قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون پیداش کردم...
جزوه تنظیم قیابکلو اونیکه جدیده، 9 صفحه است؟ بنظرم ناتموم مونده!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چرا فایلام همه نصفه نیمه است.......
اینی که من گرفتم66صفحس حتما نصفه دانلود کردید دوباره فایلشو دانلود کنید

Tanin_hd

عضو جدید
سوال 96 سنجش جامع 2 (درک) جوابش چیه دقیقا؟تو کتاب درک علی عسگری صفحه173 گفته برای مصالح کششی سطح مقطع مهمه و شکل مهم نیس اما این سوال دقیقا تو پاسخنامه عکس اینو گفته!
سوال 102 هم طبق صفحه27 علی عسگری جوابش گزینه 1 میشه نه 4!!!
سنجش از الان شروع کرد پاسخنامه غلط!!خدا به داد ما برسه واسه کنکور!:cry:

آخرین ویرایش:

samra8631

عضو جدید
مسج جمعه تبریز و زوزن هم گیری بوده
مسجد حکیم -گلپایگان-جامع ورامین-سید اصفهان چند ایوانی هستن؟؟؟اگه گفتییییییییییییین؟؟

Rebika

عضو جدید
مسج جمعه تبریز و زوزن هم گیری بوده
مسجد حکیم -گلپایگان-جامع ورامین-سید اصفهان چند ایوانی هستن؟؟؟اگه گفتییییییییییییین؟؟
مسجد سید اصفهان : سه ایوانی - مناره ندارد - یک گنبد
مسجد حکیم : 4 ایوانی
مسجد گلپایگان :2 ایوانی
مسجد جامع ورامین :4 ایوانی
:que:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مشکل آکوستیکی:

صفحه 133-132 کتاب آکوستیک غیابگلو: زمان واخنش در فرکانس های پایین در حدود 30% از متوسط آن بالاتر است که این مساله موجب بروز برخی مشکلات آکوستیکی از قبیل فقدان اصوات بم در تالار می گردد.

خب زمان واخنش مدت زمانیه که طول میکشه تراز صدا 60 دسی بل کاهش پیدا کنه، وقتی بیشتره یعنی بیشتر زمان میبره تا کاهش پیدا کنه، پس قاعدتا برای صداهای بم و فرکانس پایین زمان بیشتری لازمه تا کاهش پیدا کنن در نتیجه فقدان اصوات زیر رو باید داشته باشیم چون زمان واخنش اونا کمتره. الان نتیجه گیری من اشتباهه با حرف غیابگلو؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که کتاب ساره های پارچه ای کششی رو دارن بگن اسنادیوم شاه فهد سیستمش چیه ؟ تیزه دره یا سایبان طره ای؟
riya-04.jpg

fereshte1111

عضو جدید
بچه ها این سوال پارسال کنکور انرژی بوده

چرا در بناهای کویری در نمای خارجی گچ کاربرد فراوان دارد؟
1-پدیده تعریق اتفاق نمی افتد 2-تابش خورشید را بیشتر منعکس میکند
3-ار نفوذ رطوبت جلوگیری میکند 4-تشعشعات خورشیدی را بیشتر جذب میکند

من خودم فکر می کردم 2 می شه ولی سنجش گفته 3 می شه بگید چرا؟

یه چیزی که واسه من عجیبه اینه که چرا نوشته از نفور زطوبت جلوگیری میکنه. تو کتاب عناصز جزئیات کزازی واسه گچ میگه که ملات گچ و خاک نباید تو گرم و مرطوب استفاده شه چون رطوبتو جذب میکنه و برای فلزی که کنارشه خوب نیس.
حالا اینجا واسه کویری میگه از نفوذش جلوگیری میکنه!!! نمیخونن به هم

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه پرده تصویر ثابت و اجسام به پرده نزدیک شوند تصویر انها...........و اگر ما به پرده نزدیک شویم تصویر انها ...............میشه
؟؟؟؟؟؟؟
جواب در جزوه عسگری بزرگتر- کوچکتره
چرا دومی میشه کوچکتر؟

آخرین ویرایش:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
san diego auditorium
chang sha amphitheater
palm court
nelson mandela bay stadium
jameirah beach hotel
از بین این 5 تا من عکس سه تاشونو یعنی chang sha san diego , nelson mandela رو تونستم تو گوگل پیدا کنم ولی 2 تای دیگه رو نه میشه اگه عکسشونو داری بذاری یا از کتاب عکس بگیری ازشون ؟خیلی ممنون پیشاپیش

