قبولی

moha46ai

عضو جدید
به نظر شما دوستان امسال میشه با رتبه 770 در ارشد هوا فضا شبانه فردوسی مشهد قبول شد البته با توجه به افزایش ظرفیت امسال توی این رشته ؟ممنون

mehr2097

عضو جدید
سلام به همه مهندسان عزيز يه درخواست دارم اونم اينه که وقتي جواب نهايي آزمون کارشناسي ارشد اعلام شد دوستان عزيزي که قبول ميشن لطف کنن محل قبولي ورتبه خودشونواعلام کنن تادوستان ديگه هم ازنحوه قبولي اعلام شده ازطرف سازمان سنجش آگاه بشن ويه آگاهي باشه واسه کسايي که ميخوان سال آينده (1391) توآزمون ارشدشرکت کنن.موفق باشين

mehr2097

عضو جدید
باسلام بنده مهندسي هوافضا گرايش مهندسي فضايي دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي قبول شدم.لطفابقيه هم قبوليشونواعلام کنن.

rego

عضو جدید
باسلام بنده مهندسي هوافضا گرايش مهندسي فضايي دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي قبول شدم.لطفابقيه هم قبوليشونواعلام کنن.
رتبه ات چند بود؟ حالا این گرایش چطوریه؟شهید بهشتی آماری نداری؟

ra 2020

عضو جدید
[h=2]سلام
منم قبول شدم
رتبه 575 هوافضا
رشته قبولی مهندسی هوافضا گرایش آئرودینامیک روزانه دانشگاه صنعتی مالک اشتر
به همه دوستانی که قبول شدند تبریک می گویم................[/h]

moha46ai

عضو جدید
سلام دوستان من متاسفانه با رتبه 770 جایی قبول نشدم می خواستم بدونم شما درباره رتبه های شبانه های شیراز یا فردوسی مشهد یا تبریز خبری ندارین یعنی نمی دونین بچه ها با چه رتبه هایی شبانه این دانشگاهها رو قبول شدن امسال. اگه خبری کسب کردین رتبه هاشونو بگین ممنون

saeideh100

عضو جدید
سلام.من با 570 پژوهشگاه هوافضا رو آوردم.این انتخاب 29 ام بود ولی دلم می خواد برم مالک اشتر که انتخاب 45 اممه .کسی می دونه میشه یا نه باید چه کار کنم؟آخه قرار بود به غیر از اونی که آوردیم ،ارگانا رو هم اعلام کنن .

misagh1365

عضو جدید
سلام
من با 633 شبانه فردوسی مشهد قبول شدم. :( خیلیم ناراحتم
اصلا نمیدونم چه جور جائیه
کسی هست که از اونجا اطلاعاتی داشته باشه
مسخواشتم بدونم با این رتبه دیگران چی قبول شدن؟

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
اشتباه در ارسال پست در تاپیک

پوزش می طلبم

آخرین ویرایش:

hassan232

عضو جدید
سلام
منم قبول شدم
رتبه 575 هوافضا
رشته قبولی مهندسی هوافضا گرایش آئرودینامیک روزانه دانشگاه صنعتی مالک اشتر
به همه دوستانی که قبول شدند تبریک می گویم................
سلام
تبریک می گویم.
من هم همونجا و همین رشته رو آوردم رتبه ام هم 896 بود.
رتبه ی جالبی نیست ولی فکر کنم یه مقام تو اولین دوره ی مسابقات زیردریایی های کنترل از راه دور خیلی کمکم کرد چون که گفته بودند کسایی که برای مصاحبه می یاند در صورت داشتن مقام در مسابقات علمی در اولویتند.
البته کارشناسی ام هم مالک اشتر اصفهان بودم.
در کل از آشنایی تون خوشحال شدم.
یا علی(ع)

misagh1365

عضو جدید
سلام
تبریک می گویم.
من هم همونجا و همین رشته رو آوردم رتبه ام هم 896 بود.
رتبه ی جالبی نیست ولی فکر کنم یه مقام تو اولین دوره ی مسابقات زیردریایی های کنترل از راه دور خیلی کمکم کرد چون که گفته بودند کسایی که برای مصاحبه می یاند در صورت داشتن مقام در مسابقات علمی در اولویتند.
البته کارشناسی ام هم مالک اشتر اصفهان بودم.
در کل از آشنایی تون خوشحال شدم.
یا علی(ع)
سلام
بنظرم اشتباه ميكنيد
منظورم در مورد نوع گزينشتونه
اگر در گزينش كاملا مطابق با ميل جناح سياسي سوال كننده صحبت كرديد بدونيد دليل همينه
من خودم رد شدم گزينش
در خصوص احكام و سوالات ديگه كه كاملا خوب جواب دادم
جالب اينجاست كه پدرم هيئت علمي همون دانشگاهند!
علت ردي هم عدم تفاهم سياسي ام با خانم مورد نظر بود
متاسفانه با اون روش گزينش فضا براي متملقان باز شده
خدايي نكرده به خودتون نگيريد منظورم دوستاني بودند كه خوب ميشناختمشون و با حجاب و چادر و با كلي ريا وارد گزينش شدند و سرفراز در اومدند و من كه خودم هم چادري هستم و سوابقم خاصه رد شدم
نكت ديگه اينكه زياد به رتبتون متعجب نشين
دوستي با رتبه 1200 روزانه اونجا قبول شده!

