قابل توجه دانشجویان جدید الورود

kambiz18

عضو جدید
این خبر رو الان رو سایت دانشگاه دیدم :

قابل توجه دانشجویان جدید الورود:
انتخاب واحد دانشجویان ورودی 89 از تاریخ 6 تا 9 مهرماه به صورت اینترنتی انجام خواهد شد. زمانبندی انتخاب واحد متعاقبا در سایت اطلاع رسانی دانشگاه اعلام خواهد شد.

فکر کنم یکم آرامش میده این حرفشون :دی
پس حتما خودمون انتخاب واحد انجام می دیم
اما من اینو موندم که ما که خوابگاه گرفتیم کی باید مستقر بشیم
؟

kambiz18

عضو جدید
منم منتظر اینم که کی باید بریم دانشگاه
ای کاش یکی از این ترم بالایی ها یک اطلاعاتی برامون می گرفتن

kambiz18

عضو جدید

nmare2009

عضو جدید
الان موفق شدم با معاونت امور دانشجویی صحبت کنم و گفت باید از 5ام داخل دانشگاه باشید ، خوابگاه رو هم همون موقع میدن;).

behrouz27

عضو جدید
اخي ترم اولي هستي من ترم اخرم دلم برات ميسوزه غصه نخور بالاخره درس توهم يه روزي تموم ميشه............

behrouz27

عضو جدید
راستي يادم رفت بگم مال شما از فردا شروع ميشه مگه نميدوني فردا جشن شكوفه هاست

won-a-pa-lei

عضو جدید
واقعا که! فکر می کنی تو این 4 سال کار خیلی خیلی مهمی انجام دادی! خودت این روزارم داشتی مسخره کردن نداره. آدم باید جنبه داشته باشه!

mehtal

عضو جدید
سام.من بهتون پیشنهادمیکنم که3مهردانشگاه باشید.که اونموقع هم خوابگاهتونوبگیریدهم انتخاب واحدکنید.چون انتخاب واحدازکافی نت دانشگاه واقعاسرعتش عالیه وبراحتی انتخاب واحدوانجام میدید.

kambiz18

عضو جدید
اخي ترم اولي هستي من ترم اخرم دلم برات ميسوزه غصه نخور بالاخره درس توهم يه روزي تموم ميشه............
خدا رو شکر
یک نخاله بزودی کم می شه از دانشگاه
موفق باشی :biggrin:
پ.ن : هر وقت حرف زدن یاد گرفتی بیا تو یک محیط اجتماعی حرف بزن

eris.199105

عضو جدید
این خبر رو الان رو سایت دانشگاه دیدم :

قابل توجه دانشجویان جدید الورود: انتخاب واحد دانشجویان ورودی 89 از تاریخ 6 تا 9 مهرماه به صورت اینترنتی انجام خواهد شد. زمانبندی انتخاب واحد متعاقبا در سایت اطلاع رسانی دانشگاه اعلام خواهد شد.

فکر کنم یکم آرامش میده این حرفشون :دی
پس حتما خودمون انتخاب واحد انجام می دیم
اما من اینو موندم که ما که خوابگاه گرفتیم کی باید مستقر بشیم
؟

الان موفق شدم با معاونت امور دانشجویی صحبت کنم و گفت باید از 5ام داخل دانشگاه باشید ، خوابگاه رو هم همون موقع میدن;).

سام.من بهتون پیشنهادمیکنم که3مهردانشگاه باشید.که اونموقع هم خوابگاهتونوبگیریدهم انتخاب واحدکنید.چون انتخاب واحدازکافی نت دانشگاه واقعاسرعتش عالیه وبراحتی انتخاب واحدوانجام میدید.

من که پاک گیج شدم:confused:
آخه ما باید چیکار کنیم؟
سوم؟:surprised:
پنجم؟:surprised:
ششم؟:surprised:
بالاخره کی باید دانشگاه باشیم؟

nmare2009

عضو جدید

ممنون ، ولی شما دلتون واسه خودتون بسوزه که فارغ التحصیل شدید ، اگه توی طول تحصیلتون کارتون مرتبط با درستون بوده که موفق باشی ، ولی اگه نه یا اصلا کار نمیکردی ، خود من میرم جشن شکوفه ها واست کتاب اهدا میکنم :biggrin:

به کدوم شماره زنگ زدی ؟

0728 46 92 128

mehtal

عضو جدید
من بهتون پیشنهادمیکنم حتما سوم برید.یعنی شنبه صبح دانشگاه باشید.

kambiz18

عضو جدید
دانشگاه بودنش که چیزی نیست
مشکل ما راه دور هستیم
اگر زود بریم تو گرفتاری می افتیم
راه برگشتم نداریم

arsam313

عضو جدید

عزیز من منم ترم آخرم دلیل نمیشه بقیه رو مسخره کنم .اینجور صحبت کردن شایسته ی یک مهندس نیست.

