كمك براي طراحي اين سيستم ارتعاشي

ariax77

کاربر فعال
سلام. ميخواستم بدونم طراحي سيستم ارتعاشي زير با ADAMS امكان پذيره؟ اگه نه با چه برنامه اي ميشه طراحيش كرد؟ (سيستم داراي دو درجه آزادي است)

(مديران لطفا پاك نكنن تاپيكمو)
مرسي

untitled.JPG
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/pencil.png

ariax77

کاربر فعال
اين همه ملت ميان اينجا، شونصد برنامه كار ميكنن اونوقت يه همچين سيستم ساده اي رو نميدونن بايد باچطوري طراحي كرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shokri65

عضو جدید
سلام دوست عزیز
این مدل با انسیس قابل طراحی است. البته من با انسیس به شخصه کار نکردم ولی انسیس قابلیت تحلیل مدل های خیلی پیچیده تر از این مدل ارتعاشی رو داره.
موفق باشید.

ariax77

کاربر فعال
ممنونم! ولي كاش يكي مطمئن توضيح ميداد! نميخوام واسه حل يه مساله به اين كوچيكي پيرم در بياد الكي!

ehsan4476

عضو جدید
سلام. ميخواستم بدونم طراحي سيستم ارتعاشي زير با ADAMS امكان پذيره؟ اگه نه با چه برنامه اي ميشه طراحيش كرد؟ (سيستم داراي دو درجه آزادي است)

(مديران لطفا پاك نكنن تاپيكمو)
مرسي
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/pencil.png
حل اين مسئله با ADAMS يا ANSYS مثل استفاده از يك هواپيماي بويينگ به جاي دوچرخه است! ADAMS نرم افزار تخصصي اينگونه تحليل هاست و بسيار قدرتمنده و كاملا جواب مسئله تون رو ميده. اگر زياد فرصت و حوصله آشنايي با ADAMS رو نداريد ميتونيد از يه نرم افزار بسيار سبك و ساده به نام Working Model 2D استفاده كنيد. حتما جواب كارتون رو ميده.

smmoosavian

عضو جدید
حل اين مسئله با ADAMS يا ANSYS مثل استفاده از يك هواپيماي بويينگ به جاي دوچرخه است! ADAMS نرم افزار تخصصي اينگونه تحليل هاست و بسيار قدرتمنده و كاملا جواب مسئله تون رو ميده. اگر زياد فرصت و حوصله آشنايي با ADAMS رو نداريد ميتونيد از يه نرم افزار بسيار سبك و ساده به نام Working Model 2D استفاده كنيد. حتما جواب كارتون رو ميده.

دقیقا منم می خواستم همینو بگم ، تازه حرکت سیستم رو هم به راحتی می‌تونید در working model ببینید

ariax77

کاربر فعال

تا حدود زيادي با آدامز ويو آشنا هستم. ولي مشكل من اينه كه نميتونم سيستم رو به صورت دو درجه آزادي در بيارم! يا يك درجه آزادي ميشه يا چندين درجه!

ehsan4476

عضو جدید
تا حدود زيادي با آدامز ويو آشنا هستم. ولي مشكل من اينه كه نميتونم سيستم رو به صورت دو درجه آزادي در بيارم! يا يك درجه آزادي ميشه يا چندين درجه!
اگه مدل سازي به صورت 3 بعدي رو بلدين در راستاي عمود بر صفحه قيد حركتي بذارين ميشه حركت صفحه اي!

dynasty

عضو جدید
این سیستم رو براحتی میشود با نرم افزار متلب مدل کرد و همه خواسته های مساله رو حل کرد...

ariax77

کاربر فعال
عزيزم من خواسته مساله ميخواستم مزاحم جمع نميشدم! مشكل من طراحي اين سيستم تو آدامز بود!

javadv

عضو جدید
طراحی سیستم + فایل+ ویدئ+ تغییر مکان

طراحی سیستم + فایل+ ویدئ+ تغییر مکان

سلام دوست عزيز
سيستم ارتعاشي شما همراه با فايل اصلي اون
در
MSC.visualNastran 4D 2004
با نمودار تغيير مکان اون رو براي شما
تهيه کردم
اميدوارم مشکلت حل بشه
IranMechanization.blogfa.com