misagh1365

عضو جدید
به نظر شما دوستان امسال میشه با رتبه 770 در ارشد هوا فضا شبانه فردوسی مشهد قبول شد البته با توجه به افزایش ظرفیت امسال توی این رشته ؟ممنون
دوستان کسی میدونه آخرین رتبه هایی که فردوسی مشهد در گرایش آیرو (روزانه) قبولی داشته چند بوده؟
به شدت نیاز دارم

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
سلام
بنظرم اشتباه ميكنيد
منظورم در مورد نوع گزينشتونه
اگر در گزينش كاملا مطابق با ميل جناح سياسي سوال كننده صحبت كرديد بدونيد دليل همينه
من خودم رد شدم گزينش
در خصوص احكام و سوالات ديگه كه كاملا خوب جواب دادم
جالب اينجاست كه پدرم هيئت علمي همون دانشگاهند!
علت ردي هم عدم تفاهم سياسي ام با خانم مورد نظر بود
متاسفانه با اون روش گزينش فضا براي متملقان باز شده
خدايي نكرده به خودتون نگيريد منظورم دوستاني بودند كه خوب ميشناختمشون و با حجاب و چادر و با كلي ريا وارد گزينش شدند و سرفراز در اومدند و من كه خودم هم چادري هستم و سوابقم خاصه رد شدم
نكت ديگه اينكه زياد به رتبتون متعجب نشين
دوستي با رتبه 1200 روزانه اونجا قبول شده!

سلام

خانم 1200 که چیزی نیست ؟؟ من خودم با چشم های خودم یکی دیدم و میشناسم که با 2100 آنجا قبول شده آن هم آیرو شبانه ... ، البته این بگم که نظامی و سهمیه داشته و ......

کلا اصلا نباید به نمره توجه کنید در اینجا ها (هرجایی مصاحبه داشته باشه) ، نصفش مصاحبه است ، که آن هم کسی که ریا کار باشه میتواند به راحتی طرف بپیچون ....

باید یک فکر اساسی نسبت به این پیچش های ناجوانمردانه بشود تا حق ناحق کمتر بشود .

یک نصحیت هم بکنم به شما ، کلا در مکان های نظامی اصلا وارد بحث سیاسی نباید بشود و هرچی درباره سیاست پرسید نباید وارد جزئیات شد و ...

misagh1365

عضو جدید
158 آیرو شریف (شبانه)
340 آیرو امیرکبیر(شبانه)
276 آیرو تربیت مدرس
325 آیرو علم و صنعت
حدود 350 پیشرانش خواجه نصیر (؟)
395 سازه تهران
حدود 400 مکانیک امیرکبیر (؟)
400 آیرو تهران (شبانه)
415 مهندسي فضايي دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي
422 مهندسي فضايي دانشگاه شهید بهشتی
440 صنعتی شیراز
500 (?) تهران (شبانه)
603 پژوهشگاه هوافضا
633 آیرو فردوسی مشهد (شبانه)
700 (?) سمنان
896 آیرو مالک اشتر
--------------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان. من با مطالبی که دوستان نوشتند این رتبه ها رو متوجه شدم
لطفا شما هم فقط رتبه خودتون و دوستایی که میشناسید رو بطور خلاصه مثل بالا بنویسید.
من نیاز فوری به شناسایی رتبه های آخری که در شبانه ی آیرو شریف، امیرکبیر، خواجه نصیر و تهران و همچنین روزانه ی فرودوسی مشهد قبول شدند و حتی الامکان با نمره علمی (تراز) دارم، خواهشا کمکم کنید. (برای انتقالی یا مهمان شدن)

آخرین ویرایش:

misagh1365

عضو جدید
خواهشا کمک کنید،
من نیاز فوری به شناسایی رتبه های آخری که در شبانه ی آیرو شریف، امیرکبیر، خواجه نصیر و تهران و همچنین روزانه ی فرودوسی مشهد قبول شدند و حتی الامکان با نمره علمی (تراز) دارم، خواهشا کمکم کنید. (برای انتقالی یا مهمان شدن)

zxo003

طراح هواپیما
کاربر ممتاز
خواهشا کمک کنید،

سلام

خوب شما برو دفتر تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ها یک مقدار زیادی سماجت به خرج بده همه این اطلاعات زودتر بدست می آوری تا از اینجا ... حداقل ورووی جدید ها میتوانید پیدا کنید از آنها سوال میکنی ...

