قابل توجه دختران پر مدعا

Sky Guard

عضو جدید
این موضوع و بخونید وبعد دیگه لطفا حرف نزنید چون نمیتونید حرفی بزنید.....:sweatdrop:
حالا همینطور بگید ما زنا فلانیم ما زنا بهمانیم،دیگه چجوری میخواین بتون ثابت بشه که حالا حالا مونده تا بتونید خودتونو به مردا برسونین:child:
البته نا امید نباشید اگه یکم رو آی کیوتون کار بشه شاید بتونید یه کارایی بکنید ولی این نیاز به یه برنامه ی بلند مدت داره:w24::w15:

کشورهای مالک بزرگترین مغزهای جهان را بشناسید
بررسی آرشیو وب سایت بنیاد نوبل نشان می دهد طی 109 سال گذشته آمریکا با دریافت بیشترین جوایز نوبل در زمینه های مختلف، بزرگترین مغزهای جهان را به خود اختصاص داده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، جوایز نوبل که از سال 1901 تا به حال به صورت سالانه به منظور قدردانی از تلاشهای خردمندانه بشر به اندیشمندان و دانشمندان برتر جهان اهدا شده است، توسط آلفرد نوبل پایه گذاری شد. مخترع و سازنده سلاح های جنگی از کشور سوئد که در وصیت نامه اش درخواست کرده بود تمامی ثروتش به ایجاد و اختصاص جوایزی ارزشمند به افرادی که بیشترین و بالاترین سود را به نوع بشر رسانده اند اختصاص داده شود.

طی 109 سالی که از اهدای اولین جوایز نوبل می گذرد بیش از 500 جایزه به افراد مختلف اختصاص داده شده است اما کدام کشور بیشترین این جوایز را به خود اختصاص داده است؟ بر اساس آمار دریافت جوایز نوبل توسط دانشمندان کشورهای مختلف لیستی از کشورهایی که با دریافت بیشترین نوبلها بزرگترین مغزها را به خود اختصاص داده اند را به دست خواهید آورد.

به گزارش مهر، در بخشی دیگر از این نمودار مشخص شده که تعداد برندگان نوبل زن با برندگان نوبل مرد به هیچ وجه قابل مقایسه نیست(اون قسمت قرمز رنگ تو نمودار ابیه):victory:: از سال 1901 تا به حال 765 مرد و تنها 41 زن موفق به دریافت نوبل شده اند. همچنین تصاویر جوانترین و مسن ترین برندگان نوبل از دیگر بخشهای قابل توجه این نمودار است که بر اساس آن "لارنس براگ" در سن 25 سالگی و در سال 1915 با دریافت نوبل فیزیک به عنوان جوانترین برنده نوبل و "لنوئید هورویچ" 90 ساله در سال 2007 با دریافت نوبل اقتصاد به عنوان مسن ترین برنده نوبل تاریخ شناخته می شوند.

منبع:http://nmpa.ir/article.aspx?slide=1&id=680#ctl00_ContentPlaceHolder1_tbcontent

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سعی میکنم عموما منصف تر از این باشم

اینکه زنها اینقدر کم نوبل گرفتن شاید یه جوابش اینه که تو طول تاریخ نذاشتن زنها از قابلیت خودشون استفاده کنن .
زنها دلشون شاد نشه بقیه رو هم بخونن:

اما این واقعیته که ذهن مردها برتر از زنها است.امروزه که دیگه محدودیتی بین زن و مرد در فراگیری علم نیست ولی باز فاصله بین مرد و زن رو داریم

هشت تا مثال دارم برای گفتن .فقط یکیشو میگم :کنکور رو توجه کنید.با اینکه الان تقریبا دخترها بیشتر از پسر ها هستن ولی باز دروسی که به تفکر و تحلیل و فکر زیاد نیاز داره(مثل ریاضی فیزیک)هر سال پسرها رتبه های اول هستن.

اینکه ریاضی رشته سخت است و واقعا مخ میخواد رو کسی نمیتونه روش سرپوش بزاره .که واقعا زنها حرفی برای گفتن توش ندارن(استثنا رو بزارید کنار.کلی میگم)

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چند نباید پست میدادم که تاپیکتون بیاد بالا ولی جسارتا شما در مورد مادر خودتونم اینطوری حرف میزنید؟
اگه یه نگاه به مادرای دور و برتون بندازید متوجه این قضیه میشید که چرا خانوما کمتر از آقایون نوبل گرفتن.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چند نباید پست میدادم که تاپیکتون بیاد بالا ولی جسارتا شما در مورد مادر خودتونم اینطوری حرف میزنید؟
اگه یه نگاه به مادرای دور و برتون بندازید متوجه این قضیه میشید که چرا خانوما کمتر از آقایون نوبل گرفتن.