arsam313

عضو جدید
خدا رو شکر
یک نخاله بزودی کم می شه از دانشگاه
موفق باشی :biggrin:
پ.ن : هر وقت حرف زدن یاد گرفتی بیا تو یک محیط اجتماعی حرف بزن

کامبیز جان شما تا حداقل یک ترم یه همچین حرفایی رو خواهی شنید پس سعی کن عادت کنی.در مورد روز ورودتون به دانشگاه از یکی از دوستام که تو دانشگاهه میپرسم و اینجا براتون مینویسم متاسفانه الان گوشیش رو جواب نمیده;)

nmare2009

عضو جدید
عزیز من منم ترم آخرم دلیل نمیشه بقیه رو مسخره کنم .اینجور صحبت کردن شایسته ی یک مهندس نیست.
عزیز این شده عادت توی ایران ، ترم بالایی ها ، پایینی هارو مسخره میکنند ، چون خودشون مسخره شدن و نتوستن چیزی بگن:D

genral36

عضو جدید
عزیز این شده عادت توی ایران ، ترم بالایی ها ، پایینی هارو مسخره میکنند ، چون خودشون مسخره شدن و نتوستن چیزی بگن:D

منظورت اینه من که خیلی وقته فارغ تحصیل شده ام و شاغل هستم باید شما را مسخره کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
دوستان پیشنهاد من اینه که شنبه حتما برید دانشگاه ، اگر هم خبری نبود ضرر نکردین ، هم اطلاعات کامل رو می گیرید برای روز های بعدی و هم اینکه خیالتون راحت می شه

نهایتش اینه که اگر خبری نبود شنبه بر می گردید یکی دو شب شیراز یا مرودشت می مونید فردا یا پسفرداش بر می گردید دیگه

eris.199105

عضو جدید
سلام
دوستان پیشنهاد من اینه که شنبه حتما برید دانشگاه ، اگر هم خبری نبود ضرر نکردین ، هم اطلاعات کامل رو می گیرید برای روز های بعدی و هم اینکه خیالتون راحت می شه

نهایتش اینه که اگر خبری نبود شنبه بر می گردید یکی دو شب شیراز یا مرودشت می مونید فردا یا پسفرداش بر می گردید دیگه
سلام
دوست عزیز متاسفانه پیشنهادتون واسه همه کاربرد نداره:(
پدر من که نمیتونه 2-3روز شیراز بمونه
همون یه روزم که همراهم میاد از روی ناچاریه
راه دیگه ای سراغ ندارید؟:cry:

kambiz18

عضو جدید
سلام
دوست عزیز متاسفانه پیشنهادتون واسه همه کاربرد نداره:(
پدر من که نمیتونه 2-3روز شیراز بمونه
همون یه روزم که همراهم میاد از روی ناچاریه
راه دیگه ای سراغ ندارید؟:cry:
دقیقا شرایط منم مثل شماست ;)

:cry:

kambiz18

عضو جدید
من که جواب هرکی زیاد تر از کپنش حرف بزنه رو می دم
حالا سال آخری باشه یا سال اولی
هرکی مثل یک مهندس برخورد کنه من هم محترمانه برخورد می کنم اما کسی که شخصیت یک مهندس رو نداشته باشه لایق جواب هست

nmare2009

عضو جدید
منظورت اینه من که خیلی وقته فارغ تحصیل شده ام و شاغل هستم باید شما را مسخره کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب شما شخصیتت اجازه ی همچین کاری رو نمیده ، من منظورم شما نبودی ، ;)

سلام

این یخورده مشکله عزیز ، من باید 980 کیلومتر رو بکوبم بیام ، بعد بگن خوابگاه نمیدیم :surprised:

من که جواب هرکی زیاد تر از کپنش حرف بزنه رو می دم
حالا سال آخری باشه یا سال اولی
هرکی مثل یک مهندس برخورد کنه من هم محترمانه برخورد می کنم اما کسی که شخصیت یک مهندس رو نداشته باشه لایق جواب هست

الان چرا با من دعوا داری کامبیز خان :surprised:؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این یخورده مشکله عزیز ، من باید 980 کیلومتر رو بکوبم بیام ، بعد بگن خوابگاه نمیدیم :surprised:

؟

خوب گفتم که ، اگر کارتون انجام نشد اون روز ، یکی دو روز شیراز یا مرودشت بمونید تا موعدی که بهتون گفتن دوباره سر بزنید
ترم اولیا معمولا خوابگاه گیرشون میاد ،به هر حال فکر می کنم یکی دو روز خارج از خونه موندن بهتر از اینه که خوابگاه و چیزای دیگه رو از دست بدید

بالا