برای شریف : از در بالا برو (مترو شریف پیاده شده ) ، میروی تو کوچه سمت راست !!!!!!!!!!!! یک نیمچه در تک لنگه ای پیدا میکنی میری تو ، هیچ سر دری هم نداره ! اگر لو رفتی و گرفتنت دم در یک کارت ملی بزار دم در امانت بعد برو داخل بگو با ملائک یا مظاهری یا .... کار دارم برای پروژه ارشدم !!! بلوار تا ته برو پایین یک ساختمان منهدم شده وجود داره طبقه همکف همین که از در رفتی تو دفتر تحصیلات تکملی میبنی یک اتاق کنار راه پله است یک خانمی اسمش یادم نیست ، سریش شو هرچی گفت نمیدونم نمیشه و ... بدون ... گفته امار گرفتی بیا بیرون ، نبود برو سایت بر بچه ارشد ، انتهای راهرو طبقه همکف دست راست (البته اگر هنوز باشه) از خود بر بچ امار بگیر ...

برای امیرکبیر : از در خیابان ولی عصر بری تو نزدیک تر ، ضلع شمال غربی یک ساختمان 4 طبقه دانشگاه هوافضا است ، از در برو تو و ...

خواجه : دانشگاه هوافضا نرفتم ، نمیدونم ساختمان مستقل داره یا نه ! طبقه 4 دانشکده برق (مخروبه واقعی ، همنی که زیر پل سیدخندان ) برد اطلاع رسانی ارشد هوافضا آنجا است ، حالا دفتر تحصیلات تکمیلیش کجا است نمیدونم ولی همون اطراف ...

موفق باشید

mehr2097

عضو جدید
سلام

خوب شما برو دفتر تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ها یک مقدار زیادی سماجت به خرج بده همه این اطلاعات زودتر بدست می آوری تا از اینجا ... حداقل ورووی جدید ها میتوانید پیدا کنید از آنها سوال میکنی ...

برای شریف : از در بالا برو (مترو شریف پیاده شده ) ، میروی تو کوچه سمت راست !!!!!!!!!!!! یک نیمچه در تک لنگه ای پیدا میکنی میری تو ، هیچ سر دری هم نداره ! اگر لو رفتی و گرفتنت دم در یک کارت ملی بزار دم در امانت بعد برو داخل بگو با ملائک یا مظاهری یا .... کار دارم برای پروژه ارشدم !!! بلوار تا ته برو پایین یک ساختمان منهدم شده وجود داره طبقه همکف همین که از در رفتی تو دفتر تحصیلات تکملی میبنی یک اتاق کنار راه پله است یک خانمی اسمش یادم نیست ، سریش شو هرچی گفت نمیدونم نمیشه و ... بدون ... گفته امار گرفتی بیا بیرون ، نبود برو سایت بر بچه ارشد ، انتهای راهرو طبقه همکف دست راست (البته اگر هنوز باشه) از خود بر بچ امار بگیر ...

برای امیرکبیر : از در خیابان ولی عصر بری تو نزدیک تر ، ضلع شمال غربی یک ساختمان 4 طبقه دانشگاه هوافضا است ، از در برو تو و ...

خواجه : دانشگاه هوافضا نرفتم ، نمیدونم ساختمان مستقل داره یا نه ! طبقه 4 دانشکده برق (مخروبه واقعی ، همنی که زیر پل سیدخندان ) برد اطلاع رسانی ارشد هوافضا آنجا است ، حالا دفتر تحصیلات تکمیلیش کجا است نمیدونم ولی همون اطراف ...

موفق باشید
سلام قابل توجه شما عرض کنم بزرگترين دانشکده هوافضاي ايران ازنظرامکانات وفضا دانشکده هوافضاي خواجه نصيره ادرسشم فلکه چهارم تهرانپارس انتهاي بزرگراه وفادارشرقي دوراهي رهبربلواردانشگاه........توي اين دانشکده پژوهشکده تحقيقات فضايي ،آزمايشگاه پيشرانش،کارگاه اتومکانيک،کارگاه ابزاردقيق و......واين دانشکده داراي ساختمان سامانه هاي هوافضايي نيزهست..

misagh1365

عضو جدید
سلام

موفق باشید
سلام
تشکر از کمک هاتون!!
با ینکه رتبم 633 بود و شبانه آیرو فردوسی مشهد قبول شدم! تونستم به شبانه آیرو امیرکبیر انتقال بگیرم. الانم تلاش دارم میکنم ببینم میشه به شریف انتقال گرفت یا نه! باید دید نظر تحصیلات تکمیلی چیه!

arash_arn

عضو جدید
سلام قابل توجه شما عرض کنم بزرگترين دانشکده هوافضاي ايران ازنظرامکانات وفضا دانشکده هوافضاي خواجه نصيره ادرسشم فلکه چهارم تهرانپارس انتهاي بزرگراه وفادارشرقي دوراهي رهبربلواردانشگاه........توي اين دانشکده پژوهشکده تحقيقات فضايي ،آزمايشگاه پيشرانش،کارگاه اتومکانيک،کارگاه ابزاردقيق و......واين دانشکده داراي ساختمان سامانه هاي هوافضايي نيزهست..
کاملاً درسته