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه پرده تصویر ثابت و اجسام به پرده نزدیک شوند تصویر انها...........و اگر ما به پرده نزدیک شویم تصویر انها ...............میشه
؟؟؟؟؟؟؟
جواب در جزوه عسگری بزرگتر- کوچکتره
چرا دومی میشه کوچکتر؟

نسبت به پرده تصویر در نظر بگیر. با انگشتات یه کادر فرضی درست کن(صفحه تصویر) و توش یه شیء خاص رو در نظر بگیر. وقتی چشمتو نزدیک میکنی به کادرت، اون شیء خاص جای کمتری رو توی کادر اشغال میکنه. در حقیقت اون کادری که با انگشتات درست کردی صفحه ای هست که پرسپکتیوتو میکشی و وقتی جسم مورد نظر جای کمتری توش اشغال کنه یعنی کوچکتر میشه.

=========================================================

در مورد اون مشکل آکوستیک کسی نبود که مرا یاری دهد؟ نکته مهمیه ها، یوقت دیدی تو کنکورم اومد باعث خیر شد :D

sweetbrier1989

عضو جدید
از بین این 5 تا من عکس سه تاشونو یعنی chang sha san diego , nelson mandela رو تونستم تو گوگل پیدا کنم ولی 2 تای دیگه رو نه میشه اگه عکسشونو داری بذاری یا از کتاب عکس بگیری ازشون ؟خیلی ممنون پیشاپیش

شرمنده اگه کیفیتش خوب نیست...تو کنکور هم اگه بدتر از این نبینیم،بهتر از این هم نخواهیم دید... :)

IMAG0494.jpgIMAG0493.jpg

az.sa

عضو جدید
سلام بچه ها ، از امروز ثبت نام ارشد آزاد شروع شده، دفترچه رو گذاشتم برای دانلود مطالعه گروهی ارشد آزاد 92

sweetbrier1989

عضو جدید
مرسی از همتون lena.0 timaj sweetbrier1989 خوشحالم که دوستای خوبی مثل شما دارم امیدوارم همتون جزو رتبه های برتر باشید

خواهش میکنم ، من که امسال امیدی ندارم :confused:
امیدوارم سال دیگه از تجربیات شما رتبه های برتر بهره مند بشم. ;)

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم ، من که امسال امیدی ندارم :confused:
امیدوارم سال دیگه از تجربیات شما رتبه های برتر بهره مند بشم. ;)
منفی بافی نکنید امید ندارم چیه امیدت به خدا باشه این همه زحمت کشیدی درس خوندی کلاس رفتی بگو ایشالا میتونم خدا کمکم میکنه

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از همتون lena.0 timaj sweetbrier1989 خوشحالم که دوستای خوبی مثل شما دارم امیدوارم همتون جزو رتبه های برتر باشید

مرسی دوست عزیز از کمک های شمام تشکر میکنم

خواهش میکنم ، من که امسال امیدی ندارم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/confused.gif
امیدوارم سال دیگه از تجربیات شما رتبه های برتر بهره مند بشم. http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

اصلا این جرفو نزنید فک نکنم کسی کمتر از من خونده باشه با این حال امیدم زیاده

کنکور غیر قابل پیش بینیه به خدا امید داشته باشد

النازا

عضو جدید
بچه هااین درسته؟گرم وخشک در طول روز ظرفیت حرارتی مصالحش مهمه و سرد مقاومت مصالح؟
حداکاثرخیز طاق ضربی 4یا5وفاصله بین تیراهنهاش ؟
بهترین عایق صوت وحرارت؟

banafshe87

عضو جدید
برای طراحی حمام عمومی در یکی از روستاهای کویری ایران کدام گزینه می تواند به افزایش "ارتباط بیشتر مردم روستا با یکدیگر" کمک بیشتری بکند؟
1/افزایش فضای دوش ها 2/الحاق یک استخر به حمام
3/بازگشت فضای حمام به این فضا در 200 سال پیش 4/ایجاد فضاهای جمعی و امکان ارتباط افراد با هم

mahan98

عضو جدید
مگه 4 نمیشه
خودش گفته برای ارتباط دیگه که گزینه 4هم همینو میگه.

pedram8755

عضو جدید
یعنی هیچکس نیست که پاسخنامه تشریحی کنکورهای 90 به قبل رو داشته باشه!؟!؟:

ای خدا...:S:S:S

وضعیت
موضوع بسته شده است.