیر می دادیم:eek:

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایران سبز

عضو جدید
بابا فلاسفه هم همون آخوندای خودمونن که نمیخوان ما فکر کنیم چنان حرفها رو می پیچونن که آخرش خودشون هم سر در نمیارن
بابا زندگی یعنی در حال بزی حال کن ازش هر جور که دوست داری بساز هرجا که می خوای برو هرکار که می خوای بکن و هر کس رو که دوست داری باهاش باش ببین کدومشون توی هر دو دنیا موفق ترن

ایران سبز

عضو جدید
اگه زیبایی مهم نیست چرا عکس دختر بچه باین قشنگی رو برای خودت انتخاب کردی (شاید هم خودت باشی) بله جانم خدا که از امثال شما عاقلتره و بهتر می دونه چی رو چرا خلق کنه تازه امثال شما از هفت میلیارد نفر هفت هزار نفر رو هم لایق بهشت نمیدونین و برا خدا هم تکلیف می کنین ما و باقی بشر که جای خودش دارن

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه زیبایی مهم نیست چرا عکس دختر بچه باین قشنگی رو برای خودت انتخاب کردی (شاید هم خودت باشی) بله جانم خدا که از امثال شما عاقلتره و بهتر می دونه چی رو چرا خلق کنه تازه امثال شما از هفت میلیارد نفر هفت هزار نفر رو هم لایق بهشت نمیدونین و برا خدا هم تکلیف می کنین ما و باقی بشر که جای خودش دارن

من کی گفتم زیبایی مهم نیست
:eek:
اینهمه حرفو من زدم
باز دوباره تخیلاتتونو تو دهن ادم میزارین

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
هلند جزوه معدود کشورهایی است که حتی مواده مخدر هم آزاده ولی معتاد توش انگشت شماره .
آماره جرم وجنایت توش نزدیکه صفره ، اگه هم جنایتی بشه ردپایه یک مسلومون پیدا میشه .
:smile:

gagas

عضو جدید
هلند جزوه معدود کشورهایی است که حتی مواده مخدر هم آزاده ولی معتاد توش انگشت شماره .
آماره جرم وجنایت توش نزدیکه صفره ، اگه هم جنایتی بشه ردپایه یک مسلومون پیدا میشه .
:smile:
منبع؟؟؟؟؟؟؟:razz:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
تور داریم تا تور
مطمئنی زیرش هیچی حق ندارن بپوشن :surprised: اونوقت زمستون پاهاشون از سرما قلم نمیشه؟:surprised:
نتیجه گیری : انقدر با جنبه ان که با دامن توری هم جامعه اشون دچار فساد نمیشه:cool:

gagas

عضو جدید
تور داریم تا تور
مطمئنی زیرش هیچی حق ندارن بپوشن :surprised:
بلی
اونوقت زمستون پاهاشون از سرما قلم نمیشه؟:surprised:
اینو دیگه باید از مسولای اونجا بپرسی!

نتیجه گیری : انقدر با جنبه ان که با دامن توری هم جامعه اشون دچار فساد نمیشه:cool:
:eek::surprised:

ایران سبز

عضو جدید
من کی گفتم زیبایی مهم نیست
:eek:
اینهمه حرفو من زدم
باز دوباره تخیلاتتونو تو دهن ادم میزارین
می بخشید ولی کاش یکم یاد می گرفتیم جای ایراد از فرهنگ و زندگی دیگران دنبال نکات مثبتشون رو بگیریم می دونستی کشور های اسکاندیناوی بیش از 50 درصد درآمد سرانه رو برای حفظ محیط زیست میزارن پیامبر در مورد قطع درخت و رودخانه و... چی می گه ما چی می کنیم ؟ نهال انسانیت بیشترین سرمایه گزاری رو می خواد آب براش خوبه ولی اگه زیاد به یه گیاه آب بدی خفه میشه می خشکه؟

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
می بخشید ولی کاش یکم یاد می گرفتیم جای ایراد از فرهنگ و زندگی دیگران دنبال نکات مثبتشون رو بگیریم می دونستی کشور های اسکاندیناوی بیش از 50 درصد درآمد سرانه رو برای حفظ محیط زیست میزارن پیامبر در مورد قطع درخت و رودخانه و... چی می گه ما چی می کنیم ؟ نهال انسانیت بیشترین سرمایه گزاری رو می خواد آب براش خوبه ولی اگه زیاد به یه گیاه آب بدی خفه میشه می خشکه؟

عزیز بحثو عوض نکن
من کجا گفتم زیبایی مهم نیست
شما اگه دلت از جایی پره لزومی نداره همرو یه جا خالی کنی
حرفات اصلا به نقل قول های من ربط نداره ها

حرف های من این بود

احتمالا ثبت نام پسراشون رشد بی رویه پیدا می کنه
همه درسخون میشن
جامعشون پیشرفت میکنه
چه می کنه دامن توری
واقعا
ترویج ....

خوب حالا تو کدوم گفتم زیبایی مهم نیست