قفل شدن ترمز ABS در حرکت و سرعت بالا

deshli

عضو جدید
تا حالا به چشم خودتون دیدین یا براتون اتفاق افتاده ترمز ABS یک ماشین در حال حرکت یکدفه خودبخود عمل کنه و قفل بشه...بنظر شما این مشکل چه دلیلی میتونه داشته باشه؟من الان یک مورد لندکروز 2008 دارم که این اتفاق دز سرعت 120 کیلومتر براش افتاده و چپ شده...ماشین هنوز هم ترمزاش قفله......هیچکس اینو قبول نمیکنه ولی چون راننده دوست منه و ماشین هم الان پیش منه مطمئنم که این اتفاق افتاده...کسی تجربشو داره؟؟؟؟

MrPERSIAN

عضو جدید
بسمه تعالی
توی این چند سال اخیر شرکت تویوتا ماشینهایی زیادی به خاطر نقص فنی برگردانده بود ... شاید .... ماشین شما هم به خاطر نداشتن نمایندگی معتبری در ایران شامل این بشود ... پیشنهاد من تماس با شرکت تویوتا مرکزی و شاید به نماینده پخش انها در امارات (‌زیرا حدس میزنم که یک نماینده یا مرکز توزیع محصولاتی در منطقه ازاد جبل علی برای خاور میانه داشته باشند )‌ و سوال در این مورد شاید راهنماییتان کنند....

التماس دعا

deshli

عضو جدید
با سلام
من خودم امارات زندگی میکنم و این اتفاق در بزرگراه شیخ زائد امارات افتاده...البته ماشین گارانتیش تموم شده و معمولا بعد از تمام شدن گارانتی چون نمایندگیها هزینه های هنگفتی روی دست صاحبان خودروها در اینجا میذارن معمولا مردم بعد از تموم شدن گارانتی در تعمیرگاههای معمولی تعمیرات خودرو انجام میدن...به همین دلیل الان نمیشه به نمایندگی انگی زد تا مطمئن بشم که این ایراد اساسی و از خود کارخانه سازنده هست....