فولاد زنگ نزن 310

askari1199

عضو جدید
با سلام.دنبال مقالاتی میگردم که در مورد فولاد زنگ نزن 310 و هر چیزی که در مورد این فولاد باشه
لطفا کمک کنید:eek::cry::gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.دنبال مقالاتی میگردم که در مورد فولاد زنگ نزن 310 و هر چیزی که در مورد این فولاد باشه
لطفا کمک کنید:eek::cry::gol:
askari1199@yahoo.com

شما که مدتی پیش درخواست داده بودی مهندس و راهنمایی گرفته بودی... دوباره یه تاپیک جدید نیاز نبود. تو همون تاپیک قبلی میتونستی پست بزاری. شما قرار بود ببینی چه نوع عملیاتی قراره بررسی کنی... یه سری به تاپیک زیر بزن

فولاد 310

askari1199

عضو جدید
من مثل برده های ماقبل تاریخ باید برای این استاد که داره دکتراشو میگیره 30 تا مقاله آی اس آی ببرم.بقول خودش فقط باید در مورد فولاد های زنگ نزن 310 باشه.

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مثل برده های ماقبل تاریخ باید برای این استاد که داره دکتراشو میگیره 30 تا مقاله آی اس آی ببرم.بقول خودش فقط باید در مورد فولاد های زنگ نزن 310 باشه.

خب این طبیعیه که دانشجوهای دکترایی که تدریس هم میکنند، برای تکمیل مطالعات و کاراشون، از بچه هایی که باهاشون پروژه برداشتند کمک بگیرند. یه استاد هیچچ وقت نمیاد تحقیقشو از صفر شروع کنه و به طرق مختلف از دانشجوهاش اطلاعات میگیره. در ضمن هر مطالعه تحقیقاتی نیاز به حداقل این مقدار رفرنس داره تا قابل اعتماد باشه.
من قبلا سه تا مقاله بهتون دادم و گفتم از رفرنس های اونا استفاده کن و تعداد منابعتو تکمیل کن. شما هم قرار بود ببینید چه نوع عملیاتی مد نظرتونه. چون عملیات دمای بالا رنج وسیعی از عملیات های حراراتی رو شامل میشه. اگه عملیات خاصی مد نظر نیست، شما میتونید هر عملیاتی که در اون افزایش دما دارید( از عملیات حرارتی معمولی((conventional heat treatment)) گرفته تا عملیات های با گرمایش و سرمایش سریع((laser heat treatment-ion beam heat treatment-flame-induction )) تا عملیات هایی که در اونا از مواد اضافی و خارجی استفاده میشه(( coating-cladding-welding-carburizing-nitriding-brazing-...)) و عملیاتهای دیگه { که بسته به نوع ماده، بعضی از این عملیات رو نمیتونید انجام بدید} ) استفاده کنید.
ببین مهندس این همه کلید واژه اینجا برات مشخص کردم. شما ببین هدفت چیه و چی میخای. ببین استادت بهت گفته دقیقا در چه مورد اطلاعات جمع آوری کن. بعد از این کلید واژه ها به همراه اسم فولادت AISI 310 یا 310steels استفاده کن تا بتونی مقالات مورد نظرتو پیدا کنی. هر مقالرو که پیدا کردی، چکیدشو بدون اینکه نیاز به دانلود باشه میتونی ببینی. هر کدوم به دردت خورد، تو قسمت درخواست ها لینک بده. در اسرع وقت برات دانلود میشه....
موفق باشی...

askari1199

عضو جدید
با سلام.این عناوینی که گفتید رو سرچ کردم.ولی چیزی پیدا نکردم.به انتخاب خودتون چند مطلب متفاوت که موضوعش فقط فولاد زنگ نزن 310 باشه رو برای دانلود بزارید.ممنون میشم از لطفتون.
از عملیات حرارتی معمولی((conventional heat treatment)) گرفته تا عملیات های با گرمایش و سرمایش سریع((laser heat treatment-ion beam heat treatment-flame-induction فرقی نمیکنه.فقط مقاله باشه.بازم ممنون

بالا