فروش ماشین حساب Ti 89 Titanium

سهراب مموتی

عضو جدید
سلام دوستان
من یه ماشین حساب مهندسی ti 89 titanium دارم. قصد فروششو دارم. می خوام یه تنبور بخرم یه کمی پول کم دارم. :cry: . مجبور شدم ماشین حساب نازنینم را بفروشم. باز هم علم فدای عشق شد. :confused: حدود قیمتشو توی بازار نمی دونم. خودتون ببینید عرف چقدره، یه قیمت مناسب بدید. وسایل جانبیش هم تکمیله. مشکلی هم نداره. دوتا کابل، یه سی دی به همراه جعبه ش. و صفحه اش را هم محافظ زدم. زیاد کار نکرده.

psp2004

عضو جدید
با نام خدا و سلام

دوستان یه ماشین حساب casio fx5800p دارم که میخوام بفروشمش یا با یه ماشین حساب که قابلیت رسم نمودار داشته باشه تعویض میکنمش

بم pm بدید

omidonlineo

عضو جدید
ماشین حساب توسط اینجانب خریداری شد و از جناب مموتی سپاسگذارم

علی_حسنی

عضو جدید
سلام دوستان
من یه ماشین حساب مهندسی ti 89 titanium دارم. قصد فروششو دارم. می خوام یه تنبور بخرم یه کمی پول کم دارم. :cry: . مجبور شدم ماشین حساب نازنینم را بفروشم. باز هم علم فدای عشق شد. :confused: حدود قیمتشو توی بازار نمی دونم. خودتون ببینید عرف چقدره، یه قیمت مناسب بدید. وسایل جانبیش هم تکمیله. مشکلی هم نداره. دوتا کابل، یه سی دی به همراه جعبه ش. و صفحه اش را هم محافظ زدم. زیاد کار نکرده.
سلام دوست عزیز اگه سالم باشه و هیچ مشکلی نداشته باشه من 80تومن تا 100 میخرم منو توی یاهو d0umad@yahoo.com ادد کن منتطرم

sinabestwizard

عضو جدید
سلام داداش
ماشین حسابتو خریدارم با قیمت خوب 250
پولمم نقده نقده
اگه خواستی این شمارمه : 09363245658

sinabestwizard

عضو جدید
داداش ماشین حسابتو خریدارم 250 به شرطی که سالم باشه.
اینم شمارمه: 09363245658