منم جوابشو دادم :
اینکه زنها اینقدر کم نوبل گرفتن شاید یه جوابش اینه که تو طول تاریخ نذاشتن زنها از قابلیت خودشون استفاده کنن .

Leily810

عضو جدید
از دامن زن مرد به معراج می رود .
خانمها خیلی فداکارن چه در نقش یه همسر و چه در نقش یه مادر!
بعد هم یه چیزی مهندس رضا نفر اول ریاضی یه آقا باشه مهم نیست (استثنا رو بذارید کنار )مهم اینه که باقی ورودیهای ریاضی بیشرشون خانمن یا آقا!

Sky Guard

عضو جدید

چه ربطی داره......؟؟؟
تو ایران همه چی با اونور فرق داره مادرایه ایرانیم شاید یکی از قربانیایه این تفاوتا باشند
اما تو فک میکنی تو اروپا و امریکا هم شرایط مثله ایرانه
اصلا اگه دقت کنی میبینی که این نظر سنجی شامل کشورهاییه که بیشترین نوبلو بردن مثل امریکا،انگلیس،المان سوئد و.... حالا میشه بگی ایران این وسط چیکارست که تو مادرایه ایرانیو مثال میزنی:razz:

آخرین ویرایش:

Sky Guard

عضو جدید

درضمن اونا نسل سوخته محسوب میشن،اما شما چی با این همه امکانات چیکار میکنین
این حرفت و کسایی که ازت تشکر کردن خودش نشون میده که چرا زنا اینقدر عقبن

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ربطی داره......؟؟؟
تو ایران همه چی با اونور فرق داره مادرایه ایرانیم شاید یکی از قربانیایه این تفاوتا باشند
اما تو فک میکنی تو اروپا و امریکا هم شرایط مثله ایرانه
اصلا اگه دقت کنی میبینی که این نظر سنجی شامل کشورهاییه که بیشترین نوبلو بردن مثل امریکا،انگلیس،المان سوییس و.... حالا میشه بگی ایران این وسط چیکارست که تو مادرایه ایرانیو مثال میزنی:razz:

مشت نمونه خرواره.مادرای همه دنیا مثل مادرای دور و بر من وتو هستند.اصلا ربطی نداره کجا زندگی میکنن.
بماند یه که بخشش مربوط میشه به محدودیتایی که خانوما نسبت به آقایون توی طول تاریخ داشتن ولی همشون وقتی پای مسئولیت توی خانواده میاد وسط از موفقیتای شخصی خودشون میگذرن به خاطر خانواده.نمونش مادر خودم که دانشگاه تهران قبول شد ولی به خاطر من نرفت.یا خیلی از دوستام بودن که تاپ ترین رشته توی بهترین دانشگاها قبول شدن ولی به خاطر همسراشون نرفتن.ممکنه تو این حرکتو قبول نداشته باشی یا بذاری به حساب آی کیوی پایینشون ولی قضیه یه جیزیه که با منطق آدمای حسابگری مثل تو جور در نمیاد.

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
درضمن اونا نسل سوخته محسوب میشن،اما شما چی با این همه امکانات چیکار میکنین
این حرفت و کسایی که ازت تشکر کردن خودش نشون میده که چرا زنا اینقدر عقبن
حرف تو هم نشون میده که چیزی از اخلاق و احساسات خانوما نمیدونی.در ضمن خانوما عقب نیستن فقط محدوده دیدشون مثل شما محدود نیست.

آخرین ویرایش:

Sky Guard

عضو جدید
عزیزم من که سر جنگ با کسی ندارم،تو عنوان تاپیکم گفتم دختران پرمدعا،اخه بعضی از همجنسات خودشونو خدایه همه چی میدونن،فک میکنن اسمون سوراخ شده و.........
در ضمن مادر شما مادر من وتمام مادران فداکار تاج سر مردا هستند به قول دوستمون از دامن زن مرد به معراج می رود .
درود به همه ی مادران ایران زمین:gol::gol::gol::gol:

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس حالا که روشن شدی بدو برو تاپیکو حذف کن.چون مضمون تاپیکت توهین به تمام خانوما بود منجمله مادرای فداکار.

Sky Guard

عضو جدید
شما که گفتی دیدتون خیلی وسییییییییعه پس باید بتونی تشخیص بدی هدف این تاپیک کیان

بالا